Vyras internete pardavinėjo savo sielą

Publikuota: 2008 m. liepos 5 d. šeštadienis

Stokholmas (Švedija)
Naujosios Zelandijos gyventojas interneto aukcione „TradeMe“ norėjo parduoti savo sielą. Tačiau tinkamo „velnio“ paieška baigėsi nesėkmingai.

Vis dėlto jo siela neliko be šeimininko – žmogelio vardu Walteris, pavarde Scottas „dūšią“ įsigijo populiarus picerijų tinklas „Pragaro pica“, praneša AP.

„Aš nematau, nejaučiu jos, negaliu jos paliesti, tačiau galiu ją parduoti tam, kuris pasiūlys didžiausią kainą“, – rašė W. Scottas internetinio aukciono puslapyje.

„TadeMe“ vadybininkas Michaelas O‘Donnellas pasakojo, jog svetima siela susidomėjo apie šimtas žmonių, kurie už neįprastą prekę siūlė nuo 456 iki 3,8 tūkst. dolerių.

„Tačiau daug kam ši idėja pasirodė šventvagiška, nors, mums ir atrodo, jog tai tiesiog smagus pokštas. Vis dėlto sulaukę nemažai skundų nusprendėme pašalinti šią “prekę„ iš aukciono“, – sakė. M.  O‘Donnellas.

Tačiau W. Scotto siela rado savo pirkėją. Po to, kai prekyba jo siela interneto aukcione buvo nutraukta, į jos šeimininką kreipėsi įžvalgumu garsėjanti „Pragaro picos“ rinkodaros padalinio vadovė Rachael Allison. Ji pasiūlė W. Scottui atsikratyti „nereikalingo daikto“  už 3800 dolerių.

„Siela pateko į pragarą, – pareiškė R. Allison. – Geresnės vietos jai ir nerastum“.

Dabar „Pragaro pica“ ruošiasi parengti sutartį ir oficialiai įteisinti sielos pardavimo faktą. Firmos marketingo padalinio vadovė sako, jog „Pragaro pica“ šią sielos pardavimo sutartį patalpins savo interneto svetainėje ir pasikabins biure ant sienos.

 Šios istorijos pabaigoje belieka prisiminti V. Haufo pasaką „Šaltoji širdis“.

Šaltinis: www.balsas.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

„Microsoft“ mokys pažinti gėles

Kompanija „Microsoft“, bendradarbiaudama su kinų botanikais, kuria programą, kuri atpažintų augalus iš jų nuotraukų. skaityti »

Olimpiados dalyviams dovanų – olimpinės monetos

Į olimpines žaidynes Brazilijoje išvykstantiems mūsų šalies plaukikams Lietuvos bankas padovanojo pirmąsias olimpinės serijos monetas. skaityti »

Kuriama programa, piešinius paverčianti nuotraukomis

Olandijos Neimegeno universiteto neurobiologai šiuo metu kuria neuroninį tinklą, kuris gebėtų nupieštus eskizus paversti nuotraukomis. skaityti »

Pristatytas išmaniausias pasaulyje dviratis

Bendrovė „Volata Cycles“ išleido patį išmaniausią pasaulyje dviratį. Jo pagrindą sudaro palengvintas aliuminio rėmas ir platesnė nei įprastiniuose modeliuose anglies pluošto šakė. Tai leidžia įdėti platesnius ratus ir padidinti pravažumą. skaityti »

Patarimai „Pokemon Go“ gerbėjams: kaip taupyti telefono bateriją

Pasaulis kraustosi iš proto dėl naujojo žaidimo „Pokemon Go“, mušančio populiarumo rekordus. Jeigu savo išmaniajame telefone jau bandėte pagauti pokemoną ir jūs, turėjote pastebėti, kad ši pramoga įrenginio bateriją iškrauna labai greitai. skaityti »

Susimokėti už viešojo transporto bilietą galima ir nagais

Londono dizainerė Liusi Devis sukūrė unikalų manikiūrą, leidžiantį atsiskaityti už paslaugas. skaityti »

Mokslininkai išmokė robotą vaikščioti žmogiškai

Džordžijos technologijos instituto mokslininkai sukūrė robotą DURUS, kuris geba eiti tiksliai taip, kaip žmogus. skaityti »

Telefoną įkraus užrašų knygelė

Amerikiečių bendrovė „Solar Shtick“ pristatė bloknotą „Powerbook“ su Saulės elementais. skaityti »

Eksperimentas parodė, kad vyrai nepaleidžia savo telefonų iš rankų

Moterys gali dvigubai ilgiau išsiversti be telefono, tačiau nei vieni, nei kiti neišlaukia nė minutės. skaityti »

Žmogaus oda taps monitoriumi?

Japonijos mokslininkų grupė, vadovaujama profesoriaus Takao Somea, sukūrė itin ploną ir lankstų ekraną, tvirtinamą prie žmogaus odos. skaityti »