Kazachstane populiarėja plastikinės kortelės

Publikuota: 2006 m. kovo 15 d. trečiadienis

 

Karagandoje lankęsis JAV pasiuntinys Kazachstane Džonas Ordvėjus susipažino su Kazachstano bankininkystės sektoriumi. Jis aplankė vieną iš stambiausių finansinių regiono institutų „Valiut Tranzit Bank“. Diplomatą labiausiai domino kortelių sistemų plėtra Kazachstane ir dvišaliai bankininkų partnerystės ryšiai.

Džono Ordvėjaus teigimu, Kazachstano bankininkystės sektorius plėtojasi ypač veržliai. Sparčią jo plėtrą lemia tarptautinius standartus atitinkančių šiuolaikinių technologijų ir įrangos naudojimas. „Valiut Tranzit Bank“ – bankinio sektoriaus lyderis. Viena iš pagrindinių jo plėtros krypčių – teikti kuo daugiau ir įvairių plastikinių banko kortelių paslaugų.

„Plastikinės kortelės – įdomus finansinis instrumentas, kurį diegti pradėjome nuo praėjusių metų, o šiandien  šių kortelių skaičius jau perkopė 300 tūkst“, – teigia  AB „Valiut Tranzit Bank“ prezidentas Andrejus Beliajevas.

Per artimiausius pusantrų metų  plastikinių kortelių turėtojų skaičių ketinama padidinti iki 1 mln. Siekiant įgyvendinti tolesnę banko plėtrą, parengtas ir naujas privačių asmenų kreditavimo programų kompleksas.  

A. Beliajevo teigimu, „Valiut Tranzit Bank“ ketina pozicionuoti kreditinių paslaugų rinkoje: specializuojasi teikti kreditus per plastikines korteles.

Džonas Ordvėjus  susipažino su banko specialistų darbo sąlygomis. Jo teigimu, bankinės rinkodaros lygis atitinka pasaulinius standartus.

AB „Valiut Tranzit Bank“ yra įsigijęs kompanijos „Wincor Nixdorf“ bankomatų.

 

Pagal užsienio spaudą parengė Penki.lt

Šaltinis:
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Mokėjimo kortelių skaičius pasaulyje sparčiai augs

Pernai metais pasaulyje buvo išleista 14 mlrd. mokėjimo kortelių. Prognozuojama, kad iki 2022 m . jų skaičius išaugs iki 17 mlrd. skaityti »

Bekontaktė kortelė kelionėje: 5 patarimai saugiems atsiskaitymams

Keliaudami neužmirškite savo bekontaktės mokėjimo kortelės – su ja patogiai atsiskaitysite daugelio šalių parduotuvėse, maitinimo įstaigose ir netgi viešajame transporte.  Mokėti bekontakte kortele yra saugiau nei grynaisiais, ypač vietose, itin gausiai lankomose turistų. Žinoma, net ir laikydami pinigus kortelėje, nepraraskite budrumo, tuomet atostogų nesugadins vagystės ir kiti nesusipratimai. skaityti »

Bekontaktė kortelė kelionėje: 5 patarimai saugiems atsiskaitymams

Mokėjimų technologijų bendrovė „Visa“ dalijasi keliais patarimais, į kuriuos verta atsižvelgti atsiskaitant bekontakte kortele užsienyje. skaityti »

Pasaulyje – 14 mlrd. mokėjimo kortelių

Per 2016 metus pasaulyje buvo pagamintas ir išleistas vienas milijardas mokėjimo kortelių. skaityti »

Lietuvių atsiskaitymo įpročiai – grynuosius keičia banko kortelės

Prognozuojama, kad iki metų pabaigos kiekvieną mėnesį lietuviai atsiskaitydami mokėjimo kortelėmis per internetą išleis bent 1 mln. Eur. skaityti »

Lietuvoje smarkiai išaugo operacijų mokėjimo kortelėmis skaičius

Pingant paslaugai, prekybos ir paslaugų vietose įrengtų skaitytuvų skaičius pasiekė rekordą, smarkiai išaugo operacijų kortelėmis skaičius. skaityti »

„Nordea Bank“ ir „Finnair“ išleido kortelę mėgstantiems skrydžius

Tarptautinė finansų grupė „Nordea Bank“, bendradarbiaudama su suomių skrydžių bendrove „Finnair“, Estijoje išleido tarptautinę mokėjimo kortelę „Finnair Plus“. skaityti »

„Citadele“ ir „Visa“ išleido naują mokėjimo kortelių seriją Baltijos šalims

Latvijos bankas „Citadele“ artimiausius šešerius metus kartu su „Visa“ kurs naujas inovacines korteles ir kitus mokėjimo produktus Baltijos šalims. skaityti »

70 proc. pasaulio mokėjimo kortelių – lustinės

Tarptautinė kortelių gamintojų asociacija paskelbė ataskaitą apie mokėjimo kortelių paplitimą pasaulyje. skaityti »

„Mastercard“ stiprina apsaugą ir greitina atsiskaitymą EMV kortelėmis

Siekdama pagerinti klientų aptarnavimo lygį, „Mastercard“ bendradarbiauja su mokėjimo paslaugų teikėjais ir diegia technologiją „M/Chip Fast“. skaityti »