Naujoje knygoje – intymios pirmosios Prancūzijos poros gyvenimo detalės

Publikuota: 2009 m. vasario 18 d. trečiadienis

Prancūzijos prezidentas Nikolia Sarkozi su žmona Karla Bruni
Prancūzijos prezidentas Nikolia Sarkozi su žmona Karla Bruni
„Aš būsiu tavo John Kennedy, o tu būsi mano Marilyn Monroe,“ – sušnabždėjo Prancūzijos prezidentas dabartinei savo žmonai pirmąjį pažinties vakarą. Tokios ir panašios smulkmenos apie pirmosios Prancūzijos poros pažintį 2007-ųjų lapkritį yra aprašomos knygoje „Neoficiali autobiografija“.

Prancūzijos prezidentas Nicholas Sarkozy pasipiršo dabartinei savo žmonai modeliui Carlai Bruni vos po dviejų valandų po pažinties. Meilės nuotykiais pagarsėjęs šalies vadovas pateisino savo kaip mergišiaus reputaciją ir vos susipažinęs su C. Bruni jau laidė dviprasmiškas seksualines užuominas.

Artimas N. Sarkozy draugas ir puikus reklamos žinovas Jacques Seguela su visomis smulkmenomis aprašo viską, ką žino apie minėtosios poros romaną ir pikantiškas pažinties detales.

Knygoje minima, jog tai, kaip Prancūzijos vadovas „visų garbingų apstulbusių svečių akivaizdoje medžiojo savo auką“ – C. Bruni, tiesiog pribloškė kviestinę Prancūzijos grietinėlę.

Seniai laisvu elgesiu ir meilės nuotykiais garsėjantis N. Sarkozy dairėsi naujos favoritės, nes jo žmona buvo jį palikusi ir „laisvas“ vyras nesivaržydamas demonstravo savo simpatijas vakarėliuose bei prezidentiniuose pobūviuose dalyvaujančioms damoms.

Per vieną tokią neoficialią prezidentinę vakarienę jis elgėsi itin netinkamai. Į kviestinį susitikimą atvyko gerokai pasivėlinęs, be kaklaraiščio, prasegtu švarku ir, nepaisydamas patarėjų protestų, kaip magnetu buvo pritrauktas prie buvusio modelio ir dainininkės Carlos Bruni.

Tai, kas įvyko tą vakarą, sunkiai logiškai paaiškinama. Anot knygos „Neoficiali autobiografija“, pati C. Bruni mielai flirtavo su prezidentu tą vakarą ir netgi patraukė jį „per dantį“ pareiškusi, jog žino, kad N. Sarkozy garsėja kaip paleistuvis ir mergišius. Į tai Prancūzijos vadovas atkirto, jog jis puikiai žino, kad jo reputacija yra ne prastesnė nei jos, mat pati Carla taip pat garsėjo audringais romanais su garsiais šios šalies vyrais.

Po truputį šis pokalbis įgavo pagreitį ir jau po keliasdešimties minučių prezidentas ir modelis smagiai aptarinėjo vienas kito praeities nuotykius.

Dar vėliau N. Sarkozy visų svečių akivaizdoje garsiai pareiškė, jog jau per kitą oficialų pobūvį jis ir C. Bruni kartu sėdės pirmosiose eilėse. Toks akibrokštas privertė susirinkusiuosius minutėlei nutilti ir salėje įsiviešpatavo nejauki tyla. Ją prezidentas nutraukė kreipdamasis į C. Bruni ir pažadėdamas, jog kitą kartą kai jiedu susitiks, jis norėsiąs žinoti, ar ji taps jo žmona.

„Pasiūlymas tekėti? Aš niekada nesutiksiu,“ – tuomet atšovė dabartinė pirmoji Prancūzijos ponia.

Knygos autorius teigia, jog tą patį vakarą N. Sarkozy pasilenkė ir sušnabždėjo C. Bruni į ausį: „Galiu lažintis, kad jūs neišdrįsite visų akivaizdoje manęs aistringai pabučiuoti į lūpas“. Carla nieko į tai neatsakė, tačiau prieš išeidama paliko prezidentui savo telefono numerį. Maža to, buvusį modelį namo tą vakarą parvežė prezidento limuzinas.

