Mokėjimai širdies ritmu

Publikuota: 2015 m. sausio 8 d. ketvirtadienis

Kanados pradedančioji įmonė „Bionym“ sukūrė apyrankę, kuri matuoja žmogaus širdies dūžius. Šiuo metu vyksta šio įrenginio prototipo testavimas, kuris atliekamas kartu su kompanija „MasterCard“. Bandymų metu siekiama pagal širdies ritmą identifikuoti „Royal Bank of Canada“ klientus ir leisti jiems atlikti mokėjimus negrynaisiais pinigais.

„Nymi“ vardu pavadinta apyrankė turi daviklį, kuris fiksuoja naudotojo širdies darbą. Kadangi kiekvieno žmogaus širdies ritmas skirtingas, siūloma tai išnaudoti patvirtinant asmens tapatybę. Pavyzdžiui, tokia apyrankė gali būti naudojama vietoj duris ar spynas atrakinančio rakto, uždarų sistemų autorizacijos priemonės arba patvirtinant mokėjimo operacijas.

Apyrankė „Nymi“ veikia per „Bluetooth“ ryšį, todėl ji gali per atstumą palaikyti ryšį su objektu arba perspėti, jei šis ryšys netikėtai nutrūksta. Beje, norint atlikti mokėjimą, apyrankė turi būti susieta su naudotojo mokėjimo kortele.

Jei atliekami bandymai bus sėkmingi, tai bus pirmasis dėvimasis mokėjimo įrenginys pasaulyje, veikiantis biometrijos principu.

 

Šaltinis: futurebanking.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Kanados bankas klientus atpažįsta pagal širdies dūžius

Kanados bankas „TD Bank“ kartu su „MasterCard“ ir technologijų bendrove „Nymi“ pristatė, jų nuomone, pirmą pasaulyje apyrankę, leidžiančią atpažinti mokėtoją pagal širdies ritmą. skaityti »

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Medžiaga, kuri sukels perversmą sporto prekių ir medicinos pramonėse

Bingamtono Universiteto Niujorke mokslininkai sukūrė šią keistą tamprią medžiagą, kuri iš tikrųjų yra baterija. skaityti »

Vyras savadarbe raketa bandys įrodyti, kad Žemė plokščia

Mike'as Hughesas pasirengęs paleisti savo iš metalo laužo sukurtą raketą Mojave dykumoje ir įrodyti, kad Žemė yra plokščia. skaityti »

Ar galima sapnuoti nemiegant?

Mokslininkai iš Londono teigia atradę būdą kaip sutrikdyti žmogaus protą ir pakeisti jo supratimą apie tai, kas tikra. skaityti »

Biurų pastatai su treniruokliais ir masažuotojais – kaip milžiniškos kompanijos atrakina darbuotojų kūrybiškumą?

Įsivaizduokite įmonę, kuri iš visų savo darbuotojų ne prašo, bet reikalauja į užduotis žvelgti netradiciškai. skaityti »

„Panasonic“ pristatė permatomą televizorių

Neseniai Berlyne vykusioje parodoje „IFA 2017“ televizorių gamintoja „Panasonic“ pristatė televizorių su visiškai permatomu ekranu. skaityti »

Programuotojų diena

Rugsėjo 13 dieną minima Programuotojų diena. Kodėl būtent šiandien? skaityti »

Mokslininkai mano atradę būdą, kaip visam laikui atsikratyti žalingų įpročių

Mokslininkai atranda naujų būdų, kaip tiesiogiai veikiant smegenis atsikratyti žalingų įpročių ir iki minimumo sumažinti atkritimo tikimybę. skaityti »

Kad kelionė neprailgtų: intelektiniai žaidimai, kuriuos privalote turėti išmaniajame

Pažinimo džiaugsmas mus praturtina kaip niekas kitas, tačiau keliaudami mes dažnai daugybę laiko praleidžiame automobilyje ar lėktuve, valandų valandas pro langą veltui stebėdami plaukiančius debesis. skaityti »

Ką veikia biomechanikai?

Biomechanikai – tai inžinieriai, kurie mokosi iš gamtos... skaityti »

Lietuvos studentas sukūrė sportinį elektrinį triratį

Europoje dar nauja sporto šaka susidomėjęs studentas Rolandas Dockevičius iš Klaipėdos sukūrė elektrinį triratį drifterį. skaityti »