Žaidimizacija universitetuose: stipendijos žaidžiantiems socialinius žaidimus

Publikuota: 2012 m. spalio 27 d. šeštadienis

Šaltinis: ucc.lt

Pastebima, kad jauni žmonės vengia socialinių žaidimų, išskyrus atvejus, kai jie teikia jiems tiesioginę naudą. Tačiau žaidžiant „Grantoo“ „Įdomiausias žmogus pasaulyje” suteikiamos stipendijos, o tai labai vilioja vartotojus. „Grantoo“ – socialinių žaidimų platforma, kuri suteikia galimybę studentams, norintiems konkuruoti vienam su kitu, laimėti studijų dotacijas ir aukoti labdarai žaidimų turnyrų metu.

„Grantoo“ paleido bandomąją versiją šį pavasarį, atverdami savo platformą visiems studentams su „.edu” elektroninio pašto adresu. Per bandymo laikotarpį, bendrovė suteikė daugiau nei 30 tūkst. dolerių studijų dotacijų ir paaukojo daugiau nei 10 tūkst. dolerių kartu su Kalifornijos, Berkeley, Stanford, Yale ir kitais universitetais bei institucijomis. Dabar „Grantoo“ žaidimai yra prieinami nemokamai visiems, norintiems žaisti. Platformos paleidimas taip pat smarkiai padidino bendrovės akcijas.

Iš pradžių „Grantoo“ žaidimų platformą buvo galima rasti tik internete, bet jos įkūrėjai Dimitri Sillamä ir Mikhael Naayem siekė paleisti ją universitetuose, įtraukti į mobiliąsias technologijas. Norėdami plačiau išplatinti žinią apie savo produktą bei pritraukti daugiau dalyvių, „Grantoo“ paskelbė, jog bendrovės pradinis kapitalas pasiekė 1,7 milijono dolerių iš daugelio Europos įmonių ir investuotojų, tokių kaip Olivier Legrain ar Pierre Lavail.

„Grantoo“ siekia spręsti problemas, pavyzdžiui, milžiniškos studentų skolos ar net didelis mokslo nuvertėjimas Amerikoje per pastarąjį dešimtmetį. „Grantoo“ leidžia universitetų ar koledžų studentams užsidirbti stipendijas, padeda padengti išlaidas už mokslą. Studentai savo ruožtu turėtų paaukoti dalį gauto laimėjimo jų pasirinktam labdaros projektui (akcijai prieš badą, sveikatos priežiūrai ar labdaros organizacijoms „Engineers Without Borders“, MAMA ir kt.).

Kodėl sukurta sistema veiksminga? Tradiciškai, įmonės, aukodamos labdarai ar akademinėms stipendijoms, daug naudos iš to negauna. Todėl „Grantoo“ suteikia savo platformą partnerių prekės ženklų plėtros galimybėms, leidžia bendrovėms pritaikyti turnyrą taip, kad jo sąsaja atspindėtų norimą prekės ženklą. Be to, laimėję studentai, bendru susitarimu įtraukiami kaip firmų šalininkai internete ir socialiniuose tinkluose. Jau surengti turnyrai, remiami „WePay“, KRED, „Grooveshark ir AVG“, „Siūlam“, dar daugiau kompanijų laukia eilėje.

Toliau „Grantoo“ planuoja plėstis vienoje karščiausių šiandienos temų – socialinių žaidimų ir nedarbo sferoje. Be to, lapkričio mėnesį paleidžiami nauji mobilieji žaidimai, veiksiantys „iOS“ ir „Android“. Bendrovė priima didelius iššūkius ir mano pasirinkę teisingą kryptį.

Šaltinis: ucc.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Investuotojai apleidžia socialinius žaidimus, bet remia „Multiplayer Online“

Po praėjusių metų bumo rinkoje dėl socialinių žaidimų, dabar investuotojai jau nebėra tokie aktyvūs šioje srityje. Rezultatai rodo, kas sumažėjo sėkmingų sandorių skaičius ir pinigų socialinių žaidimų sektoriuje išleidžiama mažiau. skaityti »

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Šiuolaikiniai vaikai pinigus taupys skaitmeninėse taupyklėse

Kiekvienas vaikystėje esame turėjęs monetų taupyklę. Kaip vaikai taupys pinigus, jei kažkada pasaulyje nebebus grynųjų? skaityti »

Skeptiškiems tėveliams: 5 faktai apie vaizdo žaidimų naudą

Tyrimai atskleidė, kad saikingos pramogos su vaizdo žaidimais gali teikti naudą ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams. skaityti »

NATO suvažiavimą saugos ereliai

Gegužės 25 d. Briuselyje vyks NATO renginys, kuriame dalyvaus ir JAV prezidentas Donaldas Trampas. Į susitikimą suvažiuos valdžios atstovai iš 29 šalių. skaityti »

Dubajaus gatvėse patruliuoja robotas–policininkas

Į darbą priimtas pirmasis robotas–policininkas. Jis prisijungė prie policininkų būrio Arabų Emyratuose, Dubajuje. skaityti »

Kodėl lietuviai mėgsta atsiskaityti tik gavę prekes?

Mokėjimas už prekes jų pristatymo metu – vienas populiariausių būdų atsiskaityti už internetinius pirkinius Lietuvoje. skaityti »

Kad palinkus prie išmaniųjų kupra neužaugtų...

JAV vykdytas tyrimas parodė, kad nuolatinis žiūrėjimas į išmanųjį telefoną žemyn prilygsta maždaug 27 kilogramų svoriui, pakabintam ant kaklo, o tai pastarajam nėra naudinga. skaityti »

Nauja mobilioji programėlė – unikalus emocinės pagalbos sau būdas

Kiekvienas programėlės naudotojas galės žymėti ir stebėti savo emocinę būklę, tikimasi, kad šis įrankis padės ugdyti emocinį raštingumą. skaityti »

Kvadratinės Latvijos kolekcinės monetos tiražas išgraibstytas akimirksniu

Gegužės pradžioje Latvijos centrinis bankas pradėjo prekiauti nauja kolekcine moneta, skirta Latgalos kongreso šimtmečiui. skaityti »

Išleista Eurovizijos konkursui skirta moneta

Nacionalinis Ukrainos bankas gegužės 11 d. pradės prekiauti kolekcine moneta, skirta „Eurovizijos 2017“ konkursui. skaityti »

Mokslas atskleidė, ko reikia norint sukurti genialų protą

Intelektas – nėra būtinas genijaus požymis, svarbus žmogaus kūrybiškumas ir atkaklumas. skaityti »