Kitą dieną C. Bruni paskambino pobūvio organizatoriui, kuris buvo geras jos draugas ir ėmė dalintis savo įspūdžiais apie N. Sarkozy: „Jis toks mielas: koks žavesys, koks protas, koks dėmesys, kokia energija. Be to jis dar ir įžūlus – aš jam palikau savo telefono numerį, o jis iki šiol dar nepaskambino“.

Po septynių savaičių nuo pažinties vakaro C. Bruni ir N. Sarkozy susituokė.

 

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Be vairo ir pedalų: pirmasis naujojo „Google“ autonomobilio bandomasis važiavimas

Jau kitais metais į JAV kelius ir gatves išriedės pirmasis dviviečių „Google“ autonomobilių (autonominių automobilių) šimtukas. skaityti »

Ateities baldai – judantys ir formą keičiantys robotai

Šveicarijos mokslininkai užsibrėžė sau tikslą sukurti išmaniuosius baldus, kurie galėtų judėti po visus namus ir prireikus keisti savo formą. skaityti »

„LitSat-1“ misijos pabaigą vainikuos krentančios žvaigždės žybsnis danguje

Jau po kelių savaičių Kauno technologijos universiteto (KTU) sukurtas lietuviškas palydovas „LitSat-1“ taps krentančia žvaigžde danguje, prieš tai paskutinį kartą ištransliavęs lietuvių tautos žinutę iš kosmoso „Lietuva myli laisvę“. skaityti »

Vilniaus universitete bus pristatyta pirmoji lietuviška nuotrauka iš kosmoso

Gegužės 21-ąją, 15 val. iš Vilniaus universiteto bibliotekos Baltosios salės tiesiogiai per LRT televizijos laidą „Laba diena, Lietuva“ visuomenei bus pristatyta pirmoji lietuviška nuotrauka iš kosmoso. skaityti »

Lietuvių mokslininkai sukūrė treniruoklį žmonėms, patyrusiems insultą

Lietuvių sukurtas reabilitacijai po insulto ir nugaros smegenų pažeidimų skirtas eisenos treniruoklis pavadinimu „Eik“, pacientams padės greičiau grįžti į visavertį gyvenimą. skaityti »

Italų dizainerį sužavėjo KTU studento sukurtas išmanusis žiedas

Kūrybinėse dizaino dirbtuvėse studentai ir specialistai sukūrė ant piršto maunamą žiedą, kuriuo bus valdomi aplink mus esantys išmanieji įrenginiai – mobilusis telefonas, televizorius, kompiuteris, „protingas“ namas. skaityti »

KTU mokslininkai dalyvauja unikalaus meninio atrakciono kūrime

Jei manote, kad norėdami sužinoti naujausių mokslinių tyrimų rezultatus, privalote prenumeruoti mokslinius leidinius ir dalyvauti mokslinėse konferencijose – klystate. skaityti »

Mados ir elektronikos rinkų konvergencija?

Aštuntame dešimtmetyje, pradėdamas kompiuterių revoliuciją, Bilas Geitsas siekė, jog kompiuteris būtų kiekvienuose namuose, ant kiekvieno darbo stalo... Įdomu, ar jis numanė, jog jau už keturių dešimtmečių daugelis ne tik turės po kelis, įvairių dydžių kompiuterius, bet ir sunkiai įsivaizduos savo kasdienybę be jų? skaityti »

Kviečiama išbandyti jėgas programinio kodo poezijos konkurse

Gegužės mėnesį prasideda programinio kodo poezijos konkursas, kurio metu programišiai kviečiami kurti eiles „Java“, „C++“ arba „C#“ kalbomis. skaityti »

IBM ir „National Geographic Kids“ pasiekė Guinnesso rekordą, 3D printeriu atspausdinę mažiausią pasaulyje žurnalo viršelį

„National Geographic Kids“ pranešė apie devintąjį pasiektą Guinness rekordą – šįkart už mažiausią žurnalo viršelį, sukurtą naudojant IBM patentuotą būdą. skaityti »