„Qualcomm“ ir „Renault“ kartu dirbs prie belaidės elektromobilių įkrovimo technologijos

Publikuota: 2012 m. liepos 27 d. penktadienis

„Qualcomm Incorporated“ ir „Renault s.a.s“ susitarė dėl bendradarbiavimo Londone vyksiančiuose belaidžio automobilių įkrovimo bandymuose. Kompanijos taip pat vykdys tyrimus, kurių metu bus ieškoma būdų integruoti „Qualcomm Halo WEVC“ technologiją į kai kuriuos „Renault" automobilius. „Renault“ taps bandymų vykdomojo komiteto nare.

Remiama vyriausybės, visuomenininkų bei privataus sektoriaus įmonių, „Qualcomm“ 2011-ųjų lapkritį pranešė apie šiemet Londone vyksiančius belaidžio elektromobilių įkrovimo (WEVC) bandymus. Tai turėtų leisti įvertinti, ar belaidės elektromobilių įkrovimo sistemos yra ekonomiškai pagrįstos, bei sulaukti nuomonės iš tokių automobilių naudotojų.

„Mes labai džiaugiamės galėdami dirbti su „Renault“ – pasauliniu lyderiu augančioje mažų emisijų transporto priemonių rinkoje“, – sako „Qualcomm“ viceprezidentas verslo plėtrai ir rinkodarai Anthony Thomsonas. „Kompanijos dalyvavimas belaidės elektromobilių įkrovimo sistemos bandymuose Londone siekiant supaprastinti elektromobilių įkrovimą, leidžia tikėtis, jog tokių transporto priemonių naudojimas ateityje bus kur kas paprastesnis.“

„Mūsų dalyvavimas bandymuose su „Qualcomm“ papildo „Renault“ Europos tyrimų ir plėtros projektą, kuriame dalyvauja dar 10 partnerių. Tikimės pademonstruoti saugų ir greitą belaidžio indukcinio įkrovimo veikimą kasdieninėse situacijose,“ – sako „Renault“ viceprezidentas energijai ir pažangiems aplinkosaugos projektams Jacquesas Hebrardas. „Norint, jog belaidžio įkrovimo sistema veiktų, reikia su ja suderinti automobilius visoje Europoje ir, tikimės, pasaulyje.“

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Medžiaga, kuri sukels perversmą sporto prekių ir medicinos pramonėse

Bingamtono Universiteto Niujorke mokslininkai sukūrė šią keistą tamprią medžiagą, kuri iš tikrųjų yra baterija. skaityti »

Vyras savadarbe raketa bandys įrodyti, kad Žemė plokščia

Mike'as Hughesas pasirengęs paleisti savo iš metalo laužo sukurtą raketą Mojave dykumoje ir įrodyti, kad Žemė yra plokščia. skaityti »

Ar galima sapnuoti nemiegant?

Mokslininkai iš Londono teigia atradę būdą kaip sutrikdyti žmogaus protą ir pakeisti jo supratimą apie tai, kas tikra. skaityti »

Biurų pastatai su treniruokliais ir masažuotojais – kaip milžiniškos kompanijos atrakina darbuotojų kūrybiškumą?

Įsivaizduokite įmonę, kuri iš visų savo darbuotojų ne prašo, bet reikalauja į užduotis žvelgti netradiciškai. skaityti »

„Panasonic“ pristatė permatomą televizorių

Neseniai Berlyne vykusioje parodoje „IFA 2017“ televizorių gamintoja „Panasonic“ pristatė televizorių su visiškai permatomu ekranu. skaityti »

Programuotojų diena

Rugsėjo 13 dieną minima Programuotojų diena. Kodėl būtent šiandien? skaityti »

Mokslininkai mano atradę būdą, kaip visam laikui atsikratyti žalingų įpročių

Mokslininkai atranda naujų būdų, kaip tiesiogiai veikiant smegenis atsikratyti žalingų įpročių ir iki minimumo sumažinti atkritimo tikimybę. skaityti »

Kad kelionė neprailgtų: intelektiniai žaidimai, kuriuos privalote turėti išmaniajame

Pažinimo džiaugsmas mus praturtina kaip niekas kitas, tačiau keliaudami mes dažnai daugybę laiko praleidžiame automobilyje ar lėktuve, valandų valandas pro langą veltui stebėdami plaukiančius debesis. skaityti »

Ką veikia biomechanikai?

Biomechanikai – tai inžinieriai, kurie mokosi iš gamtos... skaityti »

Lietuvos studentas sukūrė sportinį elektrinį triratį

Europoje dar nauja sporto šaka susidomėjęs studentas Rolandas Dockevičius iš Klaipėdos sukūrė elektrinį triratį drifterį. skaityti »