Naudojimosi telefonu įpročiai: moterys skambina, vyrai – naršo

Publikuota: 2015 m. rugsėjo 22 d. antradienis

Moterys per mėnesį vidutiniškai prakalba valanda ilgiau, o vyrai trečdaliu daugiau naršo, rodo statistika. Vidutiniškai per mėnesį pokalbiams telefonu vyrai skiria 4 val. 7 minutes, tuo metu moterys – 5 val. 18 minučių.

Tačiau skambina moterys ir vyrai vienodai dažnai – vidutiniškai 84 ir 85 kartus per mėnesį. Mobiliuoju internetu vyrai naudojasi 36 proc. intensyviau ir vidutiniškai išnaudoja 811 Mb per mėnesį, o moterys – 597 Mb.

„Galiu daryti prielaidą, kad moterims rūpi aptarti ne tik faktus, reikalus, bet ir su jais susijusius jausmus, o tam reikia daugiau laiko. Tuo tarpu vyrams greičiausiai pakanka aptarti įvykius, jų dalykiniai pokalbiai sausesni, tad ir trumpesni. Žinoma, tendencijos neatspindi individualių skirtumų – neabejoju, kad tarp daugybės vyrų rasime ir ypač plepių, o tarp daugybės moterų bus ir itin dalykiškų", – Elona Ilgiuvienė, jungiškosios krypties psichoanalitikė.

Nors tokie skirtumai lieka ryškūs, apskritai visi ryšiu naudojamės daugiau. Tai lemia neribotų pokalbių planų populiarėjimas ir bendras kainų mažėjimas.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Intrastatas – detali statistika apie prekių judėjimą ES

Iki 1993 m. Europos Sąjungoje Eurostato pagrindiniu užsienio prekybos statistikos informacijos šaltiniu buvo muitinės deklaracijų duomenys. 1993 m. susiformavus bendrai Europos Sąjungos rinkai, įdiegiama nauja duomenų surinkimo sistema, pavadinta Intrastatu. skaityti »

Informacija klientams (6)

Nuo š. m. sausio 29 dienos yra sutrikusi el. pašto @post.skynet.lt veikla. Šiuo metu problema yra šalinama. skaityti »

Vilnius ir šiemet sulauks daugiau nei milijono turistų

2017 m. pirmąjį ir antrąjį ketvirtį Vilnius sulaukė atitinkamai 7 ir 5 proc. daugiau turistų nei praėjusiais metais. skaityti »

Vilniuje susitinka Lietuvos ir Suomijos centrinių bankų vadovai

Lapkričio 2–3 dienomis Vilniuje vieši Suomijos bankų valdybų nariai. skaityti »

Japonijoje aptartos pasaulio ekonomikos aktualijos ir geroji „FinTech“ praktika

Tokijuje ​Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas su Japonijos centrinio banko vadovu Haruhiko Kuroda aptarė FinTech sektoriaus raidą, rizikas pasaulio ekonomikos augimui, Japonijos ir euro zonos ekonomikos aktualijas. skaityti »

5 pagrindinės kliūtys, pradedant verslą Lietuvoje

Baimė bankrutuoti, nepasitikėjimas savo galimybėmis, nedraugiškas valstybės požiūris – anot dr. Austės Kiškienės, tai pagrindinės problemos, su kuriomis susiduria pradedantieji verslą Lietuvoje. skaityti »

Inovacijos tapo iškalbinga Lietuvos vizitine kortele JAE

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė oficialaus vizito JAE metu su Dubajaus Emyru ir šalies Premjeru Mohammedu bin Rashidu Al Maktoumu aptarė bendradarbiavimą aukštųjų technologijų, inovacijų, komunikacijų, atsinaujinančiosios energetikos, gyvybės mokslų srityse. skaityti »

Lietuvoje vyrams verslo pradžiai reikia daugiau pinigų nei moterims

Norėdamas pradėti verslą, dažnas lietuvis startui pageidautų gauti vidutiniškai 33 tūkst. eurų dydžio lengvatinę paskolą. skaityti »

Ar tikrai mane palies ketvirtoji pramonės revoliucija?

Ketvirtoji pramonės revoliucija, dar vadinama daiktų internetu – jau ne ateitis, tai šių dienų realybė. skaityti »

V. Vasiliauskas: palanki reguliacinė aplinka gali padėti Lietuvai įsitvirtinti pasauliniame FinTech žemėlapyje

Finansinių technologijų (FinTech) sektorius gali suteikti ES kapitalo rinkų sąjungos projektui papildomą postūmį, o šalims naujų plėtros galimybių, įsitikinęs Lietuvos banko vadovas Vitas Vasiliauskas. skaityti »