Idealios atostogos, po kurių norisi grįžti į darbą

Publikuota: 2013 m. rugpjūčio 6 d. antradienis

Apklausus 1 600 respondentų, pabandyta išsiaiškinti, ką reiškia idealios atostogos. Visų pirma padaryta išvada, kad atostogos žmogui būtinos. Antroji išvada – apklausti asmenys teigė norintys gauti atostogas norimu laiku ir nesutrumpintas.

30 proc. apklaustųjų teigė, kad idealios atostogos turi tęstis ne mažiau nei 4 savaites, 24 proc. sutiktų atostogauti 3 savaites, 17 proc. – 2 savaites. Beje, dviem savaitėmis dažniau pasitenkina vyrai (19 proc. vyrų, 14 proc. moterų). Dešimties dienų poilsio užtektų 3 proc. apklaustųjų, tačiau jie norėtų atostogauti tris kartus per metus. 20 proc. respondentų svajoja atostogauti daugiau nei mėnesį. Ilgai atostogauti ypač mėgsta moterys ir vyresni nei 45 metų asmenys.

Laisvas atostogų grafikas – antras pagal pasirinkimą. Dauguma pirmenybę teiktų trumpoms atostogoms kelis kartus per metus. Beje, nemažai yra ir tokių, kurie per porą savaičių spėja pasiilgti darbo ir bijo „per daug atsipalaiduoti“.

Populiariausias poilsis, remiantis tyrimu, – kelionės į svečias šalis ar kitus miestus. Net 30 proc. apklaustųjų tai įvardija kaip idealų poilsį. 24 proc. respondentų rinktųsi atostogas pliaže, 10 proc. – sodyboje arba kaime. Turizmas ir kruizai surinko po 6 proc., žvejyba arba medžioklė – 8 proc. Pastebima, kad moterys dažniau renkasi pažintines keliones (34 proc. moterų, 25 proc. vyrų).

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Augant ekonomikai bankuose mažėjo blogų paskolų

Pirmąjį šių metų pusmetį įmonėms ir gyventojams bankai skolino daugiau. Atsigaunanti ekonomika mažino blogų paskolų sumą, o tai gerino bankų pelningumo rodiklius. skaityti »

Koks būdas padėjo Einšteinui, Darvinui ir Nyčei pakelti produktyvumą

Šiuolaikinė visuomenė iš mūsų reikalauja nuolatinio produktyvumo. Turime arba dirbti, arba ilsėtis, kad galėtume dirbti vėliau. skaityti »

Lietuvos gyventojams rizikingas plepėjimas telefonu – nė motais

Aštuoni iš dešimties gatve einančių žmonių Lietuvoje naudojasi išmaniaisiais telefonais – kalbasi, naršo internete, rašo trumpąsias žinutes, atsakinėja į elektroninius laiškus ar bendrauja socialiniuose tinkluose. skaityti »

Afrikos bibliotekų novatoriai sėmėsi patirties iš Lietuvos bibliotekų

Sparčiausiai augame dalydamiesi patirtimis su kitais, siekiančiais tų pačių tikslų. skaityti »

Prof. dr. R. Gudauskas: vertybinių krizių pasaulyje trūksta pilietinio žmonių solidarumo

Nacionalinės bibliotekos generalinio direktoriaus prof. dr. Renaldo Gudausko nuomone, mūsų Nacionalinė biblioteka, kaip humanistinis tarptautinio ir tarpkultūrinio dialogo centras, – puikiausia vieta prestižiniams tarptautiniams forumams rengti ir patiems jų darbe prasmingai dalyvauti. skaityti »

Verslo atstovai kviečiami dalyvauti Europos Komisijos idėjų konkurse

Ūkio ministerija kviečia drąsius ir kūrybingus šalies verslininkus teikti paraiškas Europos Komisijos idėjų konkursui „Ideas from Europe“ ir pristatyti originalias bei inovatyvias veikiančio verslo idėjas, kurios padeda spręsti įvairių sričių globalias problemas. skaityti »

Mokesčių ir socialinė sistema tobulinama atsižvelgus į visuomenės nuomonę

Vyriausybė siūlo neapmokestinamųjų pajamų dydį jau nuo kitų metų prilyginti minimaliai mėnesiniai algai, siekiančiai 380 eurų. skaityti »

Kuris turtingesnis – Jeffas Bezosas ar Billas Gatesas?

Pastaruoju metu žiniasklaida mirga pranešimais apie turingiausią pasaulio žmogų. Vieną akimirką tai „Amazon“ vadovas Jezzas Bezosas, o kitą – „Microsoft“ įkūrėjas Billas Gatesas susigrąžina savo pozicijas. skaityti »

Kokiuose miestuose labiausiai sekasi moterims verslininkėms?

Londonas, Stokholmas, Niujorkas, San Franciskas ir Bostonas – penki potencialioms moterims verslininkėms palankiausi miestai pasaulyje. skaityti »

Lietuvių instaliacija atrinkta dalyvauti legendiniame festivalyje „Burning Man“

Lietuvių komanda kuri pristatys meninę-techninę instaliaciją „Dance For The Dawn“ skaityti »