Naujoje knygoje – intymios pirmosios Prancūzijos poros gyvenimo detalės

Publikuota: 2009 m. vasario 18 d. trečiadienis

Prancūzijos prezidentas Nikolia Sarkozi su žmona Karla Bruni
Prancūzijos prezidentas Nikolia Sarkozi su žmona Karla Bruni
„Aš būsiu tavo John Kennedy, o tu būsi mano Marilyn Monroe,“ – sušnabždėjo Prancūzijos prezidentas dabartinei savo žmonai pirmąjį pažinties vakarą. Tokios ir panašios smulkmenos apie pirmosios Prancūzijos poros pažintį 2007-ųjų lapkritį yra aprašomos knygoje „Neoficiali autobiografija“.

Prancūzijos prezidentas Nicholas Sarkozy pasipiršo dabartinei savo žmonai modeliui Carlai Bruni vos po dviejų valandų po pažinties. Meilės nuotykiais pagarsėjęs šalies vadovas pateisino savo kaip mergišiaus reputaciją ir vos susipažinęs su C. Bruni jau laidė dviprasmiškas seksualines užuominas.

Artimas N. Sarkozy draugas ir puikus reklamos žinovas Jacques Seguela su visomis smulkmenomis aprašo viską, ką žino apie minėtosios poros romaną ir pikantiškas pažinties detales.

Knygoje minima, jog tai, kaip Prancūzijos vadovas „visų garbingų apstulbusių svečių akivaizdoje medžiojo savo auką“ – C. Bruni, tiesiog pribloškė kviestinę Prancūzijos grietinėlę.

Seniai laisvu elgesiu ir meilės nuotykiais garsėjantis N. Sarkozy dairėsi naujos favoritės, nes jo žmona buvo jį palikusi ir „laisvas“ vyras nesivaržydamas demonstravo savo simpatijas vakarėliuose bei prezidentiniuose pobūviuose dalyvaujančioms damoms.

Per vieną tokią neoficialią prezidentinę vakarienę jis elgėsi itin netinkamai. Į kviestinį susitikimą atvyko gerokai pasivėlinęs, be kaklaraiščio, prasegtu švarku ir, nepaisydamas patarėjų protestų, kaip magnetu buvo pritrauktas prie buvusio modelio ir dainininkės Carlos Bruni.

Tai, kas įvyko tą vakarą, sunkiai logiškai paaiškinama. Anot knygos „Neoficiali autobiografija“, pati C. Bruni mielai flirtavo su prezidentu tą vakarą ir netgi patraukė jį „per dantį“ pareiškusi, jog žino, kad N. Sarkozy garsėja kaip paleistuvis ir mergišius. Į tai Prancūzijos vadovas atkirto, jog jis puikiai žino, kad jo reputacija yra ne prastesnė nei jos, mat pati Carla taip pat garsėjo audringais romanais su garsiais šios šalies vyrais.

Po truputį šis pokalbis įgavo pagreitį ir jau po keliasdešimties minučių prezidentas ir modelis smagiai aptarinėjo vienas kito praeities nuotykius.

Dar vėliau N. Sarkozy visų svečių akivaizdoje garsiai pareiškė, jog jau per kitą oficialų pobūvį jis ir C. Bruni kartu sėdės pirmosiose eilėse. Toks akibrokštas privertė susirinkusiuosius minutėlei nutilti ir salėje įsiviešpatavo nejauki tyla. Ją prezidentas nutraukė kreipdamasis į C. Bruni ir pažadėdamas, jog kitą kartą kai jiedu susitiks, jis norėsiąs žinoti, ar ji taps jo žmona.

„Pasiūlymas tekėti? Aš niekada nesutiksiu,“ – tuomet atšovė dabartinė pirmoji Prancūzijos ponia.

