Minime Gerų žinių dieną

Publikuota: 2014 m. gegužės 30 d. penktadienis

Paskutinį gegužės penktadienį siūloma įtraukti į Lietuvos Respublikos atmintinų dienų įstatymą kaip Gerų žinių dieną. Šia iniciatyva siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į geras naujienas, kurios, deja, dažnai pranyksta kriminalinių ir smurto žinučių fone.

Kito iniciatyvos sumanytojo – labdaros ir paramos fondo „Sniečkaus fondas“ – užsakymu šių metų sausį rinkos ir socialinių tyrimų agentūra „GfK CR Baltic“ atliko visuomenės tyrimą. Jo duomenimis, daugiau nei pusė Lietuvos gyventojų mano, kad informacijos apie kriminalus Lietuvos žiniasklaidoje yra per daug.

Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas balandžio 23 d. posėdyje po svarstymo pritarė Atmintinių dienų įstatymo pataisoms. Grupės Seimo narių  (Virginijos Baltraitienės, Rimantės Šalašavičiūtės,  Irenos Degutienės, Dalios Kuodytės ir Onos Valiukevičiūtės) įregistruotą Atmintinų dienų įstatymo pataisą, pagal kurią paskutinis gegužės penktadienis būtų minimas kaip „Gerų žinių diena“ palaikė dauguma komiteto narių.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Tyrimas: kaip išvengti piktnaudžiavimų įvedant eurą?

Artėjant euro įvedimui vienas labiausiai Lietuvos gyventojus dominančių klausimų – kaip užtikrinti, kad verslininkai nepiktnaudžiautų perskaičiuodami prekių ir paslaugų kainas. skaityti »

Kiek laiko dirba jaunas verslininkas?

„Verslauk“ atliko jaunų verslininkų apklausą, kurios metu paaiškėjo, jog verslo kūrėjai dirba vidutiniškai daugiau nei po 12 valandų per dieną, o darbo laikas neapsiriboja 5 dienų darbo savaite. skaityti »

Inovacijos ir kūrybiškumas – Lietuvos konkurencinis pranašumas

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo trečią kartą rengiamo nacionalinio konkurso „Geras dizainas" nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje skaityti »

Lietuva – dešimtmečio ES BVP augimo pirmūnė

Praėjus dešimtmečiui po įvykusios plačiausios Europos Sąjungos (ES) plėtros, britų ekonomikos savaitraštis „The Economist“ apibendrina, kaip per šį laikotarpį sekėsi augti ES naujokėms. skaityti »

Premjeras A. Butkevičius su eurokomisaru A. Šemeta kalbėjosi apie Lietuvos pasirengimą įsivesti eurą

Šiandien Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius priėmė Lietuvoje besilankantį už mokesčius, muitus, statistiką, auditą ir kovą su sukčiavimu atsakingą Europos Komisijos (EK) narį Algirdą Šemetą ir finansų ministrą Rimantą Šadžių. skaityti »

A. Šemeta nemato rimtų priežasčių neįsivesti euro

Už mokesčius, muitus, statistiką, auditą ir kovą su sukčiavimu atsakingas Europos Komisijos (EK) narys Algirdas Šemeta teigia nematantis rimtų kliūčių, kodėl Lietuva negalėtų įsivesti euro. skaityti »

R. Šadžius: narystė euro zonoje suteiks daugiau saugumo

Europos sostinėse Lietuvos pasirengimą euro narystei pristatantis finansų ministras Rimantas Šadžius susitiko su Ispanijos ekonomikos ir konkurencingumo ministru Luis de Guindos ir Kongreso Ekonomikos ir konkurencingumo komisijos pirmininku Santiago Lanzuela Marina. skaityti »

Lietuva įvykdė užduotis, kad taptų euro zonos nare

Lietuva sėkmingai atliko „namų darbus“ ir atitinka visus reikalavimus, kad taptų euro zonos nare. skaityti »

Lenkų ekonomikos ekspertas: „Įsivesdama eurą Lietuva elgiasi teisingai“

Kauno technologijos universitete (KTU) viešėjusio Gdansko universiteto profesoriaus Stanislaw‘o Uminski nuomone, euro įvedimas Lietuvai reikš atsiribojimą nuo Rusijos ekonomikos taip toli, kaip tik įmanoma. skaityti »

R. Šadžius Vokietijoje, Ispanijoje ir Italijoje pristatys Lietuvos pasirengimą įsivesti eurą

Finansų ministras Rimantas Šadžius šią savaitę lankysis Vokietijoje, Ispanijoje ir Italijoje, kur šių šalių finansų ministrams ir kitiems aukštiems pareigūnams pristatys Lietuvos pasirengimą įsivesti eurą. skaityti »