Naujoje knygoje – intymios pirmosios Prancūzijos poros gyvenimo detalės

Publikuota: 2009 m. vasario 18 d. trečiadienis

Prancūzijos prezidentas Nikolia Sarkozi su žmona Karla Bruni
Prancūzijos prezidentas Nikolia Sarkozi su žmona Karla Bruni
„Aš būsiu tavo John Kennedy, o tu būsi mano Marilyn Monroe,“ – sušnabždėjo Prancūzijos prezidentas dabartinei savo žmonai pirmąjį pažinties vakarą. Tokios ir panašios smulkmenos apie pirmosios Prancūzijos poros pažintį 2007-ųjų lapkritį yra aprašomos knygoje „Neoficiali autobiografija“.

Prancūzijos prezidentas Nicholas Sarkozy pasipiršo dabartinei savo žmonai modeliui Carlai Bruni vos po dviejų valandų po pažinties. Meilės nuotykiais pagarsėjęs šalies vadovas pateisino savo kaip mergišiaus reputaciją ir vos susipažinęs su C. Bruni jau laidė dviprasmiškas seksualines užuominas.

Artimas N. Sarkozy draugas ir puikus reklamos žinovas Jacques Seguela su visomis smulkmenomis aprašo viską, ką žino apie minėtosios poros romaną ir pikantiškas pažinties detales.

Knygoje minima, jog tai, kaip Prancūzijos vadovas „visų garbingų apstulbusių svečių akivaizdoje medžiojo savo auką“ – C. Bruni, tiesiog pribloškė kviestinę Prancūzijos grietinėlę.

Seniai laisvu elgesiu ir meilės nuotykiais garsėjantis N. Sarkozy dairėsi naujos favoritės, nes jo žmona buvo jį palikusi ir „laisvas“ vyras nesivaržydamas demonstravo savo simpatijas vakarėliuose bei prezidentiniuose pobūviuose dalyvaujančioms damoms.

Per vieną tokią neoficialią prezidentinę vakarienę jis elgėsi itin netinkamai. Į kviestinį susitikimą atvyko gerokai pasivėlinęs, be kaklaraiščio, prasegtu švarku ir, nepaisydamas patarėjų protestų, kaip magnetu buvo pritrauktas prie buvusio modelio ir dainininkės Carlos Bruni.

Tai, kas įvyko tą vakarą, sunkiai logiškai paaiškinama. Anot knygos „Neoficiali autobiografija“, pati C. Bruni mielai flirtavo su prezidentu tą vakarą ir netgi patraukė jį „per dantį“ pareiškusi, jog žino, kad N. Sarkozy garsėja kaip paleistuvis ir mergišius. Į tai Prancūzijos vadovas atkirto, jog jis puikiai žino, kad jo reputacija yra ne prastesnė nei jos, mat pati Carla taip pat garsėjo audringais romanais su garsiais šios šalies vyrais.

Po truputį šis pokalbis įgavo pagreitį ir jau po keliasdešimties minučių prezidentas ir modelis smagiai aptarinėjo vienas kito praeities nuotykius.

Dar vėliau N. Sarkozy visų svečių akivaizdoje garsiai pareiškė, jog jau per kitą oficialų pobūvį jis ir C. Bruni kartu sėdės pirmosiose eilėse. Toks akibrokštas privertė susirinkusiuosius minutėlei nutilti ir salėje įsiviešpatavo nejauki tyla. Ją prezidentas nutraukė kreipdamasis į C. Bruni ir pažadėdamas, jog kitą kartą kai jiedu susitiks, jis norėsiąs žinoti, ar ji taps jo žmona.

„Pasiūlymas tekėti? Aš niekada nesutiksiu,“ – tuomet atšovė dabartinė pirmoji Prancūzijos ponia.

