Nagai – ginklas, papuošalas, veidrodis

Publikuota: 2009 m. spalio 7 d. trečiadienis

Nailoid French Manicure prancūziško manikiūro rinkinys
Žmonės nuo seno rūpindavosi savo nagais. Bet vyrai, skirtingai nei damos, nagų nedažydavo, o poliruodavo iki veidrodinio spindesio.

Daugelis šiuolaikinių vyrų išsaugojo šią tradiciją ir iki šiol gražūs ir prižiūrėti nagai rodo aukštą socialinį statusą.

Lee Redmond iš Jutos nuo 1979 metų augino nagus, juos puoselėjo ir prižiūrėjo, kol šie pasiekė 8,65 metrų ilgį. Gaila, bet 2009 metais ji juos prarado per automobilio avariją.
Nagai, nors ir yra tolimi žvėrių nagų giminaičiai, apsaugoti žmogaus, pavyzdžiui, nuo užpuolimo, nebegali. Be to, šiuolaikiniai žmonės jau nelaipioja medžiais, todėl šiandien pagrindinė nagų funkcija yra puošti mūsų pirštus. Be to, žmogaus nagai turi daugybę kitų labai įdomių savybių.

Yra daug mokslo šakų ir praktinių sričių, kur nagams teikiama didelė reikšmė. Magijoje nagas – mėgstama likimo korekcijos priemonė. Chiromantams nagai yra tiksliausias žmogaus savijautos ir gyvybinio potencialo rodiklis. Astrologijoje mūsų nagų būklė išduoda mūsų santykį su nematomu kosminiu pasauliu.

Jei plaukai – gamtinės antenos, kosminės energijos laidininkai, tai nagas – paleidimo mygtukas, reguliuojantis, kokius kosminius srautus priimti, kokiais kiekiais ir kur juos (į kokią gyvenimo sferą) nukreipti.

Kada kirpti?

Kirpdami nagus, keičiame savo gyvenimo ritmą. Nuo to, kurios Mėnulio fazės metu ir kurią savaitės dieną tvarkysimės nagus, priklausys gyvenimo transformacijų rezultatas, sveikata ir tolimesnė nagų būklė bei jų augimo greitis.

Moterims duota didžiulė valdžia, jos gali nudažyti nagus bet kokia spalva, pagaunančia ir sustiprinančia atitinkamų planetų kosmines vibracijas, taip jos gali koreguoti savo ir aplinkinių nuotaiką.

Pastebėta, kad nagai, nukirpti Mėnuliui pilnėjant, auga greičiau. Jei nagai lūžinėjantys arba besisluoksniuojantys, kirpkite juos tada, kai Mėnulis nyksta – taip jie sustiprės.

Pirmadienis – Mėnulio diena. Ginekologinių ir urologinių susirgimų profilaktika. Kartu su nagais šią dieną „nukerpamas“ liūdesys, ilgesys, atsiminimai apie nemalonius įvykius ir žmones.
Antradienis – Marso diena. Nagų kirpimo procedūra šią dieną apsaugos ekstremaliose situacijose ir neleis įvykti netikėtiems nemalonumams.

Trečiadienis – Merkurijaus diena. Kartu su nagais sutvarkysite savo nervinę sistemą, atstatysite organizmo imunitetą. Išnyks chaosas mintyse ir reikaluose, seksis mokytis ir bendrauti su žmonėmis.

Ketvirtadienis – Jupiterio diena. Kepenų profilaktika ir gydymas. Kirpti nagus šią dieną – vadinasi, įgyti pasitikėjimo savimi ir sustiprinti savo autoritetą aplinkinių akyse.

Penktadienis – Veneros diena. Venera sustiprina įgimtą grožį, žavesį ir moteriškumą. Ir vis tik nerekomenduojama šią dieną kirpti nagų, ypač vyrams. Penktadienio energija lėtina biocheminius procesus, vykstančius organizme, o manipuliacijos su nagais skatina šlakų ir toksinų kaupimąsi organizme, jūs galite papilnėti. Išimtis gali būti padaryta tik tada, kai nagai labai apverktinos būklės.

Šeštadienis – Saturno diena. Geriausias metas kirpti nagus. Sustiprinsite sveikatą, išsivaduosite nuo vienatvės ir atsikratysite karminių skolų. Ne be reikalo yra tokia patarlė: „Kas šeštadienį kerpa nagus – tas atiduoda skolas“.
Sekmadienis – Saulės diena. Šią dieną nagai nekerpami. Yra pavojus prarasti kosminę apsaugą ir tapti nevykėliu.

