„True office“ – sužaidybinta finansinių paslaugų mokymų programa

Publikuota: 2012 m. spalio 6 d. šeštadienis

Šaltinis: ucc.lt

Finansinių paslaugų sektorius pakeitė požiūrį į sužaidybinimą (angl. gamification). Tą iliustruoja „True Office“ naudojimas, kuris įrodė, jog toks darbuotojų apmokymas gali būti patrauklus ir įtraukiantis.

True office – tai metų trukmės “start–up”, kuris pasiekė sėkmę, kai buvo panaudotas siekiant sužaidybinti finansinių paslaugų mokymus. Šiuo metu programa yra testuojama trijuose bankuose. Siekiama, kad „True Office“ mokytų darbuotojus laikytis teisinių reikalavimų, o į tai bus įtraukti gyvenimiški pavyzdžiai, bei sužaidybinimo elementai.

Tradiciniai mokymo metodai dažnai stabdo ir atitraukia darbuotojus nuo realaus mokymosi. “Tradiciniai darbuotojų apmokymai yra viena iš labiausiai nemėgstamų įmonės sričių, visi tiesiog nori grįžti greičiau atgal prie darbo”, – sako Adam Sodowick, „True Office“ steigėjas ir generalinis direktorius. O „True Office“ yra kitoks, jis suteikia darbuotojams laisvę tokiu tempu, kokiu jam priimtina tyrinėti įvairias situacijas, pavyzdžiui, kovos su pinigų plovimu ir pan. Per tokį interaktyvų žaidimą ir įtraukiančias, jaudinančias istorijas, įmonės darbuotojai yra skatinami mokytis ir eksperimentuoti, kas nulemia geresnių rezultatų pasiekimą realiame darbe.

„True Office“ prietaisų skydelis sukurtas taip, kad aukštesnieji įmonę valdantys organai, gali analizuoti bendrą darbuotojų našumą ir, jeigu to reikia, imtis atitinkamų veiksmų. Labai svarbu, kad sužaidybinimo sistema gali kaupti darbuotojų taškus, juos reitinguoti. Nepaisant daugelio „True Office“ privalumų, yra ir nenumatytų sužaidybinto mokymo proceso padarinių. Darbuotojai, kurie nesupranta sužaidybinimo, gali suvokti mokymą kaip paprastą žaidimą, ir nežiūrėti į tai rimtai.

Šaltinis: ucc.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

AGAI pristatyta interaktyvi pilotų mokymo programa

VGTU A. Gustaičio aviacijos institute pristatyta nauja kompiuterinė teorinio mokymo pilotams įranga (ATPL ctb, PPL ctb), parengta pagal Oksfordo aviacijos akademijos pilotų mokymo programas. skaityti »

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Medžiaga, kuri sukels perversmą sporto prekių ir medicinos pramonėse

Bingamtono Universiteto Niujorke mokslininkai sukūrė šią keistą tamprią medžiagą, kuri iš tikrųjų yra baterija. skaityti »

Vyras savadarbe raketa bandys įrodyti, kad Žemė plokščia

Mike'as Hughesas pasirengęs paleisti savo iš metalo laužo sukurtą raketą Mojave dykumoje ir įrodyti, kad Žemė yra plokščia. skaityti »

Ar galima sapnuoti nemiegant?

Mokslininkai iš Londono teigia atradę būdą kaip sutrikdyti žmogaus protą ir pakeisti jo supratimą apie tai, kas tikra. skaityti »

Biurų pastatai su treniruokliais ir masažuotojais – kaip milžiniškos kompanijos atrakina darbuotojų kūrybiškumą?

Įsivaizduokite įmonę, kuri iš visų savo darbuotojų ne prašo, bet reikalauja į užduotis žvelgti netradiciškai. skaityti »

„Panasonic“ pristatė permatomą televizorių

Neseniai Berlyne vykusioje parodoje „IFA 2017“ televizorių gamintoja „Panasonic“ pristatė televizorių su visiškai permatomu ekranu. skaityti »

Programuotojų diena

Rugsėjo 13 dieną minima Programuotojų diena. Kodėl būtent šiandien? skaityti »

Mokslininkai mano atradę būdą, kaip visam laikui atsikratyti žalingų įpročių

Mokslininkai atranda naujų būdų, kaip tiesiogiai veikiant smegenis atsikratyti žalingų įpročių ir iki minimumo sumažinti atkritimo tikimybę. skaityti »

Kad kelionė neprailgtų: intelektiniai žaidimai, kuriuos privalote turėti išmaniajame

Pažinimo džiaugsmas mus praturtina kaip niekas kitas, tačiau keliaudami mes dažnai daugybę laiko praleidžiame automobilyje ar lėktuve, valandų valandas pro langą veltui stebėdami plaukiančius debesis. skaityti »

Ką veikia biomechanikai?

Biomechanikai – tai inžinieriai, kurie mokosi iš gamtos... skaityti »

Lietuvos studentas sukūrė sportinį elektrinį triratį

Europoje dar nauja sporto šaka susidomėjęs studentas Rolandas Dockevičius iš Klaipėdos sukūrė elektrinį triratį drifterį. skaityti »