Kiek laiko dirba jaunas verslininkas?

Publikuota: 2014 m. gegužės 7 d. trečiadienis

„Verslauk“ atliko jaunų verslininkų apklausą, kurios metu paaiškėjo, jog verslo kūrėjai dirba vidutiniškai daugiau nei po 12 valandų per dieną, o darbo laikas neapsiriboja 5 dienų darbo savaite. Maža to, pastebėta tendencija, jog augant įmonei, auga ir įmonės vadovo darbo valandų skaičius.

„Daugelis jaunų verslininkų pradeda verslą nes tikisi realizuoti savo idėjas, mažiau dirbti ir daugiau uždirbti. Paradoksalu, tačiau realybėje dažnai yra priešingai - pradėdami kurti verslą jauni žmonės viršija bet kokius darbo kodekso apribojimus, o atlyginimas už darbą yra daug mažesnis nei jie galėtų uždirbti netgi samdomame darbe“, pasakoja „Verslauk“ vadovas Mindaugas Busila.

„Verslauk“ vadovų klube organizuojame jaunų vadovų susitikimus, seminarus bei mokymus, kuriuose aptariame jaunam verslui kylančius sunkumas ir artimiausias seminaras vyks jau šį šeštadienį.

„Verslauk“ yra dešimtus metus veikiantis projektas, kuris padėjo įsisteigti daugiau nei 80 verslų visoje Lietuvoje. Projekto tikslas yra formuoti jaunimo verslumo įgūdžius, skatinant jaunus žmones savo idėjas paversti sėkmingais verslais. Konkursas vyksta kasmet rudenį trijuose didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Lietuvos jaunimui patraukliausias – elektroninis verslas

Rugsėjo 9–ąją dieną startavęs septintus veiklos metus skaičiuojantis verslo idėjų konkursas „Verslauk“ jau sulaukė daugiau nei 300 originalių verslo idėjų, o didelė dalis savo verslą steigti siekiančių 18–29 m. amžiaus projekto dalyvių ateitį sieja su elektroninio verslo galimybė... skaityti »

Informacija klientams (6)

Nuo š. m. sausio 29 dienos yra sutrikusi el. pašto @post.skynet.lt veikla. Šiuo metu problema yra šalinama. skaityti »

Vilnius ir šiemet sulauks daugiau nei milijono turistų

2017 m. pirmąjį ir antrąjį ketvirtį Vilnius sulaukė atitinkamai 7 ir 5 proc. daugiau turistų nei praėjusiais metais. skaityti »

Vilniuje susitinka Lietuvos ir Suomijos centrinių bankų vadovai

Lapkričio 2–3 dienomis Vilniuje vieši Suomijos bankų valdybų nariai. skaityti »

Japonijoje aptartos pasaulio ekonomikos aktualijos ir geroji „FinTech“ praktika

Tokijuje ​Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas su Japonijos centrinio banko vadovu Haruhiko Kuroda aptarė FinTech sektoriaus raidą, rizikas pasaulio ekonomikos augimui, Japonijos ir euro zonos ekonomikos aktualijas. skaityti »

5 pagrindinės kliūtys, pradedant verslą Lietuvoje

Baimė bankrutuoti, nepasitikėjimas savo galimybėmis, nedraugiškas valstybės požiūris – anot dr. Austės Kiškienės, tai pagrindinės problemos, su kuriomis susiduria pradedantieji verslą Lietuvoje. skaityti »

Inovacijos tapo iškalbinga Lietuvos vizitine kortele JAE

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė oficialaus vizito JAE metu su Dubajaus Emyru ir šalies Premjeru Mohammedu bin Rashidu Al Maktoumu aptarė bendradarbiavimą aukštųjų technologijų, inovacijų, komunikacijų, atsinaujinančiosios energetikos, gyvybės mokslų srityse. skaityti »

Lietuvoje vyrams verslo pradžiai reikia daugiau pinigų nei moterims

Norėdamas pradėti verslą, dažnas lietuvis startui pageidautų gauti vidutiniškai 33 tūkst. eurų dydžio lengvatinę paskolą. skaityti »

Ar tikrai mane palies ketvirtoji pramonės revoliucija?

Ketvirtoji pramonės revoliucija, dar vadinama daiktų internetu – jau ne ateitis, tai šių dienų realybė. skaityti »

V. Vasiliauskas: palanki reguliacinė aplinka gali padėti Lietuvai įsitvirtinti pasauliniame FinTech žemėlapyje

Finansinių technologijų (FinTech) sektorius gali suteikti ES kapitalo rinkų sąjungos projektui papildomą postūmį, o šalims naujų plėtros galimybių, įsitikinęs Lietuvos banko vadovas Vitas Vasiliauskas. skaityti »