„True office“ – sužaidybinta finansinių paslaugų mokymų programa

Publikuota: 2012 m. spalio 6 d. šeštadienis

Šaltinis: ucc.lt

Finansinių paslaugų sektorius pakeitė požiūrį į sužaidybinimą (angl. gamification). Tą iliustruoja „True Office“ naudojimas, kuris įrodė, jog toks darbuotojų apmokymas gali būti patrauklus ir įtraukiantis.

True office – tai metų trukmės “start–up”, kuris pasiekė sėkmę, kai buvo panaudotas siekiant sužaidybinti finansinių paslaugų mokymus. Šiuo metu programa yra testuojama trijuose bankuose. Siekiama, kad „True Office“ mokytų darbuotojus laikytis teisinių reikalavimų, o į tai bus įtraukti gyvenimiški pavyzdžiai, bei sužaidybinimo elementai.

Tradiciniai mokymo metodai dažnai stabdo ir atitraukia darbuotojus nuo realaus mokymosi. “Tradiciniai darbuotojų apmokymai yra viena iš labiausiai nemėgstamų įmonės sričių, visi tiesiog nori grįžti greičiau atgal prie darbo”, – sako Adam Sodowick, „True Office“ steigėjas ir generalinis direktorius. O „True Office“ yra kitoks, jis suteikia darbuotojams laisvę tokiu tempu, kokiu jam priimtina tyrinėti įvairias situacijas, pavyzdžiui, kovos su pinigų plovimu ir pan. Per tokį interaktyvų žaidimą ir įtraukiančias, jaudinančias istorijas, įmonės darbuotojai yra skatinami mokytis ir eksperimentuoti, kas nulemia geresnių rezultatų pasiekimą realiame darbe.

„True Office“ prietaisų skydelis sukurtas taip, kad aukštesnieji įmonę valdantys organai, gali analizuoti bendrą darbuotojų našumą ir, jeigu to reikia, imtis atitinkamų veiksmų. Labai svarbu, kad sužaidybinimo sistema gali kaupti darbuotojų taškus, juos reitinguoti. Nepaisant daugelio „True Office“ privalumų, yra ir nenumatytų sužaidybinto mokymo proceso padarinių. Darbuotojai, kurie nesupranta sužaidybinimo, gali suvokti mokymą kaip paprastą žaidimą, ir nežiūrėti į tai rimtai.

Šaltinis: ucc.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

AGAI pristatyta interaktyvi pilotų mokymo programa

VGTU A. Gustaičio aviacijos institute pristatyta nauja kompiuterinė teorinio mokymo pilotams įranga (ATPL ctb, PPL ctb), parengta pagal Oksfordo aviacijos akademijos pilotų mokymo programas. skaityti »

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Kinijoje pradedama prekiauti automobiliais su atsiskaitymo funkcija

„Alibaba Group“ pristatė sportinį automobilį RX5, kuris turi savo operacinę sistemą, yra prijungtas prie interneto ir kuriame galima atlikti mokėjimus per mokėjimo sistemą „Alipay“. skaityti »

Londono gatvėmis važinėja robotai kurjeriai

Maisto pristatymo tarnyba „Just Eat“ paskelbė, kad jau 2016 m. Londone pasirodys robotai kurjeriai, pristatantys maistą. skaityti »

Asmenukių mada nesitraukia: 7 stebinantys faktai

Prieš kelias savaites pasaulis minėjo asmenukių (angl. Selfie) dieną. Nenuostabu, kad visai neseniai išpopuliarėjusios, šio tipo fotografijos tokią dieną jau turi – juk milijonus išmaniųjų telefonų bei socialinius tinklus jos užtvindė akimirksniu. skaityti »

Sportas kitaip: technologijos, keičiančios žiūrovų įpročius

Dalis žmonių mėgsta drauge su bendraminčiais stebėti futbolą ar kitas sporto varžybas gyvai stadionuose bei sporto arenose, tačiau šiuolaikinės technologijos pateikia daugiau alternatyvų. skaityti »

Robotė žirafa padės sutvarkyti virtuvę

„Boston Dynamics“ pristatė naują keturkojį robotą „SpotMini“, panašų į žirafą. skaityti »

Maža ausinė padės suprasti kiekvieną kalbą

Bendrovės „Indiegogo“ steigėjas sukūrė belaides ausines, kurios realiuoju laiku verčia skirtingų kalbų pašnekovų kalbą. skaityti »

77 proc. paauglių net vasarą neįsivaizduoja gyvenimo be išmaniojo telefono

Vyresniųjų klasių moksleiviai aktyviai naudojasi įrenginiais ir mokslo metais, ir per atostogas. Remiantis „Kaspersky Lab“ duomenimis, 73 proc. 14–16 metų paauglių neįsivaizduoja gyvenimo be išmaniojo telefono, o 49 proc. negali be socialinių tinklų. skaityti »

Kaip teisingai gelbėti sušlapusį telefoną?

Vasarai atėjus lietuviai išmanųjį telefoną nešasi visur, net ir ten kur yra rizika jam sušlapti – vidury ežero valtyje, duše ar upelyje. Net ir atsitikus blogiausiam, panikuoti neverta – tereikia sekti penkiais žingsniais, kurie gali šlapią telefoną atgaivinti antram gyvenimui. skaityti »

Atmintinė atostogaujantiems: kaip apsaugoti telefoną paplūdimyje?

Siūlome laikytis trijų auksinių taisyklių, kad leisdami laiką paplūdimyje, nepakenktumėte savo telefonui. skaityti »

Sportbačiai vietoj ortopedo ir asmeninio trenerio

Lenovo“ pademonstravo išmaniuosius sportbačius, kurie pritaiko prie kojos vidpadžius ir parenka treniruočių programą. skaityti »