Nepatikėjusi, kad jai skambina B.Obama, politikė numetė ragelį

Publikuota: 2008 m. gruodžio 5 d. penktadienis

Barakas Obama (Barack Obama)
Barakas Obama (Barack Obama)

Respublikonų partijai priklausanti JAV Kongreso narė Ileana Ros-Leh, nepatikėjusi, kad jai skambina išrinktasis prezidentas Barackas Obama, numetė ragelį. Moteris nusprendė, jog tai – pokštininkų darbas.

I. Ros-Leh nutarė pamokyti „pokštininką“ ir pasakė: „Atsiprašau, bet aš manau, kad tai vienos Pietų Floridos radijo stoties juokai, kuri garsėja tokio pobūdžio išdaigomis.“ Ir padėjo ragelį.

Po kelių minučių laimę pabandė B. Obamos administracijos vadovas Rahmas Emanuelis.

Paskambinęs Kongreso narei, jis pasipiktinęs pasakė: „Ileana, aš negaliu patikėti, kad jūs numetėte ragelį paskambinus išrinktajam prezidentui“.

Kaip manote, ką padarė politikė? Dar kartą metė ragelį.

Galiausiai, su ja susisiekė Kongreso Užsienio reikalų komiteto vadovas Howardas Bermanas. Jam pagaliau pavyko įtikinti paranojiškai nusiteikusią politikę, kad su ja du kartus mėgino pasikalbėti postą po mėnesio perimsiantis aukščiausias šalies pareigūnas.

Tuomet B. Obama ėmėsi skambinti dar kartą. Šį kartą jam pasisekė.

Apie ką kalbėjosi politikai ir kokie buvo pirmieji moters žodžiai, nepranešama. Kad ir ką būtų sakiusi Kongreso narė, žodis „atsiprašau" turbūt buvo ištartas ne kartą.

 

 

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Mokslininkai sukūrė smegenų veiklą mėgdžiojančius informacijos saugojimo įrenginius

RMIT (Royal Melbourne Institute of Technology) mokslininkai sukūrė naują nanoįrenginį, būsiantį itin stabilių ir patikimų naujos kartos atminties įrenginių pagrindu. skaityti »

Mokslininkai sukūrė nematomumo prietaisą

Įkvėpti Hario Poterio nematomo apsiausto, mokslininkai neseniai sukūrė keletą itin paprastų, tačiau naujų būdų paversti objektus nematomais. skaityti »

KTU keliasi į virtualią realybę

Pasivaikščioti dramblių kaimenėje Afrikoje, pasigrožėti Britų muziejaus eksponatais Londone ar tiesiog žengti į atvirą kosmosą neišeinant iš savo kambario – šias naujas patirtis žmonijai atveria žaibiškai populiarėjanti virtualios realybės technologija. skaityti »

Paslaptingo padaro fosilijos – senesnės ir už dinozaurus

Iš pirmo žvilgsnio šios fosilijos atrodo lyg perpus perpjautas granato vaisius, tačiau naujausi tyrimai atskleidė, kad tai 600 milijonų metų senumo nežinomų gyvūnų liekanos. skaityti »

Japonijoje vykstančioje turizmo parodoje lankytojus vilioja lietuviškas gintaras ir baletas

Šį savaitgalį, rugsėjo 25-28 d., Tokijuje vyksta pasaulyje viena didžiausių turizmo parodų „JATA Tourism EXPO Japan“. skaityti »

Buitiniai robotai užkariauja namus

Šiuolaikiniame pasaulyje tapo įprasta, kad vis daugiau darbų už mus padaro robotai. skaityti »

„nVidia“ paneigė sąmokslo teoriją: žmogus Mėnulyje vis tik buvo

Kompanijos „NVidia“ marketingo padalinys dirba iš tiesų ne veltui, ir tą demonstruoja naujausias vaizdo plokščių gamintojos atstovų pareiškimas. skaityti »

Elektroninis gepardas jau už laboratorijos ribų

Masačusetso technologijų instituto (MIT) inžinieriai ištobulino robotą-gepardą („Cheetah“), kuris puikiai atkartoja realaus gyvūno judesius ir tai daro visiškai savarankiškai. skaityti »

VGTU mokslininkas kolekcionuoja įdomiausius pasaulio pieštukus

Japoniškas – su deimantu, karališkasis – su tikra karūna, didžiųjų kūrėjų-menininkų vardais papuošti ar išleisti olimpinių žaidynių metu – tai Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Kelių katedros doc. dr. Kęstučio Skerio pieštukai, kolekcionuoti apie 50 metų. skaityti »

„YuMi“ – robotas, pradėsiantis naują automatizavimo erą

„YuMi“ yra dvirankis robotas, galintis dirbti kartu su žmogumi. skaityti »