Naudojimosi telefonu įpročiai: moterys skambina, vyrai – naršo

Publikuota: 2015 m. rugsėjo 22 d. antradienis

Moterys per mėnesį vidutiniškai prakalba valanda ilgiau, o vyrai trečdaliu daugiau naršo, rodo statistika. Vidutiniškai per mėnesį pokalbiams telefonu vyrai skiria 4 val. 7 minutes, tuo metu moterys – 5 val. 18 minučių.

Tačiau skambina moterys ir vyrai vienodai dažnai – vidutiniškai 84 ir 85 kartus per mėnesį. Mobiliuoju internetu vyrai naudojasi 36 proc. intensyviau ir vidutiniškai išnaudoja 811 Mb per mėnesį, o moterys – 597 Mb.

„Galiu daryti prielaidą, kad moterims rūpi aptarti ne tik faktus, reikalus, bet ir su jais susijusius jausmus, o tam reikia daugiau laiko. Tuo tarpu vyrams greičiausiai pakanka aptarti įvykius, jų dalykiniai pokalbiai sausesni, tad ir trumpesni. Žinoma, tendencijos neatspindi individualių skirtumų – neabejoju, kad tarp daugybės vyrų rasime ir ypač plepių, o tarp daugybės moterų bus ir itin dalykiškų", – Elona Ilgiuvienė, jungiškosios krypties psichoanalitikė.

Nors tokie skirtumai lieka ryškūs, apskritai visi ryšiu naudojamės daugiau. Tai lemia neribotų pokalbių planų populiarėjimas ir bendras kainų mažėjimas.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Intrastatas – detali statistika apie prekių judėjimą ES

Iki 1993 m. Europos Sąjungoje Eurostato pagrindiniu užsienio prekybos statistikos informacijos šaltiniu buvo muitinės deklaracijų duomenys. 1993 m. susiformavus bendrai Europos Sąjungos rinkai, įdiegiama nauja duomenų surinkimo sistema, pavadinta Intrastatu. skaityti »

Investicijos su optimizmo ženklu: kokie verslai ir kaip plėsis?

Prieškrizinį lygį pasiekusios investicijos nenustos augti ir šiemet – investuoti į verslo plėtrą planuoja 74 proc. Lietuvoje veikiančių verslo įmonių. skaityti »

Lietuva pakilo pagal talentų konkurencingumo indeksą

Pagal talentų konkurencingumo indeksą, vertinantį šalių pastangas pritraukti talentų bei šalyje egzistuojančias kompetencijas, Lietuva pakilo per dvi pozicijas ir užima 33 vietą tarp 118 vertinamų šalių. skaityti »

Duomenų vizualizacija gali užkirsti kelią Zika virusui

Daugiau nei 36 tūkstančiai šeimų gali būti dėkingos mobiliųjų duomenų vizualizacijai, padėjusiai išsaugoti jų gyvybes. skaityti »

Lietuva išlieka inovatyviausia Baltijos šalis, bet dar turi kur pasitempti

Inovatyviausių pasaulio ekonomikų penkiasdešimtuke šiemet Lietuva užėmė 32 vietą ir aplenkė Latviją bei Estiją. skaityti »

Rekordinės „Knygų Kalėdos“ praturtino bibliotekas ir vaikų globos namus

Per Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotą akciją „Knygų Kalėdos“ šalies bibliotekoms, globos namams ir vaikų dienos centrams šiais metais padovanota daugiau nei 50 tūkst. naujų knygų. skaityti »

Vilniuje plečiama elektromobilių infrastruktūra

Vilnius sparčiai žengia į priekį, įsileisdamas vis daugiau naujovių – savivaldybė, matydama elektromobilių augimą mieste, nusprendė vilniečiams įrengti daugiau įkrovimo stotelių. skaityti »

Susitikime su Amerikos-Lietuvos verslo taryba - dėmesys Fintech sektoriaus plėtrai

Finansų ministras Vilius Šapoka susitiko su Lietuvoje viešinčiu Amerikos-Lietuvos verslo tarybos (ALBC) prezidentu Ericu Stewartu, su kuriuo diskutavo apie verslo ir investicijų perspektyvas. skaityti »

„Incoterms®“ sąvadui suėjo 80 metų

Tarptautinių taisyklių, pagal kurias tiksliai apibrėžiami prekybos terminai, sąvadas – Incoterms® – mini savo gyvavimo 80-metį. skaityti »

Kasos aparatų naudojimo naujovės: daugiau sąžiningos konkurencijos, mažiau administracinės naštos

Siekdama sumažinti administracinę naštą bei užtikrinti sąžiningas ir vienodas sąlygas visam verslui, Vyriausybė posėdyje pritarė Finansų ministerijos siūlymui keisti kasos aparatų naudojimo tvarką. skaityti »

Pameistrystės plėtra Lietuvoje – be aiškios strategijos

Į profesinio mokymo sistemą Lietuvoje investuojami milijonai europinių pinigų, tačiau verslas pasigenda tikslingesnio būsimų darbuotojų ruošimo. skaityti »