Nagai – ginklas, papuošalas, veidrodis

Publikuota: 2009 m. spalio 7 d. trečiadienis

Nailoid French Manicure prancūziško manikiūro rinkinys
Žmonės nuo seno rūpindavosi savo nagais. Bet vyrai, skirtingai nei damos, nagų nedažydavo, o poliruodavo iki veidrodinio spindesio.

Daugelis šiuolaikinių vyrų išsaugojo šią tradiciją ir iki šiol gražūs ir prižiūrėti nagai rodo aukštą socialinį statusą.

Lee Redmond iš Jutos nuo 1979 metų augino nagus, juos puoselėjo ir prižiūrėjo, kol šie pasiekė 8,65 metrų ilgį. Gaila, bet 2009 metais ji juos prarado per automobilio avariją.
Nagai, nors ir yra tolimi žvėrių nagų giminaičiai, apsaugoti žmogaus, pavyzdžiui, nuo užpuolimo, nebegali. Be to, šiuolaikiniai žmonės jau nelaipioja medžiais, todėl šiandien pagrindinė nagų funkcija yra puošti mūsų pirštus. Be to, žmogaus nagai turi daugybę kitų labai įdomių savybių.

Yra daug mokslo šakų ir praktinių sričių, kur nagams teikiama didelė reikšmė. Magijoje nagas – mėgstama likimo korekcijos priemonė. Chiromantams nagai yra tiksliausias žmogaus savijautos ir gyvybinio potencialo rodiklis. Astrologijoje mūsų nagų būklė išduoda mūsų santykį su nematomu kosminiu pasauliu.

Jei plaukai – gamtinės antenos, kosminės energijos laidininkai, tai nagas – paleidimo mygtukas, reguliuojantis, kokius kosminius srautus priimti, kokiais kiekiais ir kur juos (į kokią gyvenimo sferą) nukreipti.

Kada kirpti?

Kirpdami nagus, keičiame savo gyvenimo ritmą. Nuo to, kurios Mėnulio fazės metu ir kurią savaitės dieną tvarkysimės nagus, priklausys gyvenimo transformacijų rezultatas, sveikata ir tolimesnė nagų būklė bei jų augimo greitis.

Moterims duota didžiulė valdžia, jos gali nudažyti nagus bet kokia spalva, pagaunančia ir sustiprinančia atitinkamų planetų kosmines vibracijas, taip jos gali koreguoti savo ir aplinkinių nuotaiką.

Pastebėta, kad nagai, nukirpti Mėnuliui pilnėjant, auga greičiau. Jei nagai lūžinėjantys arba besisluoksniuojantys, kirpkite juos tada, kai Mėnulis nyksta – taip jie sustiprės.

Pirmadienis – Mėnulio diena. Ginekologinių ir urologinių susirgimų profilaktika. Kartu su nagais šią dieną „nukerpamas“ liūdesys, ilgesys, atsiminimai apie nemalonius įvykius ir žmones.
Antradienis – Marso diena. Nagų kirpimo procedūra šią dieną apsaugos ekstremaliose situacijose ir neleis įvykti netikėtiems nemalonumams.

Trečiadienis – Merkurijaus diena. Kartu su nagais sutvarkysite savo nervinę sistemą, atstatysite organizmo imunitetą. Išnyks chaosas mintyse ir reikaluose, seksis mokytis ir bendrauti su žmonėmis.

Ketvirtadienis – Jupiterio diena. Kepenų profilaktika ir gydymas. Kirpti nagus šią dieną – vadinasi, įgyti pasitikėjimo savimi ir sustiprinti savo autoritetą aplinkinių akyse.

Penktadienis – Veneros diena. Venera sustiprina įgimtą grožį, žavesį ir moteriškumą. Ir vis tik nerekomenduojama šią dieną kirpti nagų, ypač vyrams. Penktadienio energija lėtina biocheminius procesus, vykstančius organizme, o manipuliacijos su nagais skatina šlakų ir toksinų kaupimąsi organizme, jūs galite papilnėti. Išimtis gali būti padaryta tik tada, kai nagai labai apverktinos būklės.

Šeštadienis – Saturno diena. Geriausias metas kirpti nagus. Sustiprinsite sveikatą, išsivaduosite nuo vienatvės ir atsikratysite karminių skolų. Ne be reikalo yra tokia patarlė: „Kas šeštadienį kerpa nagus – tas atiduoda skolas“.
Sekmadienis – Saulės diena. Šią dieną nagai nekerpami. Yra pavojus prarasti kosminę apsaugą ir tapti nevykėliu.

