„Canon“ pristatė universalų teleobjektyvą

Publikuota: 2014 m. lapkričio 12 d. trečiadienis

„Canon“ pristatė „EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM“ reguliuojamo židinio nuotolio diapazono teleobjektyvą. Naujasis modelis yra populiaraus objektyvo „EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS USM“ įpėdinis.

„EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM“ židinio nuotolio diapazonas 100–400 mm leidžia tiksliai užfiksuoti tiek arti, tiek ir toli esančius objektus. Perkonstruotoje objektyvo optinėje sistemoje įtaisytas patobulintas keturių laipsnių optinis vaizdo stabilizatorius. Todėl fotografuojant priartintą vaizdą sumažinamas fotoaparato judėjimo efektas. Trys vaizdo stabilizavimo režimai pritaikyti fotografuoti įprastomis sąlygomis, o žiedinis ultragarsinis variklis, kurį pirmoji pradėjo naudoti bendrovė „Canon“, užtikrina spartų ir tylų automatinį fokusavimą.

Objektyve įtaisyta 21 elemento optinė sistema. Ją sudaro ne tik fluoru padengti, ypač mažos dispersijos (angl. „Super UD“) lęšiai, bet ir pirmąkart EF serijos objektyvuose pritaikyta naujoji „Canon“ oro burbuliukų danga (angl. „Air Sphere Coating“ – ASC). Pažangi atspindžio mažinimo danga, sudaryta iš oro nanodalelių, slopina tviskėjimą ir nuotraukų liejimąsi.

Atsižvelgus į išsamius „Canon“ įrenginius naudojančių fotografų atsiliepimus, objektyve atnaujintas  sukamasis židinio nuotolio reguliavimo mechanizmas. Šis mechanizmas atveria galimybę reguliuoti židinio nuotolį, sukant specialųjį reguliavimo žiedą (angl. „Zoom Touch Adjustment“). Mechanizmą taip pat galima užfiksuoti nustačius pageidaujamą židinio nuotolio reikšmę tam, kad, nejučia  prilietus, nepasikeistų kadro kompozicija.

Pažangių teleobjektyvų klasės modelis „EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM“ yra kompaktiškas ir lengvas. Įmontuotas objektyvo žiedas, tvirtinamas  prie trikojo, nuo šiol yra dar patogiau reguliuojamas – prireikus galima nuimti trikojo jungtį ir taip sumažinti objektyvo korpusą. Specialiame objektyvo gaubte „ET-83D“ nauja prieigos anga atveria galimybę sukti poliarizavimo filtrus nenuėmus gaubto.
 
Objektyvas yra atsparus dulkėms ir vandeniui. Objektyvo priekinis ir užpakalinis lęšis padengti fluoru, mažinančiu tikimybę, kad prie lęšio paviršiaus prikibs nešvarumų, bloginančių vaizdo kokybę.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Susitikime su EBPO – dėmesys nuosekliai narystės siekiančios Lietuvos pažangai

Lietuvos stojimo į Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizaciją (EBPO) progresas, vertinimai EBPO komitetuose, kuriuose pagal kompetenciją dalyvauja Finansų ministerijos atstovai, bei tolimesni stojimo į EBPO veiksmai. skaityti »

Lietuva sensta, kokia išeitis?

2016-ais metais Lietuva užėmė 16 vietą pagal visų gyventojų amžiaus vidurkį, kuris siekė 43 metus. skaityti »

Baltijos šalių bankų vadovai diskutuoja apie finansines technologijas

Liepos 17 – 18 dienomis Kaune susitinka Lietuvos, Latvijos ir Estijos nacionalinių centrinių bankų valdytojai Vitas Vasiliauskas, Ilmaras Rimševičius (Ilmārs Rimšēvičs) ir Ardas Hansonas (Ardo Hansson). skaityti »

Lietuviai savo verslumą ir verslininkus vertina geriau nei latviai ir estai

Lietuviai mano, kad verslo pradžiai svarbiausia turėti pakankamai santaupų ir puikią idėją, o latviai, kad svarbiausia yra žinios. skaityti »

Daugiau nei pusė lietuvių finansiškai neraštingi ir nemoka taupyti

Tyrimai parodė, kad dažnas lietuvis negali pasigirti net elementariausiomis finansinėmis žiniomis. skaityti »

Daugiau nei 600 šauktinių ragina kartu giedoti Tautišką giesmę minint Valstybės dieną

Liepos 6-ąją „Tautiška giesmė“ skambės nuo 100 Lietuvos piliakalnių. skaityti »

V. Vasiliauskas: finansinės inovacijos turi didžiulį potencialą – tereikia jas protingai „įdarbinti“

Naujų galimybių verslui ir vartotojams atveriančios finansinės inovacijos gali tapti tuo smagiu arkliuku, kuris trūktelės tiek šalies, tiek pasaulio ekonomiką, pabrėžia Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas, skaitantis pranešimą globalizacijos iššūkiams skirtoje konferencijoje Hamburge. skaityti »

Lietuvos verslininkai baiminasi ES skilimo

Realybe virtęs Didžiosios Britanijos pasitraukimo iš Europos Sąjungos scenarijus ir galimas bendrijos skilimas tapo didžiausia išorės grėsme Lietuvos verslo plėtrai. skaityti »

Kartų skirtumai: jaunimas nori verslą kurti individualiai, vyresni – su šeima

DNB banko užsakymu bendrovės „Spinter tyrimai“ atliktas Lietuvos gyventojų verslumo tyrimas rodo, kad jaunimas kur kas palankiau vertina galimybes kurti verslą, taip pat renkasi modernesnes sritis. skaityti »

Išmanusis žymėjimas pasiteisino – Vilniuje sutvarkyta 4 kartus daugiau duobių

Išmanioji programėlė „Waze“ padėjo Vilniuje užregistruoti per 2000 duobių. skaityti »