Sukurtas prietaisas miego kokybei gerinti

Publikuota: 2015 m. kovo 2 d. pirmadienis

„Kickstarter“ pristatė miego kokybę tiriantį prietaisą „Sense“. Tai jutiklių prikištas rutulys, statomas prie lovos. Jis tiria miego kokybę ir praneša, kaip žmogus miegojo ir ką reikėtų keisti. Rutulys matuoja garsą, šviesą, temperatūrą, oro drėgmę ir kokybę. Pagal šiuos parametrus įvertinamas aplinkos tinkamumas miegui.

Atskiras jutiklis, vadinamas miego piliule (angl. Sleeping pil), taisomas prie pagalvės. Jame esantis akselerometras ir giroskopas stebi, kada žmogus miega ramiai, kada vartosi. Kiekvieną naktį surinkdamas informaciją apie tai, kaip naudotojas miega, „Sense“ gali patarti, ką reiktų keisti, pvz., užtamsinti  kambarį, pakeisti temperatūrą ir pan.  

Ne vienas iš mūsų suskambus žadintuvui jį išjungia ir dar pasnaudžia iki naujo skambučio. Tokiu būdu daro „meškos paslaugą“ sau, nes per tas 5 minutes miego fazė gali pakisti, todėl atsikelti bus dvigubai sunkiau. „Sense“ žadintuvas nesudaro galimybės dar snūstelti. Likus pusvalandžiui iki pasirinkto laiko, jis stebi miegančiojo miego fazes ir tuo metu, kai šis pereina į lengviausio miego fazę, jį pažadina.

Šaltinis: kickstarter.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Robotas pavers virtualų bendravimą nepriklausomu ir mobiliu

„Botiful“ – tai roboto, kuris prisijungia prie „Android“ telefono ir junta savo „šeimininko“ judesius, prototipas. Jį neseniai pristatė projekto „Kickstarter“ įgyvendintojai. skaityti »

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Medžiaga, kuri sukels perversmą sporto prekių ir medicinos pramonėse

Bingamtono Universiteto Niujorke mokslininkai sukūrė šią keistą tamprią medžiagą, kuri iš tikrųjų yra baterija. skaityti »

Vyras savadarbe raketa bandys įrodyti, kad Žemė plokščia

Mike'as Hughesas pasirengęs paleisti savo iš metalo laužo sukurtą raketą Mojave dykumoje ir įrodyti, kad Žemė yra plokščia. skaityti »

Ar galima sapnuoti nemiegant?

Mokslininkai iš Londono teigia atradę būdą kaip sutrikdyti žmogaus protą ir pakeisti jo supratimą apie tai, kas tikra. skaityti »

Biurų pastatai su treniruokliais ir masažuotojais – kaip milžiniškos kompanijos atrakina darbuotojų kūrybiškumą?

Įsivaizduokite įmonę, kuri iš visų savo darbuotojų ne prašo, bet reikalauja į užduotis žvelgti netradiciškai. skaityti »

„Panasonic“ pristatė permatomą televizorių

Neseniai Berlyne vykusioje parodoje „IFA 2017“ televizorių gamintoja „Panasonic“ pristatė televizorių su visiškai permatomu ekranu. skaityti »

Programuotojų diena

Rugsėjo 13 dieną minima Programuotojų diena. Kodėl būtent šiandien? skaityti »

Mokslininkai mano atradę būdą, kaip visam laikui atsikratyti žalingų įpročių

Mokslininkai atranda naujų būdų, kaip tiesiogiai veikiant smegenis atsikratyti žalingų įpročių ir iki minimumo sumažinti atkritimo tikimybę. skaityti »

Kad kelionė neprailgtų: intelektiniai žaidimai, kuriuos privalote turėti išmaniajame

Pažinimo džiaugsmas mus praturtina kaip niekas kitas, tačiau keliaudami mes dažnai daugybę laiko praleidžiame automobilyje ar lėktuve, valandų valandas pro langą veltui stebėdami plaukiančius debesis. skaityti »

Ką veikia biomechanikai?

Biomechanikai – tai inžinieriai, kurie mokosi iš gamtos... skaityti »

Lietuvos studentas sukūrė sportinį elektrinį triratį

Europoje dar nauja sporto šaka susidomėjęs studentas Rolandas Dockevičius iš Klaipėdos sukūrė elektrinį triratį drifterį. skaityti »