„PokerStars“ surengė 35 tūkst. žaidėjų pokerio turnyrą ir pagerino pasaulio rekordą

Publikuota: 2009 m. sausio 16 d. penktadienis

Kortos
Praėjusių metų gruodžio 28 dieną didžiausioje internetinėje pokerio žaidimo svetainėje „PokerStars“ surengtame pokerio turnyre pasiektas pasaulio rekordas – viename žaidimo turnyre dalyvavo 35 tūkst. pokerio žaidėjų. Šis rezultatas šių metų sausio 5 dieną užregistruotas ir įtraukas į Gineso rekordų knygą.

Gruodžio 28 dieną 35 tūkst. pokerio žaidėjų dalyvavo specialiame „PokerStars“ surengtame internetiniame turnyre, kurio metu pradinis dalyvio, norinčio dalyvauti žaidime, mokestis buvo tik 11 dolerių. Turnyre „PokerStars“ garantavo pusės milijono dolerių prizinį fondą.

Turnyras užtruko 9,5 val., per kurias buvo pasiektas rekordinis skaičius laimėtojų – net 8 750. Pagrindinis laimėjimas atiteko prancūzui Stan34powa.

„Vos tik perskaitęs apie „PokerStars“ rengiamą pokerio turnyrą, kurio metu bus siekiama pagerinti pasaulio rekordą, žinojau, jog negaliu atsisakyti jame dalyvauti. Tuo labiau, kad laukė arši kova, pusės milijono dolerių prizinis fondas ir visa tai tik už 11 dolerių pradinį mokestį. Kai aš laimėjau 300 000 dolerių po daugiau nei dešimt valandų trukusio žaidimo, buvau beprotiškai laimingas“, – po savo istorinio laimėjimo džiugiais prisiminimais dalijosi Stan34powa.

Tai ne pirmas „PokerStars“ pasiektas rekordas. Dar 2007-ais metais „PokerStars“ pasiekė rekordą, surengdamas „Sunday Hundred Grand“ turnyrą, kuriame dalyvavo 20 tūkst. žaidėjų.

Be to, kad gruodžio 28 dieną „PokerStars“ vyko didžiausias internetinis pokerio turnyras, tuo pat metu „PokerStars“ rengė ir visų laikų didžiausią „Sunday warm-up“ turnyrą. Rekordinis skaičius žaidėjų (5836) dalyvavo specialiame žaidime, garantavusiame 1 mln. dolerių prizinį fondą. Galiausiai prizinis fondas buvo padidintas dar 167 200 dolerių. Prizinį fondą pasidalino 855 žaidėjai, o pagrindinis laimėjimas, kone 150 tūkst. dolerių, atiteko Hr_Herman.

Visame pasaulyje žinomas „Sunday Million“ turnyras taip pat pasiekė rekordines aukštumas, įtraukdamas 16 260 žaidėjus. Turnyro prizinis fondas siekė net 3 mln. 252 tūkst. dolerių. Be to, turnyro metu prizinis fondas išdalintas įspūdingam skaičiui pokerio lošėjų – net 2 475. Didžiausiu laimėtoju tapęs Ip_SakiSaki kišenes papildė daugiau 330 tūkst. dolerių.

„Jokia kita internetinė svetainė pokerio žaidėjams nesuteikia tiek susijaudinimo, nesuteikia progos pademonstruoti savo meistriškumą ir patirti tiek iššūkių“, – teigė Team PokerStars Pro Daniel Negreanu. „Sekmadienio „PokerStars“ turnyrai suteikia neprilygstamą galimybę savo parodyti savo sugebėjimus, žaidžiant pokerį, bei išsidalinti milžiniškus prizinius fondus. Šie turnyrai atitinką aukščiausio lygio žaidimą“.

Kiekvieną mėnesį „PokerStars“ išdalina daugiau nei 400 mln. dolerių grynais bei daugybę kelionių į žaviausias pasaulio šalis bei garsiausius kazino. Rengdami tokius turnyrus kaip „Sunday Million“ ir kasmetinius turnyrus (tokius, kaip „World Championship of Online Poker“ (WCOOP)) „PokerStars“ yra turtingiausių bei geriausiai pasaulyje žinomų pokerio turnyrų organizatoriai.

Rekordas rekordui, tačiau technologijos.lt administracija primena, jog azartiniai žaidimai nėra pats geriausias laisvalaikio praleidimo būdas.

Šaltinis: Technologijos.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Kaip atrodo pirmasis „Twitter“ viešbutis?

Maljorkoje duris atvėrė pirmasis „Twitter“ koncepciją atspindinti viešbutis „The Sol Wave House“. skaityti »

Pristatytas dar vienas išmanusis laikrodis

Prasidėjus išmaniųjų laikrodžių bumui, kiekvienas dizaineris siūlo savo idėjų ir tikisi, kad būtent jos bus realizuotos. Konceptų kūrėjas Jamesas Ivaldi ne išimtis, jis taip pat pristatė daugiafunkcinį rankinį laikrodį. skaityti »

Naujasis kavos aparatas verda kavą, kai šalia nusižiovauja žmogus

Neseniai O. R. Tambo tarptautiniame oro uoste netoli Johanesburgo (PAR) buvo įrengtas originalus kavos aparatas „Douwe Egberts“. Jis automatiškai įsijungia ir pradeda virti kavą, kai prie jo prieina žiovaujantis žmogus. skaityti »

„Nokia“ ruošia įrenginį „Treasure Tag“ smulkiems daiktams ieškoti

Kompanijos „Nokia“ specialistai šiuo metu kuria įdomų miniatiūrinį prietaisą – elektroninę žymą „Treasure Tag“. skaityti »

„Google“ kuria smegenyse priauginamą lustą

Niekam ne paslaptis, kad „Google“ domisi mobiliąja elektronika ir netgi jau tapo savotiška pioniere išleidusi „Google Glass“ išplėstos realybės akinius. skaityti »

Amerikiečių mokiniams – planšetės „iPad“

Iki kitų metų pabaigos kompanija „Apple“ planuoja amerikiečių mokiniams iš Los Andželo perduoti 640 tūkst. planšečių „iPad“ su įdiegtomis įvairiomis lavinamosiomis programėlėmis. skaityti »

Tyrimas: 3D spausdintuvai pavojingi žmonių sveikatai

Kiekvieną dieną išgirstame vis daugiau 3D spausdintuvų panaudojimų galimybių. Šią technologiją išbandė inžinieriai, drabužių dizaineriai ir net karo pramonės atstovai. Tačiau paskutiniai moksliniai tyrimai verčia abejoti šių prietaisų nauda. skaityti »

Pristatytas išmanusis kompiuterio ekranas

Dizaineris Ryanas Jongwoo Choi prestižiniame šių metų „iF Design Award“ renginyje ne tik buvo pastebėtas, bet ir užėmė prizinę vietą. Jo pasiūlytas neįprastas išmaniojo ekrano konceptas netrukus gali virsti realybe. skaityti »

Šveicaras įkūrė karališkojo kūdikio vardo interneto svetainę

Šveicarų verslininkas Lucas-Andre Biggsas karališkojo kūdikio vardą George Alexander Louis kaip interneto svetainės adresą įregistravo dar prieš jį viešai paskelbiant. skaityti »

Pasitelkiant naująjį algoritmą iš fotografijų galima sukurti ypač tikslius 3D modelius

„Disney Research“ specialistai sukūrė algoritmą, galintį iki smulkiausių detalių generuoti trimačius modelius iš paprastų fotografijų. skaityti »