V.Riaubiškytės ir V.Tarasovo varžytuvės vyksta tik populiariausių dainų topuose

Publikuota: 2007 m. vasario 20 d. antradienis

Dainininkė Violeta Riaubiškytė
Dainininkė Violeta Riaubiškytė

Daugelis klausytojų, netrukus išgirsiantys naująją Violetos Riaubiškytės dainą „Tavo glėbyje“  nesuabejos, kad tai dar vienas, šį kartą melodija ir eilėmis apvilktas dainininkės meilės prisipažinimas V.Tarasovui.

„Kai leidybai ruošdama savo antrąjį albumą „Su meile“ įrašinėjau šį kūrinį, mūsų jausmai dar nebuvo įsiliepsnoję. Prisimenu, kad buvo net keli šios dainos žodžių variantai. Bandžiau ir vieną, ir kitą, tačiau  vis kažkas netiko Žeraldo Povilaičio parašytai melodijai. Tik kai prodiuseris atnešė dar vienas eiles, ėmiau jas niūniuoti ir supratau: „Puiku“, – prisiminė dainos „Tavo glėbyje“ gimimą V.Riaubiškytė.

Atlikėja nusijuokė, paklausta, ar šį kūrinį namuose ji dainuoja savo mylimajam. „Mes su Viliumi dainuojame kitas dainas“, – šypsodamasi tikino viena seksualiausių Lietuvos atlikėjų.

Kitą savaitę lietuviškos muzikos mėgėjai turėtų nekantriai stebėti, kaip įvairiuose dainų topuose sekasi karštajai pramogų verslo porelei. Solinę karjerą pradėjusio Viliaus Tarasovo daina „Išeinu“ šią savaitę karaliauja radijo stoties „Lietus“ lietuviškų dainų tope,  aukštas pozicijas šis kūrinys užima ir kitų pagrindinių Lietuvos radijo stočių „Radiocentras“ bei „M-1“ populiariausių dainų sąrašuose. Muzikos žinovai spėja, kad Violetos Riaubiškytės naujasis kūrinys taip pat gali įsiveržti į topų lyderius, ir galbūt Viliaus kūrinį nustums į žemesnes vietas.

„Tai, kad mūsų dainos varžosi topuose, nereiškia, kad šios varžytuvės pasireiškia ir mūsų asmeniniame gyvenime. Mes abudu vienas kitam  visada linkime sėkmės, o tai, kieno daina užims aukštesnę vietą, tikrai nėra svarbu“, – patikino V.Riaubiškytė.

Šaltinis: „Monako“
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Kuriama technologija, gebanti perduoti žmogaus mintis

Išradėjas ir verslininkas Elon Musk tikisi sukurti technologiją, padedančią žmonėmis keistis mintimis per atstumą. skaityti »

Kanados banke – šokantis robotas konsultantas

Kanados bankas ATB pradėjo testuoti Japonijos įmonės „Softbank“ robotą „Pepper“. skaityti »

„Trekstor“ išleis laikrodį, veikiantį „Windows 10“ pagrindu

„Microsoft“ paskelbė, kad „Trekstor“ išleis išmanųjį laikrodį, kuris veiks valdomas operacinės sistemos „Windows 10 IoT Core“. skaityti »

Grįžta pomėgis spausdinti nuotraukas

Nors nuotraukų albumais galima grožėtis įrenginių ekranuose, vis dažniau lietuviai renkasi nuotraukas spausdinti ir saugoti popieriuje. skaityti »

Per kaulus grojančios ausinės būtų sužavėjusios L.Van Bethoveną

Ar žinote, kad L.Van Bethovenas apkurtęs naudojosi muzikos perdavimu kaulais? skaityti »

Vilniuje vėl statomi makaronų tiltai

Pavasarine tradicija jau tapęs išskirtinių tiltų statymo konkursas VGTU „Makaronų tiltai 2017“ šiemet grįžo su dar didesniais užmojais – kūrybiškos inžinerijos dvasia užkrėtęs Lietuvos mokyklas, šiemet čempionatas nusitaikė į universitetus. skaityti »

Lietuviai per internetą dažniausiai perka madingas prekes

Lietuvos gyventojai vis labiau įpranta pirkti internete ir apsipirkdami tokiu būdu išleidžia vis daugiau pinigų. skaityti »

Bepilotės skraidyklės skraidins kraują

Dvi Šveicarijos miesto Lugano ligoninės nusprendė operatyviam kraujo ir biologinių medžiagų pristatymui panaudoti skraidykles „Matternet One“. skaityti »

Vilniuje pristatytas 41 išradimas – nuo kvapų lazdelės iki elektrinės riedlentės

Kovo 31 d. – balandžio 1 d. Vilniaus „Litexpo“ parodų ir kongresų centre buvo atidarytas pirmasis ir didžiausias Lietuvoje išradėjų konkursas „Vilnius išranda 2017”. skaityti »

Mūsų planetoje jau gyvena 20 tūkst. kiborgų

Pasak mokslininkų, didžiausia problema ta, kad evoliucionuojame per lėtai ir mūsų kūnai nespėja prisitaikyti prie sparčiai kintančio šiuolaikinio gyvenimo. skaityti »