Naujasis JAV viceprezidentas žmonai piršosi penkis kartus

Publikuota: 2008 m. lapkričio 10 d. pirmadienis

Jaunavedžiai

Ankstyvo rugsėjo sekmadienio rytas. Jill Biden stovi šlapiais plaukais ir be makiažo vidury virtuvės, valgydama jogurtą iš plastikinio indelio. Jos kojų nagai nulakuoti raudonai, jos įdegis tobulas. Ji dėvi tamsiai mėlynus, siaurus, „nemotiniškus“ džinsus ir klostuotą susagstomą megztinį. Kaklą puošia subtilus auksinis vėrinys ir mažyčiai perlai, rašo „Vogue“.

Ji daug šypsosi ir juokiasi, tuo metu jos akys švyti. Prireikia vos kelių minučių jos kompanijoje, kad suprastume, kodėl kandidatas į viceprezidentus Joe Bidenas per nacionalinį demokratų susirinkimą kontroversiškai pristatė savo žmoną kaip nuostabią gražuolę.

Dr. Jill Biden – trijų vaikų motina, žmona, koledžo profesorė – trykšta pasitikėjimu. Nors jai 57 metai, ji atrodo daug jaunesnė. Taip yra galbūt dėl to, kad kasdien ji nubėga penkias mylias. Jos visa šeima skiria daug dėmesio gerai fizinei būklei.

Bidenų šeima įsikūrusi Wilmingtono priemiestyje Delaware. Tai ramus rajonas, kur stovi ištaigingi namai, apsupti senų medžių. Jų namas yra naujas, bet atrodo senas; tai labai gerai atkurtas panašumas į senuosius ,,rūmus“, kuriuose Bidenai anksčiau gyveno.

Namas sukurtas tiek viešam, tiek privačiam gyvenimui: pirmas aukštas primena „Senatoriaus namus“. Vaizdas – tarsi iš kino ar romano. Bidenų namai panėšėja į sceną, ypač nuo tos dienos kai Barackas Obama paskelbė Joe Bideną savo partneriu. Viskas dalykai pasidarė truputį siurrealistiška . „Po vieno skambučio mūsų gyvenimas pasikeitė“, – sako Jill. „Mes nebegalėjome išvažiuoti į savo gatvę nebūdami sekami, malūnsparniai skraidė virš mūsų galvų“, – kalbėjo moteris.

Kol CNN ėmė interviu iš Valerie Biden Owen, Joe jaunesnės sesers, vadovavusios visoms brolio rinkimų kampanijoms nuo 1972 rinkimų į Senatą, „Vogue“ komanda apklausinėja visas likusias Bidenų moteris: anūkes, dukras, seseris, žmonas ir motinas,  kad galėtų sukurti keturių kartų „Moterų Joe gyvenime“ portretą.

Joe Bideno 91 metų  motina, Jean, kurią šeima vadina mamų mama, šypsodamasi sėdi virtuvėje. „Šie namai visada pilni šeimos narių“, – sako Bidenų marti Kathleen, kuri yra Finnegan, Maisy ir Naomi motina.“ Namuose visada yra apie 20 Bidenų, jie puikiai sukuria namų aplinką“.

Joe sesuo Valerie – žavinga, tvirta darbininkų klasės Jane Fondos versija, kurią jos brolis apibūdina kaip viso gyvenimo geriausią draugę, pasakoja. „Aš norėjau, kad jis taptų prezidentu. Vadovavau kampanija metus su puse, tačiau kai nelaimėjome, tikrai nebraukėme ašarų, nes žinau, kad stengėmės iš visų jėgų“, – prisimena moteris.

