Kišenpinigių skaičiuoklės

Publikuota: 2007 m. kovo 13 d. antradienis

Skaičiuotuvas
Visa USA pasiūlė trys virtualias kišenpinigių skaičiuokles. Dabar tėvai galės sužinoti ką, kiek ir kaip perka jų vaikai. Tuo pat metu vaikų finansinė ir apsisprendimo laisvė niekaip nebus apribota.

 Skaičiuoklė pagelbės tėvams apsispręsti kiek gi kišenpinigių turi gauti jų atžala. Skaičiuojant bus atsižvelgta ir į tai kiek pinigų turėdavo tėvai būdami vaikais, kiek jų dabartiniai vaikai išleidžia pinigų „pagal paskirtį“ , o kiek pramogoms, ar jie yra taupus ir pan.

„Šiandien daugelis tėvų neranda ramybės – kiek gi pinigų duoti savo vaikams? Negalima jų per daug lepinti, tačiau ir šykštuoliu nereikia būti. Geriausia čia išlaikyti balansą, – sako Visa USA finansinio švietimo programų direktorius J. Olderman. – Naujosios skaičiuoklės Visa pagelbės tėvams ir padės suprasti kiek pinigų reikia vaikui“.

Kišenpinigiai dabar nelepins, o atvirkščiai – padės vaikams atsakingiau pažvelgti į asmeninį biudžetą. Atlikti tyrimai parodė, jog mažiau nei 50 proc. apklaustųjų (turinčių mokėjimo korteles) apie finansų valdymą sužinojo iš tėvų.

 Kiekviena iš trijų Visa USA skaičiuoklių padeda tėvams spręsti skirtingas problemas. Viena skaičiuoklė skirta kišenpinigių palyginimui, t.y. skaičiuojama kiek kišenpinigių gaudavo tėvai, pridedamas pinigų nuvertėjimas, infliacija ir tai lyginama su suma kuria vaikai gauna dabar.  Taip pat yra „pageidavimų ir poreikių skaičiuoklė“ nustatanti kokioms išlaidoms ir kiek pinigų turi gauti vaikas, bei „tikslinių santaupų skaičiuoklė“ suskaičiuojanti kiek laiko reikia taupyti, kad galima būtų nusipirkti vieną ar kitą daiktą.

Šaltinis: bankir.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Mokėjimo kortelių skaičius pasaulyje sparčiai augs

Pernai metais pasaulyje buvo išleista 14 mlrd. mokėjimo kortelių. Prognozuojama, kad iki 2022 m . jų skaičius išaugs iki 17 mlrd. skaityti »

Bekontaktė kortelė kelionėje: 5 patarimai saugiems atsiskaitymams

Keliaudami neužmirškite savo bekontaktės mokėjimo kortelės – su ja patogiai atsiskaitysite daugelio šalių parduotuvėse, maitinimo įstaigose ir netgi viešajame transporte.  Mokėti bekontakte kortele yra saugiau nei grynaisiais, ypač vietose, itin gausiai lankomose turistų. Žinoma, net ir laikydami pinigus kortelėje, nepraraskite budrumo, tuomet atostogų nesugadins vagystės ir kiti nesusipratimai. skaityti »

Bekontaktė kortelė kelionėje: 5 patarimai saugiems atsiskaitymams

Mokėjimų technologijų bendrovė „Visa“ dalijasi keliais patarimais, į kuriuos verta atsižvelgti atsiskaitant bekontakte kortele užsienyje. skaityti »

Pasaulyje – 14 mlrd. mokėjimo kortelių

Per 2016 metus pasaulyje buvo pagamintas ir išleistas vienas milijardas mokėjimo kortelių. skaityti »

Lietuvių atsiskaitymo įpročiai – grynuosius keičia banko kortelės

Prognozuojama, kad iki metų pabaigos kiekvieną mėnesį lietuviai atsiskaitydami mokėjimo kortelėmis per internetą išleis bent 1 mln. Eur. skaityti »

Lietuvoje smarkiai išaugo operacijų mokėjimo kortelėmis skaičius

Pingant paslaugai, prekybos ir paslaugų vietose įrengtų skaitytuvų skaičius pasiekė rekordą, smarkiai išaugo operacijų kortelėmis skaičius. skaityti »

„Nordea Bank“ ir „Finnair“ išleido kortelę mėgstantiems skrydžius

Tarptautinė finansų grupė „Nordea Bank“, bendradarbiaudama su suomių skrydžių bendrove „Finnair“, Estijoje išleido tarptautinę mokėjimo kortelę „Finnair Plus“. skaityti »

„Citadele“ ir „Visa“ išleido naują mokėjimo kortelių seriją Baltijos šalims

Latvijos bankas „Citadele“ artimiausius šešerius metus kartu su „Visa“ kurs naujas inovacines korteles ir kitus mokėjimo produktus Baltijos šalims. skaityti »

70 proc. pasaulio mokėjimo kortelių – lustinės

Tarptautinė kortelių gamintojų asociacija paskelbė ataskaitą apie mokėjimo kortelių paplitimą pasaulyje. skaityti »

„Mastercard“ stiprina apsaugą ir greitina atsiskaitymą EMV kortelėmis

Siekdama pagerinti klientų aptarnavimo lygį, „Mastercard“ bendradarbiauja su mokėjimo paslaugų teikėjais ir diegia technologiją „M/Chip Fast“. skaityti »