Šeši dalykai, kurių nereikėtų daryti per pirmąjį pasimatymą

Publikuota: 2008 m. lapkričio 4 d. antradienis

Flirtas

Tai pagaliau įvyko. Jis pakvietė tave į pasimatymą. Vaikinas, kuris toks protingas, gražus ir neįtikėtinai karštas, kad šalia jo tu negali nieko kito veikti, kaip tik raudonuoti. Ir tu su juo eini į pasimatymą. Rytoj.

Draugai mano, kad labai žavu, kad tu taip jaudiniesi, tačiau tau tai visai nesukelia juoko.  Tai ne jiems reikia numesti keletą kilogramų ir paversti savo netvarkingą šukuoseną panašia į Jennifer Aniston iki rytojaus.

Tu tikriausiai taip pat mąstai, kaip įgyti iškalbos dovaną. Ką dėvėti? Kaip kvepėti?

Tau to niekas negali patarti. Bet yra keletas dalykų, kurių tikrai neturėtum daryti:

1. Įtraukti neišbandytų grožio priemonių į savo gražinimosi rutiną. Niekada nebandei braziliškos depiliacijos? Šiandien tikrai ne ta diena, kada turėtum ją bandyti. Girdėjai apie naują, brangų, raukšles naikinantį, saulės žalą mažinantį stebuklingą valiklį? Aišku šie dalykai gali duoti puikų rezultatą, bet taip pat yra tikimybė, kad liksi su įaugusiais plaukais, nuplėšyta oda ar dar blogiau.

2. Avėti batelius šešių colių aukščio pakulne. Manei, kad jie labai madingi, tačiau kaip paaiškėjo, jie panašesni į striptizo šokėjų batelius. Nebent tu tikrai striptizo šokėja ir žinai kaip vaikščioti su tokiais „žudikais“.

3. Išgerti prieš pasimatymą. Aišku, kad tu įsitempusi, bet išgerti tris martinius prieš einant į pasimatymą su juo tikrai nėra puiki mintis. Tu tikriausiai nevalgei visą dieną ir streso, alkio bei apsvaigimo kombinacija tikrai ne pati geriausia. Gali išgerti taurę vyno, bet ne daugiau.

4. Nevalgyti, jei per pasimatymą vakarieniaujate. Moterys visada mano, kad jos atrodys skoningai, jei užsisakys mažą porciją salotų. Taip atrodysi liūdna, alkana ir turinti valgymo sutrikimų

5. Per daug kalbėti arba visiškai nekalbėti. Ar kada nors sėdėjai šalia poros, kuri tavo manymu susitikę pirmą kartą? Atrodo liūdnokai, ar ne? Arba vyrauja ilga slegianti tyla, arba vienas iš jų tauškia lyg pamišęs. Juk nenorėtum ir tu su juo panašiai jaustis.

6. Vaidinti tą, kuo nesi. Kai meluoji tam, kad sudarytum įspūdį, tikrai būsi pagauta. Arba tavo pasimatymas pavirs į ilgą psichopatišką išsisukinėjimą nuo vieno melo prie kito.


 

 

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Įdomioji e-atliekų surinkėjų statistika: šaldytuvus gyventojai išmeta ir su uogienėmis

Kone dešimtadalis nebenaudojamų stambiųjų elektroninių prietaisų iš kaimo vietovių pas elektroninės technikos atliekų surinkėjus patenka jau apsamanoję. skaityti »

54 proc. pirkėjų kainas vis dar konvertuoja į litus

Nors su euru lietuviai gyvena jau trečius metus, tačiau daugeliui gyventojų pasverti savo išlaidas ir įvertinti prekių kainas vis dar yra patogiau litais. skaityti »

„Microsoft“ prijungs prie interneto „Toyota“ automobilius

Pernai „Toyota“ įkūrė naują įmonę „Toyota Connected“, kurios veikla – interneto paslaugų integracija į automobilius, kelių infrastruktūrą ir transporto priemonių tarpusavio komunikacijos sistemų kūrimas. skaityti »

Baltijos šalių šimtmečiui skirtos proginės dviejų eurų monetos dizainą išrinks gyventojai

Prasidėjo dvi savaites truksiantis Lietuvos ir kitų Baltijos šalių gyventojų balsavimas internetu: renkamas dviejų eurų monetos, skirtos Baltijos šalių šimtmečiui, projektas. skaityti »

Gėrimų šildytuvas-šaldytuvas ant darbo stalo

Gėrimai yra skaniausi tada, kai yra tinkamos temperatūros. Tam skirtas mažytis USB šildytuvas-šaldytuvas, nuolat laikomas ant stalo. skaityti »

Paneigtas mitas apie kompiuterinių žaidimų įtaką empatijai

Ilgą laiką buvo manoma, kad kompiuteriniai žaidimai mažina empatiją. Tačiau ar tikrai? skaityti »

„Microsoft“ sukūrė uodus gaudantį robotą

„Microsoft“ sukurtas robotas padės mokslininkams tirti, kokius pavojingus virusus ir bakterijas platina šie vabzdžiai. skaityti »

Ateities automobiliai atpažins vairuotojo nuotaiką

Ateityje automobiliai ne tik žinos, ko mes norime, bet ir kaip mes jaučiamės, galės ne tik pildyti mūsų komandas, bet ir mums atsakyti. skaityti »

Žinutes bus galima rašyti akimis

„Microsoft“ kartu su Vašingtono universiteto mokslininkais sukūrė programą „Eye-Gaze“, kuria naudojantis tekstą į telefono ekraną galima suvesti akimis. skaityti »

Virtualiosios realybės perspektyvos: nuo apsipirkinėjimo iki karybos

Virtuali realybė tarnauja ne tik išsiilgusiems pramogų ar naujų potyrių, bet ir tiesiog siekiant pagerinti mūsų kasdienį gyvenimą. skaityti »