Knygos autorius teigia, jog tą patį vakarą N. Sarkozy pasilenkė ir sušnabždėjo C. Bruni į ausį: „Galiu lažintis, kad jūs neišdrįsite visų akivaizdoje manęs aistringai pabučiuoti į lūpas“. Carla nieko į tai neatsakė, tačiau prieš išeidama paliko prezidentui savo telefono numerį. Maža to, buvusį modelį namo tą vakarą parvežė prezidento limuzinas.

Kitą dieną C. Bruni paskambino pobūvio organizatoriui, kuris buvo geras jos draugas ir ėmė dalintis savo įspūdžiais apie N. Sarkozy: „Jis toks mielas: koks žavesys, koks protas, koks dėmesys, kokia energija. Be to jis dar ir įžūlus – aš jam palikau savo telefono numerį, o jis iki šiol dar nepaskambino“.

Po septynių savaičių nuo pažinties vakaro C. Bruni ir N. Sarkozy susituokė.

 

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

NASA siūlo apdovanojimą už geriausią Marso kolonizavimo planą

Agentūra NASA (angl. National Aeronautics and Space Administration) paskelbė konkursą, kuriame tarpusavyje rungtųsi Marso kolonizavimo idėjos. skaityti »

Robotas chirurgas užsiuvo vynuogę

„Intuitive Surgical“ pademonstravo, kaip robotas „Da Vinci“ sugeba kruopščiai užsiūti praplėštą vynuogės odelę. skaityti »

Mažiausias akumuliatorius – tik 2 mm

Ilinojaus universiteto (JAV) mokslininkai sukūrė 2 milimetrų pločio akumuliatorių. Jo talpos užteks nedidelei mikroschemai. skaityti »

Kasdienybę keičiančios išmanios studentų idėjos

Studentų iš visos Lietuvos idėjos susirungė VU Ekonomikos fakulteto Rinkodaros katedros kuruojamų studentų organizuojamame rinkodaros projektų konkurso „Idėja“ finale. skaityti »

Amerikietis sukūrė kreditinės kortelės dydžio žaidimų įrenginį

8 bitų žaidimų įrenginys „Arduboy“ veikia „Arduino“ sistemos pagrindu. Jis sudarytas iš bespalvio 3,3 cm pločio OLED ekrano, šešių mygtukų, dviejų garsiakalbių ir USB jungties. skaityti »

Kompiuterinis žaidimas gydo akis?

Bendrovė „Ubisoft“ kartu su „Amblyotech“ sukūrė žaidimą „Dig Rush“, skirtą gydyti vadinamąją „tingiąją“ akį. skaityti »

Lietuvaičių sėkmė mintino skaičiavimo varžybose: pirmą kartą aplenktos visos valstybės!

Rygoje vykusiame tarptautiniame mintino skaičiavimo konkurse „Matmintinis–Pranglimine“ lietuviai iškovojo daugiau aukso medalių, nei bet kuri kita komanda ir tai padarė pirmąkart žaidimo istorijoje. skaityti »

Lietuvoje kuriami nanorobotai, lemsiantys permainas medicinoje

Fizinių ir technologijos mokslų centro (FTMC) mokslininkai kuria nanorobotus, galinčius transportuoti veikliąsias medžiagas į vėžio pažeistą audinį. skaityti »

VGTU studentai pagerino Lietuvos rekordą: tiltas iš makaronų atlaikė 251 kilogramą

Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) įvyko Lietuvos čempionato „Makaronų tiltai 2015“ finalinis etapas. Jaunųjų inžinierių iš spagečių pastatytas nė kilogramo nesveriantis tiltas atlaikė net 251 kilogramo apkrovą ir praėjusiais metais pasiektą šalies rekordą pagerino daugiau nei du kartus. skaityti »

Jono Meko interneto sakmė Venecijoje

Gegužės 6 d. Venecijos meno bienalėje atidarytas specialus paviljonas, dedikuotas nepriklausomo kino legendai Jonui Mekui. „Internet Saga“ (interneto sakmė) – vienintelis virtualus projektas, skirtas menui internete tarptautiniame renginyje. skaityti »