„PokerStars“ surengė 35 tūkst. žaidėjų pokerio turnyrą ir pagerino pasaulio rekordą

Publikuota: 2009 m. sausio 16 d. penktadienis

Kortos
Praėjusių metų gruodžio 28 dieną didžiausioje internetinėje pokerio žaidimo svetainėje „PokerStars“ surengtame pokerio turnyre pasiektas pasaulio rekordas – viename žaidimo turnyre dalyvavo 35 tūkst. pokerio žaidėjų. Šis rezultatas šių metų sausio 5 dieną užregistruotas ir įtraukas į Gineso rekordų knygą.

Gruodžio 28 dieną 35 tūkst. pokerio žaidėjų dalyvavo specialiame „PokerStars“ surengtame internetiniame turnyre, kurio metu pradinis dalyvio, norinčio dalyvauti žaidime, mokestis buvo tik 11 dolerių. Turnyre „PokerStars“ garantavo pusės milijono dolerių prizinį fondą.

Turnyras užtruko 9,5 val., per kurias buvo pasiektas rekordinis skaičius laimėtojų – net 8 750. Pagrindinis laimėjimas atiteko prancūzui Stan34powa.

„Vos tik perskaitęs apie „PokerStars“ rengiamą pokerio turnyrą, kurio metu bus siekiama pagerinti pasaulio rekordą, žinojau, jog negaliu atsisakyti jame dalyvauti. Tuo labiau, kad laukė arši kova, pusės milijono dolerių prizinis fondas ir visa tai tik už 11 dolerių pradinį mokestį. Kai aš laimėjau 300 000 dolerių po daugiau nei dešimt valandų trukusio žaidimo, buvau beprotiškai laimingas“, – po savo istorinio laimėjimo džiugiais prisiminimais dalijosi Stan34powa.

Tai ne pirmas „PokerStars“ pasiektas rekordas. Dar 2007-ais metais „PokerStars“ pasiekė rekordą, surengdamas „Sunday Hundred Grand“ turnyrą, kuriame dalyvavo 20 tūkst. žaidėjų.

Be to, kad gruodžio 28 dieną „PokerStars“ vyko didžiausias internetinis pokerio turnyras, tuo pat metu „PokerStars“ rengė ir visų laikų didžiausią „Sunday warm-up“ turnyrą. Rekordinis skaičius žaidėjų (5836) dalyvavo specialiame žaidime, garantavusiame 1 mln. dolerių prizinį fondą. Galiausiai prizinis fondas buvo padidintas dar 167 200 dolerių. Prizinį fondą pasidalino 855 žaidėjai, o pagrindinis laimėjimas, kone 150 tūkst. dolerių, atiteko Hr_Herman.

Visame pasaulyje žinomas „Sunday Million“ turnyras taip pat pasiekė rekordines aukštumas, įtraukdamas 16 260 žaidėjus. Turnyro prizinis fondas siekė net 3 mln. 252 tūkst. dolerių. Be to, turnyro metu prizinis fondas išdalintas įspūdingam skaičiui pokerio lošėjų – net 2 475. Didžiausiu laimėtoju tapęs Ip_SakiSaki kišenes papildė daugiau 330 tūkst. dolerių.

„Jokia kita internetinė svetainė pokerio žaidėjams nesuteikia tiek susijaudinimo, nesuteikia progos pademonstruoti savo meistriškumą ir patirti tiek iššūkių“, – teigė Team PokerStars Pro Daniel Negreanu. „Sekmadienio „PokerStars“ turnyrai suteikia neprilygstamą galimybę savo parodyti savo sugebėjimus, žaidžiant pokerį, bei išsidalinti milžiniškus prizinius fondus. Šie turnyrai atitinką aukščiausio lygio žaidimą“.

