Korporacija „Samsung S1“užkariauja tarptautinę rinką savo gaminamais lustais

Publikuota: 2006 m. kovo 16 d. ketvirtadienis

Samsung

Didžiausia kompleksinių saugumo sistemų gamintoja Korėjoje korporacija „Samsung S1“ prisidėjo prie tarptautinės tinklo asociacijos „Visa International“ inicijuotos programos „Visa: intelektinis šuolis“. Šia programa siekiama padėti lustų gamintojams organizuoti lustų ir operacinių sistemų paketų tiekimus, patvirtintus „Visa“ sertifikuotiems plastikinių kortelių gamintojams.

Dalyvaudama programoje „Visa: intelektinis šuolis“, korporacija „S1“ siekia sudaryti „Visa“ asociacijos nariams bankams galimybes sumažinti išlaidas, padidinti efektyvumą ir palengvinti lustinių technologijų diegimo procesą.

Praėjusiais metais korporacija „S1“ išleido tarptautinėje rinkoje pigiausią (t. y. 89 centus kainuojančią) intelektinę kortelę. „TiEx-8J“ – tai lustinė kortelė, sukurta JAVA pagrindu ir suderinama su bendru tarptautiniu standartu EMV (projekto EMV pavadinimas sudarytas iš mokėjimo sistemų pirmųjų raidžių – „Europay“, „MasterCard“ ir „Visa“). „TiEx-8J“ kortelė gali saugoti 10 banko sąskaitų informaciją bei atlikti ir kreditinės, ir debetinės kortelės funkcijas.

„Samsung S1“ siekia kurti tokias tarptautinį EMV standartą atitinkančias korteles, kurios tiktų ir Korėjos, ir tarptautinei rinkai. Ši korporacija jau yra sukūrusi ir dvigubos sąsajos intelektines korteles nekontaktiniams mokėjimams atlikti, yra integravusi ir JAVA pagrindą (angl. – platform) į „Global“ platformą, atitinkančią pasaulinius daugiafunkcių intelektinių kortelių pramonės standartus.

Šaltinis: Kart Blanš
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Mokėjimo kortelių skaičius pasaulyje sparčiai augs

Pernai metais pasaulyje buvo išleista 14 mlrd. mokėjimo kortelių. Prognozuojama, kad iki 2022 m . jų skaičius išaugs iki 17 mlrd. skaityti »

Bekontaktė kortelė kelionėje: 5 patarimai saugiems atsiskaitymams

Keliaudami neužmirškite savo bekontaktės mokėjimo kortelės – su ja patogiai atsiskaitysite daugelio šalių parduotuvėse, maitinimo įstaigose ir netgi viešajame transporte.  Mokėti bekontakte kortele yra saugiau nei grynaisiais, ypač vietose, itin gausiai lankomose turistų. Žinoma, net ir laikydami pinigus kortelėje, nepraraskite budrumo, tuomet atostogų nesugadins vagystės ir kiti nesusipratimai. skaityti »

Bekontaktė kortelė kelionėje: 5 patarimai saugiems atsiskaitymams

Mokėjimų technologijų bendrovė „Visa“ dalijasi keliais patarimais, į kuriuos verta atsižvelgti atsiskaitant bekontakte kortele užsienyje. skaityti »

Pasaulyje – 14 mlrd. mokėjimo kortelių

Per 2016 metus pasaulyje buvo pagamintas ir išleistas vienas milijardas mokėjimo kortelių. skaityti »

Lietuvių atsiskaitymo įpročiai – grynuosius keičia banko kortelės

Prognozuojama, kad iki metų pabaigos kiekvieną mėnesį lietuviai atsiskaitydami mokėjimo kortelėmis per internetą išleis bent 1 mln. Eur. skaityti »

Lietuvoje smarkiai išaugo operacijų mokėjimo kortelėmis skaičius

Pingant paslaugai, prekybos ir paslaugų vietose įrengtų skaitytuvų skaičius pasiekė rekordą, smarkiai išaugo operacijų kortelėmis skaičius. skaityti »

„Nordea Bank“ ir „Finnair“ išleido kortelę mėgstantiems skrydžius

Tarptautinė finansų grupė „Nordea Bank“, bendradarbiaudama su suomių skrydžių bendrove „Finnair“, Estijoje išleido tarptautinę mokėjimo kortelę „Finnair Plus“. skaityti »

„Citadele“ ir „Visa“ išleido naują mokėjimo kortelių seriją Baltijos šalims

Latvijos bankas „Citadele“ artimiausius šešerius metus kartu su „Visa“ kurs naujas inovacines korteles ir kitus mokėjimo produktus Baltijos šalims. skaityti »

70 proc. pasaulio mokėjimo kortelių – lustinės

Tarptautinė kortelių gamintojų asociacija paskelbė ataskaitą apie mokėjimo kortelių paplitimą pasaulyje. skaityti »

„Mastercard“ stiprina apsaugą ir greitina atsiskaitymą EMV kortelėmis

Siekdama pagerinti klientų aptarnavimo lygį, „Mastercard“ bendradarbiauja su mokėjimo paslaugų teikėjais ir diegia technologiją „M/Chip Fast“. skaityti »