Knygos autorius teigia, jog tą patį vakarą N. Sarkozy pasilenkė ir sušnabždėjo C. Bruni į ausį: „Galiu lažintis, kad jūs neišdrįsite visų akivaizdoje manęs aistringai pabučiuoti į lūpas“. Carla nieko į tai neatsakė, tačiau prieš išeidama paliko prezidentui savo telefono numerį. Maža to, buvusį modelį namo tą vakarą parvežė prezidento limuzinas.

Kitą dieną C. Bruni paskambino pobūvio organizatoriui, kuris buvo geras jos draugas ir ėmė dalintis savo įspūdžiais apie N. Sarkozy: „Jis toks mielas: koks žavesys, koks protas, koks dėmesys, kokia energija. Be to jis dar ir įžūlus – aš jam palikau savo telefono numerį, o jis iki šiol dar nepaskambino“.

Po septynių savaičių nuo pažinties vakaro C. Bruni ir N. Sarkozy susituokė.

 

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Superkompiuteriai daro atradimus, kurių negali mokslininkai

Praeitų metų gegužę superkompiuteris iš San Jose, Kalifornijoje, per porą valandų perskaitė 100 000 tyrimų. skaityti »

Prisėskite. Patogiai, bet kur ir bet kada

Šiais visuotinio sėdėjimo laikais profesijų, kurių atstovai ant visą darbo dieną praleidžia ant kojų, aktualumas ir poreikis nė kiek ne menkesnis nei prieš dešimtmetį ar kitą. skaityti »

Planšetinis ar nešiojamasis kompiuteris? Ką ir kodėl verta rinktis?

Planšetiniai kompiuteriai tapo itin populiarūs, kadangi jie yra paprasti naudoti, labai lengvi, jų baterijos tarnauja ilgai ir be to, planšetes galima naudoti įvairiems darbams. Bet dažnam žmogui iškyla klausimas – ar tikrai planšetė pilnai gali pakeisti nešiojamąjį kompiuterį? skaityti »

Sukurtas drugys gelbės nukentėjusius

Drugiai-kiborgai greitai gali padėti atlikti sudėtingiausias gelbėjimo operacijas, skelbia mokslininkai, sugalvoję būdą, kaip kontroliuoti vabzdžių raumenis. skaityti »

Kupertino viešbučio „Aloft“ gyventojus aptarnaus robotai

Robotai – darbdavių džiaugsmas ir darbuotojų nelaimė. Kaip žinome, robotika, dirbtinis intelektas ir kitos dar prieš dešimtmetį egzotiškai atrodžiusios temos šiuo metu yra labai aktyviai nagrinėjamos įvairių sričių inžinierių. skaityti »

Įkrauk telefoną šaukdamas! Prietaisas garso bangas paverčia energija

Ar pažįstamas jausmas, kai prireikus kažkur svarbiai paskambinti, miršta jūsų telefono baterija? Nesijaudinkite, kol iš nusivylimo šaukiate ant savo mobiliojo, šis riksmas jums gali labai pasitarnauti. skaityti »

Pristatyta pirmoji pasaulyje prisilietimus fiksuojanti krepšinio aikštelė

Įmonių grupė „Nike“ pristatė pirmąją pasaulyje lietimams jautrią LED krepšinio aikštelę. skaityti »

Magnetai įsijungia į kompiuterių tranzistorių pamainos lenktynes

Sluoksniai nanomagnetų galėtų sumažinti ateities kompiuterių rajumą. skaityti »

Čilės studentai išrado nepavagiamą dviratį

Čilės studentai išrado dviratį, kurį pavogti bus labai keblu, o jei vis dėlto jį ir pavyks nugvelbti, naudos iš tokio dviračio nebus skaityti »

KTU savaitgalį virto tiesioginės transliacijos iš Mėnulio studija

KTU dėstytojai Kęstutis Valinčius ir Mindaugas Jančiukas 2014 rugpjūčio 9-10 naktimis universiteto sieną pavertė tiesioginės transliacijos iš Mėnulio ekranu. skaityti »