Nagų forma ir charakteris

Įsižiūrėkite į savo nagus, kokie jie: trumpi ar ilgi, siauri ar platūs? Taip jūs geriau suprasite savo charakterį, žinoma, ne be chiromantijos – likimo pranašavimo iš rankų meno – pagalbos.
Ilgi nagai išduoda ramų ir kantrų žmogų, ne pernelyg daug svarstantį ir nelinkusį analizuoti savo nesėkmių, jei tokios nutinka, priežasčių. Šie žmonės labai svajingi ir moka atsiriboti nuo gyvenimo šurmulio. Tarp jų daug kūrybiškų asmenybių: artistų, muzikantų, dailininkų ir poetų.

Žmonės su trumpais nagais yra visiška priešingybė. Šie žmonės gali vesti iš proto artimuosius savo polinkiu nuolat analizuoti viską pasaulyje. Jie būtinai ginčysis ir laikysis savo nuomonės, jei jiems kažkas nepatinka. Turi įprotį kritikuoti pašnekovą arba priešininką ir išjuokti žmogų, padariusį mažiausią klaidelę. Tokie žmonės turi gerai išvystytą humoro jausmą, jie blaiviai žiūri į gyvenimą ir moka rasti išeitį iš bet kokios sudėtingos padėties.
Jei nagų plotis didesnis už jų ilgį (t. y. nagai platūs), tai tokių nagų savininkas negali ramiai nusėdėti vienoje vietoje, blaškosi ir neretai kišasi į svetimus reikalus, ypač kai jo niekas neprašo.

Šaltinis: www.aidas.us
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Iš parduotuvės „iTunes“ parsisiųsta 25-milijardinė daina

Vasario pradžioje „Apple“ pranešė, kad vartotojai iš parduotuvės „iTunes Store“ jau parsisiuntė per 25 mlrd. muzikinių kūrinių. skaityti »

Miniatiūrinis robotas nušveis išmaniojo telefono ekraną

Japonų kompanijos „Takara Tomy“ specialistai sukūrė robotą „Automee-S“, kuris nepriekaištingai nuvalo jutiklinį išmaniojo telefono ar planšetės ekraną. skaityti »

Išmanusis rašiklis padės gražiai ir taisyklingai rašyti

Išradėjai iš Vokietijos pristatė savo naujausią išradimą – rašiklį „Lernstift“. Jis skirtas žmonėms, kurie nepasitiki savimi, kai tekstą reikia rašyti ranka, o ne rinkti kompiuteriu, nes abejoja dėl savo rašysenos. skaityti »

Rio de Žaneire QR kodai kuriami tiesiog ant grindinio

Brazilijos mieste Rio de Žaneire QR kodai iš esmės kuriami bet kur, kur tik jie būtų labiau matomi, net ant grindinio. skaityti »

1935 m. pirmą kartą panaudotas melo detektorius

1935 m. vasaro 2 d. pirmą kartą panaudotas melo detektorius teisminiame tyrime, tai vyko Jungtinėse Amerikos Valstijose. skaityti »

„Samsung“ pristatė Sočio 2014 m. olimpinių žaidynių rėmimo kampaniją

Pasaulinė olimpinių žaidynių partnerė „Samsung Electronics“ pristatė rėmimo kampanijos veiksmus 2014 m. Rusijos mieste Sočyje vyksiančioms žiemos olimpinėms žaidynėms. skaityti »

Romos popiežius išleis taikomąją programą išmaniesiems telefonams

Kovodama už moralės išsaugojimą ir siekdama sustabdyti vienos lyties asmenų vedybas, bažnyčia stengiasi žengti koja kojon su naujausiomis technologijomis. skaityti »

„Google“ kurs išmanųjį telefoną su aštuoniomis blykstėmis

Kompanija „Google“ į JAV patentų biurą (USPTO) padavė išmaniojo telefono su keliomis fotoblykstėmis paraišką. skaityti »

„Apple“ patentavo išmaniuosius batus

Kompanija „Apple“ gavo leidimą patentuoti išmaniuosius batus, kurie seka juos avinčio žmogaus žingsnius, savo būklę ir praneša, kada juos vertėtų keisti naujais. skaityti »

Sausio 27 d. buvo užpatentuota elektros lemputė

Šiandien, ko gero, nerasime namų, kuriuose nedega elektros lemputė, ir už tai turėtume dėkoti išradėjui T. Edisonui. 1880 m. sausio 27 d. Tomui Alvai Edisonui išduotas patentas Nr.223 898, kuriuo buvo užpatentuota elektros lemputė. skaityti »