Nagų forma ir charakteris

Įsižiūrėkite į savo nagus, kokie jie: trumpi ar ilgi, siauri ar platūs? Taip jūs geriau suprasite savo charakterį, žinoma, ne be chiromantijos – likimo pranašavimo iš rankų meno – pagalbos.
Ilgi nagai išduoda ramų ir kantrų žmogų, ne pernelyg daug svarstantį ir nelinkusį analizuoti savo nesėkmių, jei tokios nutinka, priežasčių. Šie žmonės labai svajingi ir moka atsiriboti nuo gyvenimo šurmulio. Tarp jų daug kūrybiškų asmenybių: artistų, muzikantų, dailininkų ir poetų.

Žmonės su trumpais nagais yra visiška priešingybė. Šie žmonės gali vesti iš proto artimuosius savo polinkiu nuolat analizuoti viską pasaulyje. Jie būtinai ginčysis ir laikysis savo nuomonės, jei jiems kažkas nepatinka. Turi įprotį kritikuoti pašnekovą arba priešininką ir išjuokti žmogų, padariusį mažiausią klaidelę. Tokie žmonės turi gerai išvystytą humoro jausmą, jie blaiviai žiūri į gyvenimą ir moka rasti išeitį iš bet kokios sudėtingos padėties.
Jei nagų plotis didesnis už jų ilgį (t. y. nagai platūs), tai tokių nagų savininkas negali ramiai nusėdėti vienoje vietoje, blaškosi ir neretai kišasi į svetimus reikalus, ypač kai jo niekas neprašo.

Šaltinis: www.aidas.us
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Be vairo ir pedalų: pirmasis naujojo „Google“ autonomobilio bandomasis važiavimas

Jau kitais metais į JAV kelius ir gatves išriedės pirmasis dviviečių „Google“ autonomobilių (autonominių automobilių) šimtukas. skaityti »

Ateities baldai – judantys ir formą keičiantys robotai

Šveicarijos mokslininkai užsibrėžė sau tikslą sukurti išmaniuosius baldus, kurie galėtų judėti po visus namus ir prireikus keisti savo formą. skaityti »

„LitSat-1“ misijos pabaigą vainikuos krentančios žvaigždės žybsnis danguje

Jau po kelių savaičių Kauno technologijos universiteto (KTU) sukurtas lietuviškas palydovas „LitSat-1“ taps krentančia žvaigžde danguje, prieš tai paskutinį kartą ištransliavęs lietuvių tautos žinutę iš kosmoso „Lietuva myli laisvę“. skaityti »

Vilniaus universitete bus pristatyta pirmoji lietuviška nuotrauka iš kosmoso

Gegužės 21-ąją, 15 val. iš Vilniaus universiteto bibliotekos Baltosios salės tiesiogiai per LRT televizijos laidą „Laba diena, Lietuva“ visuomenei bus pristatyta pirmoji lietuviška nuotrauka iš kosmoso. skaityti »

Lietuvių mokslininkai sukūrė treniruoklį žmonėms, patyrusiems insultą

Lietuvių sukurtas reabilitacijai po insulto ir nugaros smegenų pažeidimų skirtas eisenos treniruoklis pavadinimu „Eik“, pacientams padės greičiau grįžti į visavertį gyvenimą. skaityti »

Italų dizainerį sužavėjo KTU studento sukurtas išmanusis žiedas

Kūrybinėse dizaino dirbtuvėse studentai ir specialistai sukūrė ant piršto maunamą žiedą, kuriuo bus valdomi aplink mus esantys išmanieji įrenginiai – mobilusis telefonas, televizorius, kompiuteris, „protingas“ namas. skaityti »

KTU mokslininkai dalyvauja unikalaus meninio atrakciono kūrime

Jei manote, kad norėdami sužinoti naujausių mokslinių tyrimų rezultatus, privalote prenumeruoti mokslinius leidinius ir dalyvauti mokslinėse konferencijose – klystate. skaityti »

Mados ir elektronikos rinkų konvergencija?

Aštuntame dešimtmetyje, pradėdamas kompiuterių revoliuciją, Bilas Geitsas siekė, jog kompiuteris būtų kiekvienuose namuose, ant kiekvieno darbo stalo... Įdomu, ar jis numanė, jog jau už keturių dešimtmečių daugelis ne tik turės po kelis, įvairių dydžių kompiuterius, bet ir sunkiai įsivaizduos savo kasdienybę be jų? skaityti »

Kviečiama išbandyti jėgas programinio kodo poezijos konkurse

Gegužės mėnesį prasideda programinio kodo poezijos konkursas, kurio metu programišiai kviečiami kurti eiles „Java“, „C++“ arba „C#“ kalbomis. skaityti »

IBM ir „National Geographic Kids“ pasiekė Guinnesso rekordą, 3D printeriu atspausdinę mažiausią pasaulyje žurnalo viršelį

„National Geographic Kids“ pranešė apie devintąjį pasiektą Guinness rekordą – šįkart už mažiausią žurnalo viršelį, sukurtą naudojant IBM patentuotą būdą. skaityti »