Kišenpinigių skaičiuoklės

Publikuota: 2007 m. kovo 13 d. antradienis

Skaičiuotuvas
Visa USA pasiūlė trys virtualias kišenpinigių skaičiuokles. Dabar tėvai galės sužinoti ką, kiek ir kaip perka jų vaikai. Tuo pat metu vaikų finansinė ir apsisprendimo laisvė niekaip nebus apribota.

 Skaičiuoklė pagelbės tėvams apsispręsti kiek gi kišenpinigių turi gauti jų atžala. Skaičiuojant bus atsižvelgta ir į tai kiek pinigų turėdavo tėvai būdami vaikais, kiek jų dabartiniai vaikai išleidžia pinigų „pagal paskirtį“ , o kiek pramogoms, ar jie yra taupus ir pan.

„Šiandien daugelis tėvų neranda ramybės – kiek gi pinigų duoti savo vaikams? Negalima jų per daug lepinti, tačiau ir šykštuoliu nereikia būti. Geriausia čia išlaikyti balansą, – sako Visa USA finansinio švietimo programų direktorius J. Olderman. – Naujosios skaičiuoklės Visa pagelbės tėvams ir padės suprasti kiek pinigų reikia vaikui“.

Kišenpinigiai dabar nelepins, o atvirkščiai – padės vaikams atsakingiau pažvelgti į asmeninį biudžetą. Atlikti tyrimai parodė, jog mažiau nei 50 proc. apklaustųjų (turinčių mokėjimo korteles) apie finansų valdymą sužinojo iš tėvų.

 Kiekviena iš trijų Visa USA skaičiuoklių padeda tėvams spręsti skirtingas problemas. Viena skaičiuoklė skirta kišenpinigių palyginimui, t.y. skaičiuojama kiek kišenpinigių gaudavo tėvai, pridedamas pinigų nuvertėjimas, infliacija ir tai lyginama su suma kuria vaikai gauna dabar.  Taip pat yra „pageidavimų ir poreikių skaičiuoklė“ nustatanti kokioms išlaidoms ir kiek pinigų turi gauti vaikas, bei „tikslinių santaupų skaičiuoklė“ suskaičiuojanti kiek laiko reikia taupyti, kad galima būtų nusipirkti vieną ar kitą daiktą.

Šaltinis: bankir.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Atsiskaitymas „Visa“ kortelėmis Lietuvoje auga

Dar neseniai banko kortelės nebuvo kiekvienam reikalingos ir kiekvieno naudojamos, tačiau pastaruoju metu jomis vis dažniau atsiskaitoma už paslaugas ir prekes.  skaityti »

Atsiskaitydami „Visa“ kortelėmis lietuviai pernai išleido daugiau nei 500 mln. eurų

Lietuvoje išlaidos „Visa“ kortelėmis sudaro apie 12 proc. visų asmeninių šalies gyventojų išlaidų. Pagal šį rodiklį Lietuva lenkia Europą, kurioje išlaidos „Visa“ kortelėmis sudaro 10 proc. visų asmeninių europiečių išlaidų. skaityti »

Danijos bankai neprisijungė prie ES mokėjimo sistemos

Ekspertų manymu, Danijos bankai ir prekybos bei paslaugų įmonės prie EMV standarto kortelių pereis ne anksčiau kaip 2013 m. skaityti »

„Visa“ tapo išskirtine FIFA partnere

„Visa International“  tapo viena iš šešių pagrindinių FIFA partnerių. Sutartyje numatytus įsipareigojimus ji pradės vykdyti 2007 metų sausį ir rems FIFA renginius iki 2014 metų. skaityti »

Nacionalinis Gruzijos bankas paprastina grynųjų pinigų operacijų vykdymo taisykles komerciniuose bankuose

Nacionalinis Gruzijos bankas pranešė sukūręs projektą „Grynųjų pinigų ir kitų vertybių operacijų vykdymo taisyklės Gruzijos komerciniuose bankuose“. skaityti »

Rusijoje naudojamos kiniškos kortelės

Bendrai Kinijos mokėjimo sistemai atstovaujanti Kinijos kreditinių kortelių operatorė kompanija „China Unionpay“ šiais metais ketina įsitvirtinti ir Rusijos rinkoje. skaityti »

„Barclays“ bankas stiprina saugumą

Nuo šiol bankas pradės analizuoti kiekvieno kortelės turėtojo operacijas ir palaipsniui sudarys tam tikrą įprastų išlaidų sąrašą.  skaityti »

„Westpac“ išleidžia naują kreditinę kortelę

Naująja kreditine kortele „Altitude Platinum“ galės naudotis visi vartotojai, kurių metinės pajamos sudaro ne mažiau kaip 75 tūkst. dolerių. skaityti »

Lustinės kortelės nesugadino anglams šventės

Šv. Valentino dieną Didžiosios Britanijos „Chip&PIN“ programa atsiskaitymų sistemoje  oficialiai perėjo nuo magnetinių kortelių EMV technologijos prie EMV standarto. skaityti »

Turino olimpinėse žaidynėse aukso medalio nusipelnė ir mokėjimo sistema „Visa International“

2006-ųjų žiemos žaidynės tapo pačios sėkmingiausios per visą dvidešimties metų žaidynių rėmimo laikotarpį. skaityti »