Praktiniai patarimai: kaip padidinti „iPhone“ baterijos veikimo laiką

Publikuota: 2014 m. lapkričio 27 d. ketvirtadienis

Išmaniojo telefono „iPhone“ greito išsikrovimo priežastis paprasta: „iOS“ gamykliniai nustatymai apskaičiuoti maksimaliai pademonstruoti „iOS“ sistemos galimybes, o ne taupyti. Kadangi įrenginio veikimo laikas daugeliu atvejų veikia vartotojo saugumą, „Kaspersky Lab“ ekspertų patarimai padės padidinti „iPhone“ baterijos veikimo laiką.

Ekrano ryškumą sumažinkite iki 30–40 proc.

Ekrano ryškumas nustatytas maksimaliai, tad 30–40 proc. tikrai pakanka komfortiškam darbui. Išjunkite „auto-brightness“ funkciją, nutempkite rodyklę į reikšmę prie 30 proc. ir išjunkite telefoną penkioms minutėms. Įjungę greičiausiai nė nepastebėsite vizualaus skirtumo. Tačiau pajusite veikimo darbo padidėjimą.

Išjunkite „Bluetooth“

Pirmą kartą įjungę „iPhone“ ir po kiekvieno rimto sistemos atnaujinimo „iPhone“ įjungia „Bluetooth“. Jei nesinchronizuojate „iPhone“ su kitais įrenginiais arba automobiliu reguliariai, verta įsitikinti, kad „Bluetooth“ išjungtas.

Naudokite Wi-Fi vietoj LTE/ „3G“

Greitasis mobilusis internetas daro didelę įtaką „iPhone“ baterijai. Kuo dažniau naudosite Wi-Fi vietoj LTE/„3G“, tuo ilgiau laikys baterija. Efektas bus pastebimas ir be Wi-Fi: išjungus LTE ir palikus tik 3G, baterijos darbo laikas padidėja. Išjungti LTE kiekvieną dieną neverta, bet vykstantiems į tolimą kelionę šis patarimas gali būti naudingas. Žinoma, nepamirškite, kad viešieji Wi-Fi tinklai gali būti pavojingi.

Vietose, nutolusiose nuo mobiliojo ryšio bokštų, įjunkite skrydžio režimą

Kai išmanusis telefonas neranda sujungimo su bazinėmis mobiliojo ryšio stotimis, jis nuolat ir be perstojo bando nustatyti kontaktą. Todėl vietose, kur nėra tinklo prieigos (t. y. tiesiog nėra bazinių stočių), „iPhone“ baterija labai greitai išsikraus. Zonose, esančiose už mobiliojo ryšio ribų, geriau taikyti skrydžio režimą.

Teisingas pašto patikrinimo režimas – pagal pareikalavimą

Išmaniojo telefono pašto dėžutės atnaujinimo nepertraukimo funkcija labai pervertinta – iš tikrųjų elektroninio pašto patikrinimas išmaniajame telefone nėra aktualus didžiąją dienos dalį: miegant, darbo vietoje (kai šalia yra kompiuteris), kai vairuojame arba vakarieniaujame su šeima. Pašto patikrinimo režimo keitimas atnaujinimu „pagal pareikalavimą“ gali labai pailginti baterijos veikimo laiką.

IšjunkitePush“ informavimo funkciją

„iOS“ leidžia kūrėjams į priedus įdiegti informavimo funkciją. Jei rūpi mobiliojo telefono baterijos įkrovimo ekonomija, šią funkciją būtina palikti tik tam tikriems priedams.

GPS naudokite tik tam tikriems priedams

Koordinačių gavimas – labai energijai imli užduotis. Be to, duomenys apie jūsų buvimo vietą dažnai perduodami nesaugiai – nešifruotu pavidalu. Todėl suteikite prieigą tik tiems priedams, kuriais pasitikite arba kuriems tai iš tikrųjų būtina.

Aktyvinkite funkciją „Background Apps Refreshing“ pasirinktinai

„Background Apps Refreshing“ funkcija leidžia priedams atnaujinti duomenis foniniu režimu. Turint omenyje telefono baterijos ekonomiją, rekomenduojama šią funkciją aktyvinti pasirinktinai.

Išjunkite automatinio įkrovimo režimą

Tausojant „iPhone“ bateriją, rekomenduojama išjungti automatinį muzikos, filmų ir atnaujinimų įkrovimą; tai nesunkiai galima padaryti prisijungus prie Wi-Fi.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Šiuolaikiniai vaikai pinigus taupys skaitmeninėse taupyklėse

Kiekvienas vaikystėje esame turėjęs monetų taupyklę. Kaip vaikai taupys pinigus, jei kažkada pasaulyje nebebus grynųjų? skaityti »

Skeptiškiems tėveliams: 5 faktai apie vaizdo žaidimų naudą

Tyrimai atskleidė, kad saikingos pramogos su vaizdo žaidimais gali teikti naudą ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams. skaityti »

NATO suvažiavimą saugos ereliai

Gegužės 25 d. Briuselyje vyks NATO renginys, kuriame dalyvaus ir JAV prezidentas Donaldas Trampas. Į susitikimą suvažiuos valdžios atstovai iš 29 šalių. skaityti »

Dubajaus gatvėse patruliuoja robotas–policininkas

Į darbą priimtas pirmasis robotas–policininkas. Jis prisijungė prie policininkų būrio Arabų Emyratuose, Dubajuje. skaityti »

Kodėl lietuviai mėgsta atsiskaityti tik gavę prekes?

Mokėjimas už prekes jų pristatymo metu – vienas populiariausių būdų atsiskaityti už internetinius pirkinius Lietuvoje. skaityti »

Kad palinkus prie išmaniųjų kupra neužaugtų...

JAV vykdytas tyrimas parodė, kad nuolatinis žiūrėjimas į išmanųjį telefoną žemyn prilygsta maždaug 27 kilogramų svoriui, pakabintam ant kaklo, o tai pastarajam nėra naudinga. skaityti »

Nauja mobilioji programėlė – unikalus emocinės pagalbos sau būdas

Kiekvienas programėlės naudotojas galės žymėti ir stebėti savo emocinę būklę, tikimasi, kad šis įrankis padės ugdyti emocinį raštingumą. skaityti »

Kvadratinės Latvijos kolekcinės monetos tiražas išgraibstytas akimirksniu

Gegužės pradžioje Latvijos centrinis bankas pradėjo prekiauti nauja kolekcine moneta, skirta Latgalos kongreso šimtmečiui. skaityti »

Išleista Eurovizijos konkursui skirta moneta

Nacionalinis Ukrainos bankas gegužės 11 d. pradės prekiauti kolekcine moneta, skirta „Eurovizijos 2017“ konkursui. skaityti »

Mokslas atskleidė, ko reikia norint sukurti genialų protą

Intelektas – nėra būtinas genijaus požymis, svarbus žmogaus kūrybiškumas ir atkaklumas. skaityti »