Šviečiančios pirštinės

Publikuota: 2012 m. gruodžio 23 d. sekmadienis

Gestų arba ženklų kalba tai kalba, kuri suvokiama vizualiai ir perduodama rankų, ir ne tik, gestais. Kai kuriems žmonėms, turintiems tam tikrą negalią, tai vienintelis būdas bendrauti.

Tačiau kyla klausimas, kaip susikalbėti naktį? Naktiniame žygyje, namuose, kai dingsta šviesa ir pan.? Dizainerė Lili Wang siūlo šviečiančias tamsoje pirštines. Jų veikimo principas – nedidelės lemputės sumontuotos pirštinėje atitinkamai pagal plaštakos liniją.

Dizainerė mano, kad šia idėja galėtų naudotis ne tik žmonės turintys kalbos ar klausos sutrikimą. Tokios pirštinės praverstų esant triukšmingoje aplinkoje. Pavyzdžiui, naktiniame klube, kur groja garsi muzika ir pakankamai tamsu. Tokiu atveju savo draugus nesunkiai bus galima suprasti iš kelių gestų.

Šaltinis: penki.lt, yankodesign.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Pristatoma nauja Pinigų muziejaus elektroninio gido sistema gestų kalba

Lietuvos banko Pinigų muziejus – pirmasis muziejus Baltijos šalyse, kuriame įdiegta vertimo į gestų kalbą elektroninė sistema. Kurtiesiems lankytojams pasakojimas apie muziejaus ekspoziciją verčiamas į gestų kalbą planšetinio kompiuterio ekrane. skaityti »

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Išmanus ir kartu paprastas telefonas – „Helium“

Kartais genialumas slypi paprastume, bent taip mano dizaineris Imran Sheikh, siūlydamas ypač paprastą ir subtilų telefono konceptą. skaityti »

Kompiuterio pelė keliaujantiems

Kai daug keliauji ir dirbi, kompiuteris tampa nuolatiniu palydovu. Štai dizaineriai Seunghoon Shin and Chang Seok Kim siūlo puikų kompiuterio priedą, pelę „Arc“. skaityti »

Olimpinių žaidynių eigą bus galima stebėti išmaniojo telefono ekrane

Prasidėjus Londono 2012 m. vasaros olimpinėms žaidynėms, „Samsung“ pristato specialų programėlių rinkinį. Parsisiuntę šias programėles, jų naudotojai ne tik gaus naujausią informaciją apie olimpiadą ir šalies sportininkų pasiekimus, bet ir turės galimybę laimėti vieną iš 30–ies „Samsung Galaxy S III“ išmaniųjų telefonų. skaityti »

Vaikai smėlio pilis iškeitė į interneto technologijas

Pasaulį apraizgęs informacinių technologijų tinklas palietė ir vaikų laisvalaikio pramogas: smėlio dėžę, kamuolį ar žaidimą pagaliukais pakeitė kompiuteris, telefonas ir internetas. skaityti »

„Qualcomm“ ir „Renault“ kartu dirbs prie belaidės elektromobilių įkrovimo technologijos

„Qualcomm Incorporated“ ir „Renault s.a.s“ susitarė dėl bendradarbiavimo Londone vyksiančiuose belaidžio automobilių įkrovimo bandymuose. skaityti »

Čingischanui padėjo geras oras

Mokslininkai išsiaiškino, kad karinė Čingischano sėkmė, be kitų dalykų, susijusi ir su klimatu, interviu „LiveScience“ sakė viena iš tyrimų autorių Amy Hessle. skaityti »

Ekspertai spėja mobiliųjų Olimpiados lankytojų likimą

Per Olimpines žaidynes londoniečiai ir miesto svečiai praras 67 tūkst. mobiliųjų telefonų, spėja bendrovės „Venafi“, užsiimančios informaciniu saugumu, ekspertai. skaityti »

Pradėta „protingų“ skaitmeninių veidrodžių prekyba

Tai įrenginiai, skirti pacientų reabilitacijai. Į jų atmintį įdiegta daugybė programų, padedančių asmenims atsigauti po traumų ir operacijų. skaityti »

„Kūrybos stulpus“ sunaikino supernovos sprogimas

Naujausi kosminio teleskopo „Spitzer“ kadrai astronomams leido padaryti išvadą, kad „Kūrybos stulpus“, esančius Erelio ūke, prieš 6 tūkst. metų sunaikino supernovos sprogimas. Tiesa, Žemėje jais grožėtis galėsime dar 1 tūkst. metų. skaityti »

Kinų internete išmanieji telefonai aplenkė kompiuterius

Prie interneto mobiliaisiais telefonais jau prisijungia 388 mln. kinų, tai 9,2 proc. daugiau nei 2011-ųjų pabaigoje, praneša Kinijos internetinės informacijos centras (CNNIC). skaityti »