Naujas lietuvių sumanymas – prijungti visas pasaulio avis prie interneto

Publikuota: 2015 m. kovo 31 d. antradienis

„Connect Sheep“ – tai naujas lietuvių kurtas žaidimas apie avių jungimą prie interneto, skirtas „Android“ bei „Apple“ įrenginiams. Pasak žaidimo kūrėjų, naujuoju žaidimu siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į interneto laisvės problemą.

Pasaulyje gyvena apie 1 mlrd. avių – visas jas pajungti prie pasaulinio kompiuterių tinklo yra naujo lietuvių kurto žaidimo tikslas. Skaitmenine tikrove susižavėjusios avys prie interneto gali būti jungiamos laidu, routeriu (maršruto parinktuvu) arba bevieliu „Wi-Fi“ ryšiu.

Paklausti, kodėl avis reikia jungti prie interneto, žaidimo kūrėjai sako, kad avių jungimas – tai simbolinis veiksmas, kuriuo siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į interneto laisvės problemą. „Siekiame priminti apie universalią interneto laisvės deklaraciją, kuri šiandien yra pamiršta, tačiau kaip niekad aktuali“, – teigia vienas iš idėjos autorių, žaidimo dizaineris Giedrius Cibulskis.

Jis pasakoja, kad milijardas avių – tai maždaug 3 mln. aktyvių žaidėjų. Žaidėjai gali būti iš viso pasaulio. Kiekvieno žmogaus naujai prijungta avis pasuka skaitiklį, esantį žaidimo puslapyje www.connectsheep.com.

Žaidimo anonso kūrėjas Tadas Vidmantas sukūrė aktyvų ir greitą žaidimo anonsą, tačiau pats žaidimas yra ramus ir atpalaiduojantis. Žaidžiama gamtoje, žaidimas lengvas ir įdomus.

Kūrėjai tikisi, kad „Connect Sheep“ žaidimu susižavės visas pasaulis. „Kas jį išbandė, sako, kad žaidimas linksmas, originalus, edukuojantis. Pagrindinis žaidimo veikėjas yra avis su @ simboliu, visiems labai patinka ir įstringa į atmintį“, – tikina žaidimo dizaineris ir ženklodaros specialistas G. Cibulskis.

„Connect Sheep“ į lietuvių kalbą verčiamas kaip „Prijunk avį“, yra išleidžiamas avies metais, avino mėnesį – kovo 31 d.

Žaidimą galite atsisiųsti apsilankę žaidimo puslapyje www.connectsheep.com ir paspaudę savo įrenginio mygtuką.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Triukšmo žemėlapis padės susirasti tylesnį būstą

Kalifornijos technologijos instituto darbuotojas Brendan Farell sukūrė triukšmo žemėlapį, kuriame žmonės gali pasitikrinti triukšmo lygį aplink dominantį būstą, prieš jį įsigydami. skaityti »

„Huawei“ paaiškino, kaip mus veikia telefono ekrano spalvinė temperatūra

Kasdien naudojantis išmaniaisiais įrenginiais, nesunku pastebėti, kad telefonų ir kitų įrenginių ekrano spalvos kartais skiriasi. Tačiau ar susimąstėte, nuo ko tai priklauso ir kaip šios spalvos mus veikia? skaityti »

Telefonus įkraus augalai

Barselonoje įsikūrusi pradedančioji įmonė „Arkyne Technologies“ atrado natūralų būdą įkrauti mobiliuosius telefonus. skaityti »

Kraujo tyrimams Lietuvoje pasitelkiami robotai

Kaune pradėjo veikti vienintelė Baltijos šalyse visiškai robotizuota medicininių tyrimų laboratorija. Pirmasis kraujo tyrimus atliekantis robotas Lietuvoje buvo pastatytas 2014 metais, o dabar sumontuota robotų ir automatinių analizatorių linija. skaityti »

Londone planuojama pastatyti medinį dangoraižį

Londono rajone Barbikane numatoma pastatyti 300 metrų aukščio medinį dangoraižį, pavadintą „Oakwood Tower“. skaityti »

„Samsung“ užpatentavo papildytosios realybės lęšius

Kontaktiniuose lęšiuose bus įtaisyta miniatiūrinė vaizdo kamera ir projektorius, taip pat davikliai, leidžiantys valdyti lęšius judinant vokus ir mirksint. skaityti »

Kodėl žmogui geriau gyventi išmaniuosiuose namuose?

Kaip į mūsų visų kasdienybę įsiveržė išmanieji telefonai, taip, turbūt neilgai trukus, miestus ir gyvenvietes užvaldys ir išmanieji namai. skaityti »

Marškinėliai, parodantys žmogaus vidų

„Virtuali-Tee“ – papildytosios realybės marškinėliai, atvaizduojantys žmogaus vidaus organus. skaityti »

Išmanioji šakutė imituos druskos skonį

Tokijo universitete, „Rekimoto“ laboratorijoje, buvo sukurta išmanioji šakutė, imituojanti druskos skonį burnoje. Kad apgautų žmogaus receptorius, naudojama silpna elektros srovė. skaityti »

Ateityje duris atrakinsime ranka?

Mikroschemų gamintoja „Digiwell“ sukūrė į ranką implantuojamą NFC lustą. Operacija užtrunka vos kelias minutes ir primena paprastą injekciją. skaityti »