Kišenpinigių skaičiuoklės

Publikuota: 2007 m. kovo 13 d. antradienis

Skaičiuotuvas
Visa USA pasiūlė trys virtualias kišenpinigių skaičiuokles. Dabar tėvai galės sužinoti ką, kiek ir kaip perka jų vaikai. Tuo pat metu vaikų finansinė ir apsisprendimo laisvė niekaip nebus apribota.

 Skaičiuoklė pagelbės tėvams apsispręsti kiek gi kišenpinigių turi gauti jų atžala. Skaičiuojant bus atsižvelgta ir į tai kiek pinigų turėdavo tėvai būdami vaikais, kiek jų dabartiniai vaikai išleidžia pinigų „pagal paskirtį“ , o kiek pramogoms, ar jie yra taupus ir pan.

„Šiandien daugelis tėvų neranda ramybės – kiek gi pinigų duoti savo vaikams? Negalima jų per daug lepinti, tačiau ir šykštuoliu nereikia būti. Geriausia čia išlaikyti balansą, – sako Visa USA finansinio švietimo programų direktorius J. Olderman. – Naujosios skaičiuoklės Visa pagelbės tėvams ir padės suprasti kiek pinigų reikia vaikui“.

Kišenpinigiai dabar nelepins, o atvirkščiai – padės vaikams atsakingiau pažvelgti į asmeninį biudžetą. Atlikti tyrimai parodė, jog mažiau nei 50 proc. apklaustųjų (turinčių mokėjimo korteles) apie finansų valdymą sužinojo iš tėvų.

 Kiekviena iš trijų Visa USA skaičiuoklių padeda tėvams spręsti skirtingas problemas. Viena skaičiuoklė skirta kišenpinigių palyginimui, t.y. skaičiuojama kiek kišenpinigių gaudavo tėvai, pridedamas pinigų nuvertėjimas, infliacija ir tai lyginama su suma kuria vaikai gauna dabar.  Taip pat yra „pageidavimų ir poreikių skaičiuoklė“ nustatanti kokioms išlaidoms ir kiek pinigų turi gauti vaikas, bei „tikslinių santaupų skaičiuoklė“ suskaičiuojanti kiek laiko reikia taupyti, kad galima būtų nusipirkti vieną ar kitą daiktą.

Šaltinis: bankir.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Kreditinės kortelės „Yodlee BillPay“ vartotojams

„Yodlee“ paskelbė, jog nuo šiol „Yodlee BillPay“ vartotojai galės sumokėti už savo sąskaitas ne tik ASN sistema, bet ir kreditinėmis ar debetinėmis kortelėmis. skaityti »

RBS testuoja naujas bekontaktes korteles

Karališkasis Škotijos bankas (RBS) šią savaitę Edinburge pradės naujos bekontaktės debetinės kortelės testavimą. Kortelės turės pakeisti grynuosius pinigus, naudojamus smulkiems pirkiniams. skaityti »

Interneto vagystės klesti

Tyrimo duomenimis, vagysčių interneto prekybos sistemose skaičius toks pats, koks fiksuojamas įprastose parduotuvėse. skaityti »

„KiberPlat”: milijonas mokėjimų per dieną

Metinė sistemos apyvarta sudarė 1,12 mlrd. JAV dolerių. skaityti »

„Mirkart” kortelių apyvarta išaugo 21 proc.

Mokamosios sistemos tinklą sudaro 818 pardavimo terminalų, 20 bankomatų ir 85 savitarnos punktų.  skaityti »

Metų pabaigoje „Visa“ kortelių apyvarta Rusijos parduotuvėse – 354 mln. dolerių

„Visa International“ kortelių apyvarta Rusijoje šventiniu laikotarpiu (2005 m. gruodžio 1–31 dienomis), palyginti su tuo pačiu  2004 m. laikotarpiu, išaugo 50 proc.  ir sudarė 693 mln. JAV dolerių. skaityti »

Konkurencijos taryba tiria mokėjimo kortelių rinką

Lietuvoje atliekamas tyrimas dėl bankų paslaugų, aptarnaujant mokėjimo korteles, įkainių – Konkurencijos taryba šiuo metu renka informaciją iš bankų, kurią vėliau perduos Europos Komisijai. skaityti »

Bankams gali būti nenaudinga leisti korteles

Įsigyjant ir naudojantis parduotuvių ir prekybos centrų leidžiamomis kortelėmis vartotojui nereikia mokėti, nes tokią kortelę įsigijęs asmuo stengiasi apsipirkti būtent toje prekybos vietoje, kurios kortelę turi. Visai kitokių taisyklių laikosi bankai. skaityti »

Kompanija „Capital One“ išrinkta kreditinių ir mokamųjų kortelių lydere

Atliekant tyrimą, buvo vertinamos kreditinių kortelių prekės ženklams būdingos savybės. skaityti »

Kaip apsaugomi plastikinių kortelių turėtojai

Bankai, pajutę grėsmę ir norėdami apsaugoti savo klientus, kartais imasi gana agresyvių tarptautinės mokėjimo sistemos saugumą garantuojančių veiksmų. skaityti »