Žaidimizacija universitetuose: stipendijos žaidžiantiems socialinius žaidimus

Publikuota: 2012 m. spalio 27 d. šeštadienis

Šaltinis: ucc.lt

Pastebima, kad jauni žmonės vengia socialinių žaidimų, išskyrus atvejus, kai jie teikia jiems tiesioginę naudą. Tačiau žaidžiant „Grantoo“ „Įdomiausias žmogus pasaulyje” suteikiamos stipendijos, o tai labai vilioja vartotojus. „Grantoo“ – socialinių žaidimų platforma, kuri suteikia galimybę studentams, norintiems konkuruoti vienam su kitu, laimėti studijų dotacijas ir aukoti labdarai žaidimų turnyrų metu.

„Grantoo“ paleido bandomąją versiją šį pavasarį, atverdami savo platformą visiems studentams su „.edu” elektroninio pašto adresu. Per bandymo laikotarpį, bendrovė suteikė daugiau nei 30 tūkst. dolerių studijų dotacijų ir paaukojo daugiau nei 10 tūkst. dolerių kartu su Kalifornijos, Berkeley, Stanford, Yale ir kitais universitetais bei institucijomis. Dabar „Grantoo“ žaidimai yra prieinami nemokamai visiems, norintiems žaisti. Platformos paleidimas taip pat smarkiai padidino bendrovės akcijas.

Iš pradžių „Grantoo“ žaidimų platformą buvo galima rasti tik internete, bet jos įkūrėjai Dimitri Sillamä ir Mikhael Naayem siekė paleisti ją universitetuose, įtraukti į mobiliąsias technologijas. Norėdami plačiau išplatinti žinią apie savo produktą bei pritraukti daugiau dalyvių, „Grantoo“ paskelbė, jog bendrovės pradinis kapitalas pasiekė 1,7 milijono dolerių iš daugelio Europos įmonių ir investuotojų, tokių kaip Olivier Legrain ar Pierre Lavail.

„Grantoo“ siekia spręsti problemas, pavyzdžiui, milžiniškos studentų skolos ar net didelis mokslo nuvertėjimas Amerikoje per pastarąjį dešimtmetį. „Grantoo“ leidžia universitetų ar koledžų studentams užsidirbti stipendijas, padeda padengti išlaidas už mokslą. Studentai savo ruožtu turėtų paaukoti dalį gauto laimėjimo jų pasirinktam labdaros projektui (akcijai prieš badą, sveikatos priežiūrai ar labdaros organizacijoms „Engineers Without Borders“, MAMA ir kt.).

Kodėl sukurta sistema veiksminga? Tradiciškai, įmonės, aukodamos labdarai ar akademinėms stipendijoms, daug naudos iš to negauna. Todėl „Grantoo“ suteikia savo platformą partnerių prekės ženklų plėtros galimybėms, leidžia bendrovėms pritaikyti turnyrą taip, kad jo sąsaja atspindėtų norimą prekės ženklą. Be to, laimėję studentai, bendru susitarimu įtraukiami kaip firmų šalininkai internete ir socialiniuose tinkluose. Jau surengti turnyrai, remiami „WePay“, KRED, „Grooveshark ir AVG“, „Siūlam“, dar daugiau kompanijų laukia eilėje.

Toliau „Grantoo“ planuoja plėstis vienoje karščiausių šiandienos temų – socialinių žaidimų ir nedarbo sferoje. Be to, lapkričio mėnesį paleidžiami nauji mobilieji žaidimai, veiksiantys „iOS“ ir „Android“. Bendrovė priima didelius iššūkius ir mano pasirinkę teisingą kryptį.

Šaltinis: ucc.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Investuotojai apleidžia socialinius žaidimus, bet remia „Multiplayer Online“

Po praėjusių metų bumo rinkoje dėl socialinių žaidimų, dabar investuotojai jau nebėra tokie aktyvūs šioje srityje. Rezultatai rodo, kas sumažėjo sėkmingų sandorių skaičius ir pinigų socialinių žaidimų sektoriuje išleidžiama mažiau. skaityti »

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Medžiaga, kuri sukels perversmą sporto prekių ir medicinos pramonėse

Bingamtono Universiteto Niujorke mokslininkai sukūrė šią keistą tamprią medžiagą, kuri iš tikrųjų yra baterija. skaityti »

Vyras savadarbe raketa bandys įrodyti, kad Žemė plokščia

Mike'as Hughesas pasirengęs paleisti savo iš metalo laužo sukurtą raketą Mojave dykumoje ir įrodyti, kad Žemė yra plokščia. skaityti »

Ar galima sapnuoti nemiegant?

Mokslininkai iš Londono teigia atradę būdą kaip sutrikdyti žmogaus protą ir pakeisti jo supratimą apie tai, kas tikra. skaityti »

Biurų pastatai su treniruokliais ir masažuotojais – kaip milžiniškos kompanijos atrakina darbuotojų kūrybiškumą?

Įsivaizduokite įmonę, kuri iš visų savo darbuotojų ne prašo, bet reikalauja į užduotis žvelgti netradiciškai. skaityti »

„Panasonic“ pristatė permatomą televizorių

Neseniai Berlyne vykusioje parodoje „IFA 2017“ televizorių gamintoja „Panasonic“ pristatė televizorių su visiškai permatomu ekranu. skaityti »

Programuotojų diena

Rugsėjo 13 dieną minima Programuotojų diena. Kodėl būtent šiandien? skaityti »

Mokslininkai mano atradę būdą, kaip visam laikui atsikratyti žalingų įpročių

Mokslininkai atranda naujų būdų, kaip tiesiogiai veikiant smegenis atsikratyti žalingų įpročių ir iki minimumo sumažinti atkritimo tikimybę. skaityti »

Kad kelionė neprailgtų: intelektiniai žaidimai, kuriuos privalote turėti išmaniajame

Pažinimo džiaugsmas mus praturtina kaip niekas kitas, tačiau keliaudami mes dažnai daugybę laiko praleidžiame automobilyje ar lėktuve, valandų valandas pro langą veltui stebėdami plaukiančius debesis. skaityti »

Ką veikia biomechanikai?

Biomechanikai – tai inžinieriai, kurie mokosi iš gamtos... skaityti »

Lietuvos studentas sukūrė sportinį elektrinį triratį

Europoje dar nauja sporto šaka susidomėjęs studentas Rolandas Dockevičius iš Klaipėdos sukūrė elektrinį triratį drifterį. skaityti »