„Samsung“ pristatė naujus išmaniuosius fotoaparatus

Publikuota: 2014 m. sausio 8 d. trečiadienis

Tarptautinėje parodoje „CES 2014“ „Samsung Electronics“ pristatė septynis naujus išmaniųjų fotokamerų modelius: „Galaxy Camera 2“, NX 30, WB350F, WB35F, WB50F, WB1100F ir WB2200F. Elegantiškų ir funkcionalių išmaniųjų įrenginių funkcijos patobulintos tam, kad jais naudotis ir kokybiškais vaizdais dalintis būtų dar lengviau.

„Fotografija – vis populiarėjantis pomėgis Lietuvoje. Laisvą laiką leisti ieškant įdomių siužetų gatvėje, įamžinant gamtos vaizdus, šeimos šventes ar „gaudant“ prisiminimus kelionių metu pamėgo ir tie, kurių profesija neturi nieko bendra su menais. Atsižvelgdama į augančius vartotojų poreikius kokybiškai technikai, taip pat ryšio sistemoms, leidžiančioms patogiai ir greitai dalintis vaizdais, „Samsung“ pristatė seriją fototechnikos naujienų, kurios netrukus bus pristatytos ir vartotojams Lietuvoje“, – sakė „Samsung Lietuva“ Telekomunikacijų padalinio ir svarbių klientų vadovas Arūnas Baratinskas.

Naujosiose „Samsung“ fotokamerose įdiegtos pažangios ryšio technologijos „Wi-Fi“ ir NFC (angl. „Near Field Communication“), kurios suteikia galimybę patogiai dalintis vaizdais. Naujoji inovatyvi funkcija „Tag & Go“ leidžia nesudėtingai susieti fotoaparatą su kitais NFC technologiją palaikančiais išmaniaisiais įrenginiais. Naudotis ja – itin paprasta: palietus išmanųjį telefoną ir fotoaparatą, abu automatiškai užmezga ryšį, ir nuotraukos akimirksniu persiunčiamos iš vieno prietaiso į kitą.

Naudojantis funkcija „Photo Beam“ fotoaparato ekrane peržiūrimą nuotrauką galima automatiškai perkelti į prijungtą išmanųjį telefoną, o „Mobile Link“ padeda vartotojui pasirinkti nuotraukas, kurios išsiunčiamos į išmanųjį telefoną, atsiejus fotoaparatą.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Triukšmo žemėlapis padės susirasti tylesnį būstą

Kalifornijos technologijos instituto darbuotojas Brendan Farell sukūrė triukšmo žemėlapį, kuriame žmonės gali pasitikrinti triukšmo lygį aplink dominantį būstą, prieš jį įsigydami. skaityti »

„Huawei“ paaiškino, kaip mus veikia telefono ekrano spalvinė temperatūra

Kasdien naudojantis išmaniaisiais įrenginiais, nesunku pastebėti, kad telefonų ir kitų įrenginių ekrano spalvos kartais skiriasi. Tačiau ar susimąstėte, nuo ko tai priklauso ir kaip šios spalvos mus veikia? skaityti »

Telefonus įkraus augalai

Barselonoje įsikūrusi pradedančioji įmonė „Arkyne Technologies“ atrado natūralų būdą įkrauti mobiliuosius telefonus. skaityti »

Kraujo tyrimams Lietuvoje pasitelkiami robotai

Kaune pradėjo veikti vienintelė Baltijos šalyse visiškai robotizuota medicininių tyrimų laboratorija. Pirmasis kraujo tyrimus atliekantis robotas Lietuvoje buvo pastatytas 2014 metais, o dabar sumontuota robotų ir automatinių analizatorių linija. skaityti »

Londone planuojama pastatyti medinį dangoraižį

Londono rajone Barbikane numatoma pastatyti 300 metrų aukščio medinį dangoraižį, pavadintą „Oakwood Tower“. skaityti »

„Samsung“ užpatentavo papildytosios realybės lęšius

Kontaktiniuose lęšiuose bus įtaisyta miniatiūrinė vaizdo kamera ir projektorius, taip pat davikliai, leidžiantys valdyti lęšius judinant vokus ir mirksint. skaityti »

Kodėl žmogui geriau gyventi išmaniuosiuose namuose?

Kaip į mūsų visų kasdienybę įsiveržė išmanieji telefonai, taip, turbūt neilgai trukus, miestus ir gyvenvietes užvaldys ir išmanieji namai. skaityti »

Marškinėliai, parodantys žmogaus vidų

„Virtuali-Tee“ – papildytosios realybės marškinėliai, atvaizduojantys žmogaus vidaus organus. skaityti »

Išmanioji šakutė imituos druskos skonį

Tokijo universitete, „Rekimoto“ laboratorijoje, buvo sukurta išmanioji šakutė, imituojanti druskos skonį burnoje. Kad apgautų žmogaus receptorius, naudojama silpna elektros srovė. skaityti »

Ateityje duris atrakinsime ranka?

Mikroschemų gamintoja „Digiwell“ sukūrė į ranką implantuojamą NFC lustą. Operacija užtrunka vos kelias minutes ir primena paprastą injekciją. skaityti »