Novatoriška „Visa PIN Card“ programa sumažins sukčiavimo atvejų skaičių

Publikuota: 2008 m. birželio 12 d. ketvirtadienis

Kredito kortelės
„Visa Europe“ pristatė naują bandomąją programą „Visa PIN Card“ – veiksmingą ir stilingą būdą siekiant sumažinti sukčiavimo atvejų skaičių, kurie įvykdomi atliekant mokėjimo operacijas, kai mokėjimo kortelė naudojama ne tiesiogiai, o nuotoliniu būdu, pavyzdžiui, perkant internetu ar telefonu (CNP).

Sukurta bendradarbiaujant su „EMUE Technologies Pty Ltd“, „Visa PIN Card“ programa yra svarbus laimėjimas, vykdant CNP sukčiavimų prevenciją. Iš pirmo žvilgsnio tai – tradicinė kreditinė ar debetinė kortelė, tačiau naujasis sprendimas sujungia kreditinę ar debetinę lustinę kortelę su technologija, suteikiančia saugų vienkartinį kodą, kurį kortelės savininkas matys integruotame skaitmeniniame aštuonių vienaženklių skaitmenų ekrane. Ekranas sukurtas tokiu principu, kad vartotojui būtų itin patogu juo naudotis. Taip pat kortelėje įmontuota baterija, kuri užtikrina, kad ekranas veiks mažiausiai trejus metus. Taigi, kortelių leidėjams siūlomas visiškai saugus sprendimas, kuris pagerintų autentiškumo patvirtinimą atliekant mokėjimo operacijas internetu, o kortelių savininkai, įsigydami pirkinius telefonu ar internetu, jaustųsi saugūs be papildomų įrenginių pagalbos.  

„Visa PIN Card“ technologija užtikrina, kad tik teisėtas kortelės savininkas galėtų atlikti tam tikrą operaciją, t.y. žmogus, atliekantis finansinę operaciją, privalo turėti kortelę ir žinoti jos PIN kodą.

Finansinės operacijos patvirtinimo procesas atliekamas 3 nesudėtingais etapais:

  1. Atlikdamas CNP operaciją ar prisijungdamas prie elektroninės bankininkystės, kortelės savininkas pirmiausia atlieka autentiškumo nustatymą, spausdamas atitinkamą mygtuką kortelės klaviatūroje.
  2. Ekrane pasirodžius raginimui pradėti operaciją, vartotojas turi įvesti mokėjimo kortelės PIN kodą.
  3. Kortelės ekrane atsiranda unikalus vienkartinis kodas, kurį kortelės savininkas turi panaudoti operacijos autorizavimui.

Šaltinis: www.penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

PayPal siūlo naudotis virtualia kortele

Besinaudojantiems tiesioginių mokėjimų sistema dabar siūloma nauja paslauga – PayPal Virtual Debit Card. skaityti »

Ukrainietiškos „Visa Virtuon“

Universalus raidos ir partnerystės bankas„ Ukrainoje pradėjo gaminti „Visa Virtuon“ korteles. skaityti »

U. S. bankas išleido bekontaktę mokėjimo kortelę

U. S. banko Denveryje klientai jau greitai galės atsiskaityti savo kortele, neišsitraukdami jos iš piniginės. skaityti »

Naujoms kortelėms – naujos taisyklės

Įmonė VISA paskelbė naujas taisykles, „turinčias įtikinti kortelių gamintojus, jog naujausios kortelės ir jų gamybos technologija atitinka VISA keliamus saugumo reikalavimus“. skaityti »

Baltarusiai ir vėl prašovė

Neseniai pasaulyje nuspręsta atsisakyti tolesnės senojo pavyzdžio VISA kortelių gamybos. Baltarusija, kurios saugyklose guli beveik 100 tūkst. šių kortelių, bus priversta kažką daryti su šiomis atsargomis. skaityti »

Lustinės kortelės pagrindas Kazachstane

Kazachstano vyriausybė patvirtino, jog lustinės kortelės pagrindas M/Chip4 bus naudojamas standartu nacionaliniam projektui „Elektroninė vyriausybė“ įgyvendinti. skaityti »

„Visa“ kurs pirmąją bekontaktę daugiafunkcinę kortelę Europoje

Mokėjimo kortelių organizacija „Visa Europe“ kartu su kompanija „Barclaycard“ kurs kelionėms visuomeniniu transportu bei atsiskaitymams už prekes skirtos bekontaktės kortelės technologiją. skaityti »

Socialinės kortelės Novosibirske

Nuo 2007-ųjų sausio Novosibirske įvedamos plastikinės socialinės kortelės visuomeniniam transportui. skaityti »

Nauja lustinė MasterCard kortelė

Įmonė MasterCard pagamino naują lustinę kortelę MasterCard PayPass M/Chip 4 Combi Card. skaityti »

Sprendimai universitetams lustinių kortelių pagrindu

Rusijos įmonė „AiTi“ pateikė rinkai specialų sprendimą, skirtą universitetams ir suprojektuotą „AiTi-Card“ technologijos pagrindu. skaityti »