Naujoje knygoje – intymios pirmosios Prancūzijos poros gyvenimo detalės

Publikuota: 2009 m. vasario 18 d. trečiadienis

Prancūzijos prezidentas Nikolia Sarkozi su žmona Karla Bruni
Prancūzijos prezidentas Nikolia Sarkozi su žmona Karla Bruni
„Aš būsiu tavo John Kennedy, o tu būsi mano Marilyn Monroe,“ – sušnabždėjo Prancūzijos prezidentas dabartinei savo žmonai pirmąjį pažinties vakarą. Tokios ir panašios smulkmenos apie pirmosios Prancūzijos poros pažintį 2007-ųjų lapkritį yra aprašomos knygoje „Neoficiali autobiografija“.

Prancūzijos prezidentas Nicholas Sarkozy pasipiršo dabartinei savo žmonai modeliui Carlai Bruni vos po dviejų valandų po pažinties. Meilės nuotykiais pagarsėjęs šalies vadovas pateisino savo kaip mergišiaus reputaciją ir vos susipažinęs su C. Bruni jau laidė dviprasmiškas seksualines užuominas.

Artimas N. Sarkozy draugas ir puikus reklamos žinovas Jacques Seguela su visomis smulkmenomis aprašo viską, ką žino apie minėtosios poros romaną ir pikantiškas pažinties detales.

Knygoje minima, jog tai, kaip Prancūzijos vadovas „visų garbingų apstulbusių svečių akivaizdoje medžiojo savo auką“ – C. Bruni, tiesiog pribloškė kviestinę Prancūzijos grietinėlę.

Seniai laisvu elgesiu ir meilės nuotykiais garsėjantis N. Sarkozy dairėsi naujos favoritės, nes jo žmona buvo jį palikusi ir „laisvas“ vyras nesivaržydamas demonstravo savo simpatijas vakarėliuose bei prezidentiniuose pobūviuose dalyvaujančioms damoms.

Per vieną tokią neoficialią prezidentinę vakarienę jis elgėsi itin netinkamai. Į kviestinį susitikimą atvyko gerokai pasivėlinęs, be kaklaraiščio, prasegtu švarku ir, nepaisydamas patarėjų protestų, kaip magnetu buvo pritrauktas prie buvusio modelio ir dainininkės Carlos Bruni.

Tai, kas įvyko tą vakarą, sunkiai logiškai paaiškinama. Anot knygos „Neoficiali autobiografija“, pati C. Bruni mielai flirtavo su prezidentu tą vakarą ir netgi patraukė jį „per dantį“ pareiškusi, jog žino, kad N. Sarkozy garsėja kaip paleistuvis ir mergišius. Į tai Prancūzijos vadovas atkirto, jog jis puikiai žino, kad jo reputacija yra ne prastesnė nei jos, mat pati Carla taip pat garsėjo audringais romanais su garsiais šios šalies vyrais.

Po truputį šis pokalbis įgavo pagreitį ir jau po keliasdešimties minučių prezidentas ir modelis smagiai aptarinėjo vienas kito praeities nuotykius.

Dar vėliau N. Sarkozy visų svečių akivaizdoje garsiai pareiškė, jog jau per kitą oficialų pobūvį jis ir C. Bruni kartu sėdės pirmosiose eilėse. Toks akibrokštas privertė susirinkusiuosius minutėlei nutilti ir salėje įsiviešpatavo nejauki tyla. Ją prezidentas nutraukė kreipdamasis į C. Bruni ir pažadėdamas, jog kitą kartą kai jiedu susitiks, jis norėsiąs žinoti, ar ji taps jo žmona.

„Pasiūlymas tekėti? Aš niekada nesutiksiu,“ – tuomet atšovė dabartinė pirmoji Prancūzijos ponia.

Knygos autorius teigia, jog tą patį vakarą N. Sarkozy pasilenkė ir sušnabždėjo C. Bruni į ausį: „Galiu lažintis, kad jūs neišdrįsite visų akivaizdoje manęs aistringai pabučiuoti į lūpas“. Carla nieko į tai neatsakė, tačiau prieš išeidama paliko prezidentui savo telefono numerį. Maža to, buvusį modelį namo tą vakarą parvežė prezidento limuzinas.

Kitą dieną C. Bruni paskambino pobūvio organizatoriui, kuris buvo geras jos draugas ir ėmė dalintis savo įspūdžiais apie N. Sarkozy: „Jis toks mielas: koks žavesys, koks protas, koks dėmesys, kokia energija. Be to jis dar ir įžūlus – aš jam palikau savo telefono numerį, o jis iki šiol dar nepaskambino“.

Po septynių savaičių nuo pažinties vakaro C. Bruni ir N. Sarkozy susituokė.

 

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Japonijos bankas ketina „įdarbinti“ robotus

Japonijos bankas „Bank of Tokyo Mitsubishi UFJ“ klientus pasitinkančius vadybininkus artimiausiu metu ketina pakeisti robotais. skaityti »

„Microsoft“ siūlo prekybininkams pirkėjų atpažinimo sistemą

Savo tinklaraštyje bendrovė „Microsoft“ pasidalijo mintimis apie parduotuves ir jų pasikeitimus 2015 metais. skaityti »

Veidų atpažinimo technologija – prieigai prie svetainių

Bendrovė „Intel“ sukūrė taikomąją programą „True Key“. Prieigai prie interneto svetainių ar įrenginių ji naudoja veidų atpažinimo technologiją. skaityti »

Išmanusis laikrodis – finansams valdyti

Augant dėvimų išmaniųjų įrenginių populiarumui ir skaičiui, atsiranda ir jiems skirtų specializuotų programų. skaityti »

2015 metai pailgės sekunde dėl atominio ir pasaulinio laikų derinimo

Šių metų birželio 30 d. 11 val. 59 min. 60 sek. pasauliniu laiku sekundei laikrodžiai sustos ir para bei metai sekunde pailgės. skaityti »

KTU mokslininkų plėtojama matematinė rašysenos analizė: kuo skiriasi Obamos ir jūsų rašysena?

Rašysena nedažnai patenka į „kietųjų“ mokslų tyrimų sritį. Nors internete gausu rašysenos analizės testų, o kai kurios įdarbinimo agentūros šį metodą siūlo potencialių darbuotojų atrankai, išvados retai gali nustebinti objektyviais ir tiksliais apskaičiavimais. Visai kitas dalykas, kai rašyseną tiria matematikai. skaityti »

Barselonos centre – išmaniosios stotelės

Barselonoje pradėjo veikti aštuonios išmaniosios stotelės. Jose įrengti interaktyvūs ekranai, kurie veikia 7 dienas per savaitę, 24 valandas per parą. skaityti »

Mokėjimai širdies ritmu

Kanados pradedančioji įmonė „Bionym“ sukūrė apyrankę, kuri matuoja žmogaus širdies dūžius. skaityti »

BMW, kuris pats suranda vietą ir prisiparkuoja daugiaaukštėje aikštelėje

Las Vegase (JAV) prasidėjusioje „CES 2015“ parodoje Vokietijos automobilių gamintojas „BMW Group“ pademonstravo naujas automobilių autonominio valdymo galimybes, kurios atvers naują puslapį kelių transporto istorijoje. skaityti »

„Apple“ gavo patentą išmaniajam rašikliui

JAV patentų ir prekių ženklų valdyba išdavė kompanijai „Apple“ patentą išmaniajam elektroniniam rašikliui. skaityti »