„Hansabanko“ automobilinių kreditinių kortelių seriją papildė „Jaguar“ ir „Renault“

Publikuota: 2006 m. spalio 26 d. ketvirtadienis

Hansa bankas
Hansa bankas - fasadas

Didžiausiai Baltijos šalyse finansų grupei priklausantis „Hansabankas“ pristatė naujas „Visa“ kreditines mokėjimo korteles, kurios išleistos su automobilių „Jaguar“ ir „Renault“ prekės ženklais. Naujosioms kortelėms galioja visi „Hansabanko“ išleistų europinio standarto kreditinių kortelių privalumai, be to, kortelės turėtojai galės naudotis nuolaidomis perkant „Jaguar“ ir „Renault“ automobilius.

„Visa“ kreditinės kortelės yra išleistos bendradarbiaujant su automobilių atstovu Lietuvoje UAB „Sostena“. Naujosios kortelės yra specialaus dizaino, jas puošia „Jaguar“ ir „Renault“ automobilių ženklai. Šios automobilinės kortelės pratęsė specialiai automobilių mėgėjams „suprojektuotų“ kreditinių kortelių seriją – 2005 metais buvo išleistos „Subaru“ ir „Citroen“ „Hansabanko“ automobilinės kreditinės kortelės.

„Išskirtinės kreditinės kortelės vis labiau populiarėja. Žmonėms jos tampa ne tik saugia atsiskaitymo priemone, bet ir galimybe pabrėžti savo individualumą, pomėgius. Todėl nutarėme pratęsti savo automobilinių kortelių seriją, įtraukdami į ją “Renault„ ir “Jaguar„ prekinius ženklus“, – sako Mantas Rimkus, „Hansabanko“ mokėjimo kortelių departamento direktorius.

„Jaguar Visa“ bei „Renault Visa“ kreditinės kortelės bus platinamos ne tik „Hansabanko“ skyriuose, bet ir „Sostenos“ automobilių pardavimo salonuose.

„Jaguar Visa“ ir „Renault Visa“ kortelėms galioja visi europinio standarto kreditinių kortelių privalumai – draudimo apsauga užsienyje, saugumo programa, kredito atidėjimas ir kiti. Kortelės yra lustinės, todėl yra priskiriamos saugesnei ir modernesnei mokėjimo kortelių kartai.

UAB „Sostena“ salonuose naujųjų kortelių turėtojai galės naudotis nuolaidomis pirkdami „Jaguar“ ir „Renault“ markės automobilių detales ar aksesuarus.

2006 metų liepos 1 dienos duomenimis „Hansabankas“ buvo išdavęs daugiausiai Lietuvoje – 1,144 mln. – aktyvių mokėjimo kortelių, iš jų 107,8 tūkst. kreditinių. „Hansabankas“ užėmė daugiau nei 35,2 proc. visos mokėjimų kortelių rinkos.

„Hansabank“ grupė priklauso pirmaujančiai finansinei institucijai Baltijos ir Šiaurės šalių regione – „Swedbank“. Ši grupė turi daugiau nei 8,8 mln. privačių ir beveik 441 tūkst. verslo klientų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Švedijoje. Grupė turi apie 750 padalinių Švedijoje ir apie 300 padalinių Baltijos šalyse. „Swedbank“ grupėje dirba apie 16 tūkst. darbuotojų.

„Hansabankui“ Lietuvoje priklauso „Hansa lizingas“, „Hansa gyvybės draudimas“, „Hansa investicijų valdymas“, „Hansa draudimo brokeris“, „Baltijos autolizingas“ ir „Hansa valda“.

Šaltinis: Hansa bankas
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Bemaž kiekvienas jau turime mikroprocesorių...

Apie identifikacijos kortelių (naujųjų pasų) ir daugiafukcinių mikroprocesorinių kortelių ateitį verta žinoti kiekvienam vartotojui. skaityti »

Bankinės įrangos lyderis rūpinasi bankininkyste Lietuvoje

„Wincor Nixdorf“ viceprezidentas Javier Lopez Bartolome Vilniuje susitiko su Lietuvos premjeru Algirdu Brazausku, Vilniaus banko prezidentu Juliumi Niedvaru, „Penkių kontinentų“ atstovais. skaityti »

Rytų Europos bankininkai rinkosi į tarptautinę EMV konferenciją

Vasario 21 d. Vilniuje, Elektroninėje miesto informacijos tarnyboje, Pamėnkalnio g. 2, įvyko tarptautinė EMV konferencija bankininkams tema „Perėjimo nuo magnetinių prie mikroprocesorinių kortelių Rytų Europoje proceso apžvalga ir aktualijos“. skaityti »

Turėsime saugesnes banko korteles

Šį mėnesį UAB „Penkių kontinentų“ bankinės technologijos laimėjo konkursą tapti VISA CEMEA – „VISA international“ partnere CEMEA (Central and Eastern Europe, Middle East and Africa) regione. Bendrovės bendradarbiaus visas pasaulio šalis apimančiame bankų magnetinių kortelių keitimo mikroprocesorinėmis procese. skaityti »

Standartas interneto mokesčiams

Sausio 12 dieną EMVCo paskelbė specifikaciją intelektualiųjų kortelių standartui skaityti »