Kiekvieną mėnesį „PokerStars“ išdalina daugiau nei 400 mln. dolerių grynais bei daugybę kelionių į žaviausias pasaulio šalis bei garsiausius kazino. Rengdami tokius turnyrus kaip „Sunday Million“ ir kasmetinius turnyrus (tokius, kaip „World Championship of Online Poker“ (WCOOP)) „PokerStars“ yra turtingiausių bei geriausiai pasaulyje žinomų pokerio turnyrų organizatoriai.

Rekordas rekordui, tačiau technologijos.lt administracija primena, jog azartiniai žaidimai nėra pats geriausias laisvalaikio praleidimo būdas.

Šaltinis: Technologijos.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Be vairo ir pedalų: pirmasis naujojo „Google“ autonomobilio bandomasis važiavimas

Jau kitais metais į JAV kelius ir gatves išriedės pirmasis dviviečių „Google“ autonomobilių (autonominių automobilių) šimtukas. skaityti »

Ateities baldai – judantys ir formą keičiantys robotai

Šveicarijos mokslininkai užsibrėžė sau tikslą sukurti išmaniuosius baldus, kurie galėtų judėti po visus namus ir prireikus keisti savo formą. skaityti »

„LitSat-1“ misijos pabaigą vainikuos krentančios žvaigždės žybsnis danguje

Jau po kelių savaičių Kauno technologijos universiteto (KTU) sukurtas lietuviškas palydovas „LitSat-1“ taps krentančia žvaigžde danguje, prieš tai paskutinį kartą ištransliavęs lietuvių tautos žinutę iš kosmoso „Lietuva myli laisvę“. skaityti »

Vilniaus universitete bus pristatyta pirmoji lietuviška nuotrauka iš kosmoso

Gegužės 21-ąją, 15 val. iš Vilniaus universiteto bibliotekos Baltosios salės tiesiogiai per LRT televizijos laidą „Laba diena, Lietuva“ visuomenei bus pristatyta pirmoji lietuviška nuotrauka iš kosmoso. skaityti »

Lietuvių mokslininkai sukūrė treniruoklį žmonėms, patyrusiems insultą

Lietuvių sukurtas reabilitacijai po insulto ir nugaros smegenų pažeidimų skirtas eisenos treniruoklis pavadinimu „Eik“, pacientams padės greičiau grįžti į visavertį gyvenimą. skaityti »

Italų dizainerį sužavėjo KTU studento sukurtas išmanusis žiedas

Kūrybinėse dizaino dirbtuvėse studentai ir specialistai sukūrė ant piršto maunamą žiedą, kuriuo bus valdomi aplink mus esantys išmanieji įrenginiai – mobilusis telefonas, televizorius, kompiuteris, „protingas“ namas. skaityti »

KTU mokslininkai dalyvauja unikalaus meninio atrakciono kūrime

Jei manote, kad norėdami sužinoti naujausių mokslinių tyrimų rezultatus, privalote prenumeruoti mokslinius leidinius ir dalyvauti mokslinėse konferencijose – klystate. skaityti »

Mados ir elektronikos rinkų konvergencija?

Aštuntame dešimtmetyje, pradėdamas kompiuterių revoliuciją, Bilas Geitsas siekė, jog kompiuteris būtų kiekvienuose namuose, ant kiekvieno darbo stalo... Įdomu, ar jis numanė, jog jau už keturių dešimtmečių daugelis ne tik turės po kelis, įvairių dydžių kompiuterius, bet ir sunkiai įsivaizduos savo kasdienybę be jų? skaityti »

Kviečiama išbandyti jėgas programinio kodo poezijos konkurse

Gegužės mėnesį prasideda programinio kodo poezijos konkursas, kurio metu programišiai kviečiami kurti eiles „Java“, „C++“ arba „C#“ kalbomis. skaityti »

IBM ir „National Geographic Kids“ pasiekė Guinnesso rekordą, 3D printeriu atspausdinę mažiausią pasaulyje žurnalo viršelį

„National Geographic Kids“ pranešė apie devintąjį pasiektą Guinness rekordą – šįkart už mažiausią žurnalo viršelį, sukurtą naudojant IBM patentuotą būdą. skaityti »