Jill dar aiškiau apibūdina šeimos santykį su rinkimais: „Mes nesame tiesiog pora ar vienas žmogus politikoje, mes esame šeima politikoje ir aš manau, kad viceprezidento vieta mums pati tinkamiausia. Mes labai sunkiai dirbome, kad Joe būtų ten, kur jis dabar yra. Aš pasiryžusi šiam išbandymui.“

Jill vaikystė buvo tuo pačiu ir tipiška, ir neįprasta. Ji gimė Hammontone, tačiau šeima daug keliavo, nes jos tėvas bankininkas Donaldas Jacobsas daug keliavo darbo reikalais. Galiausiai jis tapo banko prezidentu Chesnut Hill, Pensilvanijoje. Tačiau visą vaikystę jie savaitgaliais grįždavo į Hammontoną. Jos senelis buvo Dominicas Giacoppa, bet jie pakeitė pavardę į Jacobs. Taigi Jill užaugo valgydama itališką maistą savaitgaliais.

„Mano mamos šeima niekada nebuvo patenkinta tėvo šeima, nes jo tėvas dirbo baldų parduotuvėje, o mama buvo slaugytoja, ateinanti į namus. Mano mamos šeima buvo griežtų dešiniųjų pažiūrų.  Jiems priklausė vaistų parduotuvė, jos tėvas buvo vaistininkas, o mama mokytoja“, – pasakoja Jill.

Jos koledžo metai taip pat praėjo įdomiai. Po nevykusio bandymo studijuoti mados prekybą, kur ji jautėsi ne savo vietoje, Jill ištekėjo už vaikino, su kuriuo susitikinėjo po vidurinės mokyklos. Pora nusprendė kartu studijuoti Delaware universitete, kur Jill specializavosi anglų kalboje. Tačiau po dviejų metų pora nusprendė pasukti skirtingais keliais.

Tuo tarpu 29 metų buvęs Delaware universiteto auklėtinis Josephas Bidenas, kurio brolis Frankas buvo Jill draugas, dalyvavo rinkimuose į Senatą ir tai jį pavertė nauja politine žvaigžde. Joe laimėjo rinkimus ir tą patį vakarą išgirdo apie automobilių avariją, kurios metu žuvo jo dukra ir žmona. Du jo sūnūs išgyveno. Jie ilgai turėjo gydytis.

Kad užsidirbtų papildomų pinigų, Jill truputį dirbo modeliu. Joe pamatė jos nuotrauką ant reklaminio skelbimo ir įsimylėjo iki ausų. Jill telefono numerį gavo per savo brolį Franką. Jill pamanė, kad iš to nieko negali išeiti, tačiau po pirmo pasimatymo paskambino savo mamai ir pasakė: „Mama, aš pagaliau sutikau džentelmeną“.

Viena iš šeimos legendų tapo tai, kad Joe piršosi Jill penkis kartus, kol ji pagaliau pasakė „taip“. „Pirmus keturis kartus sakiau „ne dabar“.  Nes per tą laiką pamilau jo berniukus ir turėjau būti tikra dėl šios santuokos, nes jie negalėjo prarasti dar vienos motinos. Taigi turėjau būti 100 procentų tikra. Kai susituokėme, buvau 25 metų“, – kalbėjo būsimojo JAV viceprezidento žmona.

Jill atsikraustė gyventi pas jį, kur kartu gyveno ir Valerie su savo šeima. 1980 gimė Ashley. Vėliau ji grįžo dirbti ir siekė mokslinių laipsnių.

Nesunkiai galima suprasti, kodėl Obama išsirinko Bideną. Prie to prisidėjo ir Jill. Bidenai yra tipiška viduriniosios klasės amerikiečių šeima. Gal jie ir gyvena dideliame name, prabangiame rajone. Tačiau jie beveik neturi santaupų, kaip ir visa likusi šalis.

Jill, paklausta apie Obamas, atsakė, kad buvo sutikusi Michelle gal tik porą kartų iki to, kai Barackas pasiūlė Joe tapti jo partneriu. Taigi Jill teko susidaryti nuomonę apie ją iš žiniasklaidos. Barackas jai pasirodė kur kas draugiškesnis ir visuomeniškesnis.

Vėliau šeimos ėmė artimiau draugauti. Bidenų anūkės netgi kartais nakvoja su Obamų mergaitėmis. Vieną kartą Michelle apkabino Jill ir tarė: „Aš tave myliu“. Nuo to karto moterys susidraugavo .
Michele, paklausta ką mano apie Jill, atsakė, kad ji miela, paprasta, atvira ir kad iš karto jai patikusi.

