Vyras internete pardavinėjo savo sielą

Publikuota: 2008 m. liepos 5 d. šeštadienis

Stokholmas (Švedija)
Naujosios Zelandijos gyventojas interneto aukcione „TradeMe“ norėjo parduoti savo sielą. Tačiau tinkamo „velnio“ paieška baigėsi nesėkmingai.

Vis dėlto jo siela neliko be šeimininko – žmogelio vardu Walteris, pavarde Scottas „dūšią“ įsigijo populiarus picerijų tinklas „Pragaro pica“, praneša AP.

„Aš nematau, nejaučiu jos, negaliu jos paliesti, tačiau galiu ją parduoti tam, kuris pasiūlys didžiausią kainą“, – rašė W. Scottas internetinio aukciono puslapyje.

„TadeMe“ vadybininkas Michaelas O‘Donnellas pasakojo, jog svetima siela susidomėjo apie šimtas žmonių, kurie už neįprastą prekę siūlė nuo 456 iki 3,8 tūkst. dolerių.

„Tačiau daug kam ši idėja pasirodė šventvagiška, nors, mums ir atrodo, jog tai tiesiog smagus pokštas. Vis dėlto sulaukę nemažai skundų nusprendėme pašalinti šią “prekę„ iš aukciono“, – sakė. M.  O‘Donnellas.

Tačiau W. Scotto siela rado savo pirkėją. Po to, kai prekyba jo siela interneto aukcione buvo nutraukta, į jos šeimininką kreipėsi įžvalgumu garsėjanti „Pragaro picos“ rinkodaros padalinio vadovė Rachael Allison. Ji pasiūlė W. Scottui atsikratyti „nereikalingo daikto“  už 3800 dolerių.

„Siela pateko į pragarą, – pareiškė R. Allison. – Geresnės vietos jai ir nerastum“.

Dabar „Pragaro pica“ ruošiasi parengti sutartį ir oficialiai įteisinti sielos pardavimo faktą. Firmos marketingo padalinio vadovė sako, jog „Pragaro pica“ šią sielos pardavimo sutartį patalpins savo interneto svetainėje ir pasikabins biure ant sienos.

 Šios istorijos pabaigoje belieka prisiminti V. Haufo pasaką „Šaltoji širdis“.

Šaltinis: www.balsas.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Šiuolaikiniai vaikai pinigus taupys skaitmeninėse taupyklėse

Kiekvienas vaikystėje esame turėjęs monetų taupyklę. Kaip vaikai taupys pinigus, jei kažkada pasaulyje nebebus grynųjų? skaityti »

Skeptiškiems tėveliams: 5 faktai apie vaizdo žaidimų naudą

Tyrimai atskleidė, kad saikingos pramogos su vaizdo žaidimais gali teikti naudą ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams. skaityti »

NATO suvažiavimą saugos ereliai

Gegužės 25 d. Briuselyje vyks NATO renginys, kuriame dalyvaus ir JAV prezidentas Donaldas Trampas. Į susitikimą suvažiuos valdžios atstovai iš 29 šalių. skaityti »

Dubajaus gatvėse patruliuoja robotas–policininkas

Į darbą priimtas pirmasis robotas–policininkas. Jis prisijungė prie policininkų būrio Arabų Emyratuose, Dubajuje. skaityti »

Kodėl lietuviai mėgsta atsiskaityti tik gavę prekes?

Mokėjimas už prekes jų pristatymo metu – vienas populiariausių būdų atsiskaityti už internetinius pirkinius Lietuvoje. skaityti »

Kad palinkus prie išmaniųjų kupra neužaugtų...

JAV vykdytas tyrimas parodė, kad nuolatinis žiūrėjimas į išmanųjį telefoną žemyn prilygsta maždaug 27 kilogramų svoriui, pakabintam ant kaklo, o tai pastarajam nėra naudinga. skaityti »

Nauja mobilioji programėlė – unikalus emocinės pagalbos sau būdas

Kiekvienas programėlės naudotojas galės žymėti ir stebėti savo emocinę būklę, tikimasi, kad šis įrankis padės ugdyti emocinį raštingumą. skaityti »

Kvadratinės Latvijos kolekcinės monetos tiražas išgraibstytas akimirksniu

Gegužės pradžioje Latvijos centrinis bankas pradėjo prekiauti nauja kolekcine moneta, skirta Latgalos kongreso šimtmečiui. skaityti »

Išleista Eurovizijos konkursui skirta moneta

Nacionalinis Ukrainos bankas gegužės 11 d. pradės prekiauti kolekcine moneta, skirta „Eurovizijos 2017“ konkursui. skaityti »

Mokslas atskleidė, ko reikia norint sukurti genialų protą

Intelektas – nėra būtinas genijaus požymis, svarbus žmogaus kūrybiškumas ir atkaklumas. skaityti »