Kišenpinigių skaičiuoklės

Publikuota: 2007 m. kovo 13 d. antradienis

Skaičiuotuvas
Visa USA pasiūlė trys virtualias kišenpinigių skaičiuokles. Dabar tėvai galės sužinoti ką, kiek ir kaip perka jų vaikai. Tuo pat metu vaikų finansinė ir apsisprendimo laisvė niekaip nebus apribota.

 Skaičiuoklė pagelbės tėvams apsispręsti kiek gi kišenpinigių turi gauti jų atžala. Skaičiuojant bus atsižvelgta ir į tai kiek pinigų turėdavo tėvai būdami vaikais, kiek jų dabartiniai vaikai išleidžia pinigų „pagal paskirtį“ , o kiek pramogoms, ar jie yra taupus ir pan.

„Šiandien daugelis tėvų neranda ramybės – kiek gi pinigų duoti savo vaikams? Negalima jų per daug lepinti, tačiau ir šykštuoliu nereikia būti. Geriausia čia išlaikyti balansą, – sako Visa USA finansinio švietimo programų direktorius J. Olderman. – Naujosios skaičiuoklės Visa pagelbės tėvams ir padės suprasti kiek pinigų reikia vaikui“.

Kišenpinigiai dabar nelepins, o atvirkščiai – padės vaikams atsakingiau pažvelgti į asmeninį biudžetą. Atlikti tyrimai parodė, jog mažiau nei 50 proc. apklaustųjų (turinčių mokėjimo korteles) apie finansų valdymą sužinojo iš tėvų.

 Kiekviena iš trijų Visa USA skaičiuoklių padeda tėvams spręsti skirtingas problemas. Viena skaičiuoklė skirta kišenpinigių palyginimui, t.y. skaičiuojama kiek kišenpinigių gaudavo tėvai, pridedamas pinigų nuvertėjimas, infliacija ir tai lyginama su suma kuria vaikai gauna dabar.  Taip pat yra „pageidavimų ir poreikių skaičiuoklė“ nustatanti kokioms išlaidoms ir kiek pinigų turi gauti vaikas, bei „tikslinių santaupų skaičiuoklė“ suskaičiuojanti kiek laiko reikia taupyti, kad galima būtų nusipirkti vieną ar kitą daiktą.

Šaltinis: bankir.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Čekijoje pasirodė pirmosios virtualiosios kortelės

Čekijos bankas „Fio Banka“, bendradarbiaudamas su mokėjimo kompanija „MasterCard“ ir mobiliuoju operatoriumi O2, pirmasis šalyje įdiegė bekontakčių mokėjimų technologiją NFC išmaniuosiuose telefonuose. skaityti »

„Visa“ siekia, kad automobilis atstotų kreditinę kortelę

„Visa“ planuoja įdiegti į automobilius mobiliąją atsiskaitymo sistemą, kuria naudotis vairuotojui bus taip pat paprasta kaip išmaniuoju telefonu arba kreditine kortele. skaityti »

Amerikiečio kolekcijoje – 1,5 tūkst. kreditinių kortelių

Amerikietis Walteris Cavanaghas nuo 1971 metų yra įtrauktas Gineso rekordų knygą kaip žmogus, turintis daugiausia pasaulyje galiojančių kreditinių kortelių. skaityti »

Žmonės neatsisako atsiskaitymo grynaisiais pinigais

Bendrovės RBR tyrimo duomenimis, 2014 m. 60-yje pasaulio šalių buvo įgyvendinta 417 mlrd. ne grynųjų atsiskaitymų. skaityti »

Atsiskaitymai bankų kortelėmis − ketvirtadaliu spartesni nei anksčiau

Per ketverius metus atsiskaitymai bankų kortelėmis prekybos vietose paspartėjo ketvirtadaliu, t. y. 6 sekundėmis. skaityti »

Banko „Millennium“ mokėjimo kortelė pripažinta gražiausia Lenkijoje

Lenkijos banko „Millennium“ kreditinė kortelė „Millennium Alfa“ pripažinta gražiausia Lenkijoje. Toks titulas jai suteiktas konkurse, vykusiame konferencijos „Central European Electronic Card 2015“ metu. skaityti »

SEB bankas: mokėjimo korteles dažniausiai naudoja vilniečiai

SEB banko duomenimis, dažniausiai mokėjimo kortele linkę atsiskaityti didmiesčių (įskaitant ir jų rajonus), ypač Vilniaus, ir kai kurių šalies kurortų gyventojai, o gryniesiems pinigams pirmenybę daugiausiai teikia Jonavos ir Tauragės bei jų rajonų gyventojai. skaityti »

„MasterCard“ sujungs lojalumo korteles ir mobiliuosius atsiskaitymus

Naujas „MasterCard“ standartas sukurtas tam, kad pirkėjai galėtų pasinaudoti įvairiomis nuolaidų kortelėmis mokėjimo terminaluose. skaityti »

Koks atsiskaitymo būdas gali padėti sutaupyti laiko apsiperkant

Specialistai teigia, kad lietuviai, netgi lyginant su kaimynais latviais, vis dar dažnai linkę pasiimti pinigų iš kortelės sąskaitos ir mokėti už pirkinius grynaisiais pinigais. Tiesa, situacija pamažu kinta – atsiskaitymų kortelėmis skaičius kasmet didėja po 16–17 procentų. skaityti »

2020 metais atsiskaitymai kortelėmis bus dar labiau prieinami

Per penkerius metus dvigubai padaugės vietų, kuriose galima atsiskaityti mokėjimo kortelėmis. skaityti »