  

 

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

TRUNK kuprinė nešiojamajam kompiuteriui: aktyvus gyvenimas Tavo kuprinėje!

Aktyviam ir praktiškam miesto žmogui skirtame nešiojamojo kompiuterio krepšyje TRUNK telpa viskas, ko gali prireikti per dieną – nuo nešiojamojo kompiuterio iki sportinės aprangos. skaityti »

Olandijoje – pirmasis pasaulyje elektros energiją gaminantis dviračių takas

Olandijoje nutiestas pirmasis pasaulyje dviračių takas su integruotais saulės elementais, kurie šviesiu paros metu gamina elektros energiją. skaityti »

Pradedama statyti rekordinio dydžio piramidė iš milijono monetų

Lietuvos banko Pinigų muziejuje Vilniuje pradedama statyti monetų piramidė, kuri bus sudaryta iš vieno milijono vieno cento monetų. Tai bus didžiausia pasaulyje piramidė, pastatyta iš monetų. skaityti »

Druskininkuose įžiebtas didžiausias pasaulyje „Like“ simbolis

Lietuva turi dar vieną unikalų turizmo objektą – didžiausią pasaulyje „Like“ simbolį, skirtą socialiniams tinklams. Šis ženklas lapkričio 7 d., įžiebtas ant į geriausių pasaulio slidinėjimo trasų penketuką patenkančios Druskininkų „Snow Arena“ pastato fasado maždaug 50 metrų aukštyje. skaityti »

„Jūros liga“ ir kitos neišpręstos problemos gali gerokai sugadinti virtualios realybės reputaciją

Šiandien pagrindine virtualios realybės varomąja jėga yra kompanija „Oculus VR“. Būtent ji padėjo Samsung sukurti „Gear VR“, leidžiantį „Galaxy Note 4“ savininkams pasinerti į virtualią realybę, tačiau nepertraukiamas seansas gali trukti iki 25 minučių. skaityti »

„Forbes“ pristatė brangiausių 2014 m. prekės ženklų sąrašą

Žurnalas „Forbes“ eilinį kartą įvertino įvairių prekės ženklų kainą, atsižvelgdamas į kompanijų pelningumą ir jų įtaką pasaulyje. skaityti »

Tiksliausias pasaulyje laikrodis: nesustoti 5 mlrd. metų ir fiksuoti juodųjų skylių gravitacines bangas

Jei norėtumėte sužinoti tikslų laiką, jums tektų nukakti į Kolorado valstijoje (JAV) esantį Boulderio miestą. Ten cezio atomų fontanas matuoja oficialų JAV laiką. skaityti »

Moksleiviai nori sekti mokytojus „Facebook“, bet patys sekami būti nenori

80 proc. Lietuvos moksleivių norėtų per socialinius tinklus bendrauti ne tik su savo draugais, bet ir su mokytojais, o taip pat naudoti socialinius tinklus mokymosi procese – tai parodė nemokamų skaitmeninių mokymų pedagogams „Samsung Mokykla ateičiai“ kartu su Lietuvos mokinių parlamentu atlikta apklausa. skaityti »

97 milijonus svarų kainuojantis superkompiuteris numatys orus jūsų kieme

Jungtinės Karalystės Meteorologijos tarnyba paskelbė apie planus kitais metais Ekseteryje pastatyti didžiausią pasaulyje klimato tyrimams skirtą superkompiuterį. skaityti »

„Google“ žemėlapiai apie Vilnių papasakos daugiau nei iki šiol

Žemėlapis – vienas svarbiausių dalykų kiekvienoje kelionėje. Pasaulyje kasmet keliauja milijardas žmonių, o daugiau kaip 5 mln. aplanko ir Lietuvą. Daugelis šių keliautojų žemėlapius nešiojasi tiesiog kišenėje gulinčiame telefone ar kitame išmaniajame prietaise. skaityti »