„PokerStars“ surengė 35 tūkst. žaidėjų pokerio turnyrą ir pagerino pasaulio rekordą

Publikuota: 2009 m. sausio 16 d. penktadienis

Kortos
Praėjusių metų gruodžio 28 dieną didžiausioje internetinėje pokerio žaidimo svetainėje „PokerStars“ surengtame pokerio turnyre pasiektas pasaulio rekordas – viename žaidimo turnyre dalyvavo 35 tūkst. pokerio žaidėjų. Šis rezultatas šių metų sausio 5 dieną užregistruotas ir įtraukas į Gineso rekordų knygą.

Gruodžio 28 dieną 35 tūkst. pokerio žaidėjų dalyvavo specialiame „PokerStars“ surengtame internetiniame turnyre, kurio metu pradinis dalyvio, norinčio dalyvauti žaidime, mokestis buvo tik 11 dolerių. Turnyre „PokerStars“ garantavo pusės milijono dolerių prizinį fondą.

Turnyras užtruko 9,5 val., per kurias buvo pasiektas rekordinis skaičius laimėtojų – net 8 750. Pagrindinis laimėjimas atiteko prancūzui Stan34powa.

„Vos tik perskaitęs apie „PokerStars“ rengiamą pokerio turnyrą, kurio metu bus siekiama pagerinti pasaulio rekordą, žinojau, jog negaliu atsisakyti jame dalyvauti. Tuo labiau, kad laukė arši kova, pusės milijono dolerių prizinis fondas ir visa tai tik už 11 dolerių pradinį mokestį. Kai aš laimėjau 300 000 dolerių po daugiau nei dešimt valandų trukusio žaidimo, buvau beprotiškai laimingas“, – po savo istorinio laimėjimo džiugiais prisiminimais dalijosi Stan34powa.

Tai ne pirmas „PokerStars“ pasiektas rekordas. Dar 2007-ais metais „PokerStars“ pasiekė rekordą, surengdamas „Sunday Hundred Grand“ turnyrą, kuriame dalyvavo 20 tūkst. žaidėjų.

Be to, kad gruodžio 28 dieną „PokerStars“ vyko didžiausias internetinis pokerio turnyras, tuo pat metu „PokerStars“ rengė ir visų laikų didžiausią „Sunday warm-up“ turnyrą. Rekordinis skaičius žaidėjų (5836) dalyvavo specialiame žaidime, garantavusiame 1 mln. dolerių prizinį fondą. Galiausiai prizinis fondas buvo padidintas dar 167 200 dolerių. Prizinį fondą pasidalino 855 žaidėjai, o pagrindinis laimėjimas, kone 150 tūkst. dolerių, atiteko Hr_Herman.

Visame pasaulyje žinomas „Sunday Million“ turnyras taip pat pasiekė rekordines aukštumas, įtraukdamas 16 260 žaidėjus. Turnyro prizinis fondas siekė net 3 mln. 252 tūkst. dolerių. Be to, turnyro metu prizinis fondas išdalintas įspūdingam skaičiui pokerio lošėjų – net 2 475. Didžiausiu laimėtoju tapęs Ip_SakiSaki kišenes papildė daugiau 330 tūkst. dolerių.

„Jokia kita internetinė svetainė pokerio žaidėjams nesuteikia tiek susijaudinimo, nesuteikia progos pademonstruoti savo meistriškumą ir patirti tiek iššūkių“, – teigė Team PokerStars Pro Daniel Negreanu. „Sekmadienio „PokerStars“ turnyrai suteikia neprilygstamą galimybę savo parodyti savo sugebėjimus, žaidžiant pokerį, bei išsidalinti milžiniškus prizinius fondus. Šie turnyrai atitinką aukščiausio lygio žaidimą“.

Kiekvieną mėnesį „PokerStars“ išdalina daugiau nei 400 mln. dolerių grynais bei daugybę kelionių į žaviausias pasaulio šalis bei garsiausius kazino. Rengdami tokius turnyrus kaip „Sunday Million“ ir kasmetinius turnyrus (tokius, kaip „World Championship of Online Poker“ (WCOOP)) „PokerStars“ yra turtingiausių bei geriausiai pasaulyje žinomų pokerio turnyrų organizatoriai.

Rekordas rekordui, tačiau technologijos.lt administracija primena, jog azartiniai žaidimai nėra pats geriausias laisvalaikio praleidimo būdas.

Šaltinis: Technologijos.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Superkompiuteriai daro atradimus, kurių negali mokslininkai

Praeitų metų gegužę superkompiuteris iš San Jose, Kalifornijoje, per porą valandų perskaitė 100 000 tyrimų. skaityti »

Prisėskite. Patogiai, bet kur ir bet kada

Šiais visuotinio sėdėjimo laikais profesijų, kurių atstovai ant visą darbo dieną praleidžia ant kojų, aktualumas ir poreikis nė kiek ne menkesnis nei prieš dešimtmetį ar kitą. skaityti »

Planšetinis ar nešiojamasis kompiuteris? Ką ir kodėl verta rinktis?

Planšetiniai kompiuteriai tapo itin populiarūs, kadangi jie yra paprasti naudoti, labai lengvi, jų baterijos tarnauja ilgai ir be to, planšetes galima naudoti įvairiems darbams. Bet dažnam žmogui iškyla klausimas – ar tikrai planšetė pilnai gali pakeisti nešiojamąjį kompiuterį? skaityti »

Sukurtas drugys gelbės nukentėjusius

Drugiai-kiborgai greitai gali padėti atlikti sudėtingiausias gelbėjimo operacijas, skelbia mokslininkai, sugalvoję būdą, kaip kontroliuoti vabzdžių raumenis. skaityti »

Kupertino viešbučio „Aloft“ gyventojus aptarnaus robotai

Robotai – darbdavių džiaugsmas ir darbuotojų nelaimė. Kaip žinome, robotika, dirbtinis intelektas ir kitos dar prieš dešimtmetį egzotiškai atrodžiusios temos šiuo metu yra labai aktyviai nagrinėjamos įvairių sričių inžinierių. skaityti »

Įkrauk telefoną šaukdamas! Prietaisas garso bangas paverčia energija

Ar pažįstamas jausmas, kai prireikus kažkur svarbiai paskambinti, miršta jūsų telefono baterija? Nesijaudinkite, kol iš nusivylimo šaukiate ant savo mobiliojo, šis riksmas jums gali labai pasitarnauti. skaityti »

Pristatyta pirmoji pasaulyje prisilietimus fiksuojanti krepšinio aikštelė

Įmonių grupė „Nike“ pristatė pirmąją pasaulyje lietimams jautrią LED krepšinio aikštelę. skaityti »

Magnetai įsijungia į kompiuterių tranzistorių pamainos lenktynes

Sluoksniai nanomagnetų galėtų sumažinti ateities kompiuterių rajumą. skaityti »

Čilės studentai išrado nepavagiamą dviratį

Čilės studentai išrado dviratį, kurį pavogti bus labai keblu, o jei vis dėlto jį ir pavyks nugvelbti, naudos iš tokio dviračio nebus skaityti »

KTU savaitgalį virto tiesioginės transliacijos iš Mėnulio studija

KTU dėstytojai Kęstutis Valinčius ir Mindaugas Jančiukas 2014 rugpjūčio 9-10 naktimis universiteto sieną pavertė tiesioginės transliacijos iš Mėnulio ekranu. skaityti »