Pagalbos kortelės JAV

Publikuota: 2007 m. kovo 20 d. antradienis

Praūžusio uragano „Kirilo“ pasekmės pietų Frankfurte (Vokietija)
Vienas didžiausių JAV bankų Bank of America sukūrė naują atsiskaitymo už ypatingas paslaugas sistemą. Neseniai buvo išleistos plastikinės kortelės, kurios turėtų padėti susidarius ypatingajai padėčiai. Beje, šios kortelės skirtos ne eiliniams vartotojams, o korporacijoms, vyriausybinėms organizacijoms ir visiems tiems, kurie gali susidurti su stichine nelaime.

Naujos kortelės suprojektuotos taip, jog nepaisant stichinės nelaimės, nė vienas sandoris ar verslo projektas nenutruks. „Ekstra“ atvejui yra numatytas pagalbinių priemonių kompleksas, padėsiantis įveikti susiklosčiusius sunkumus.

Produktui sukurti įtakos turėjo įvairios stichinės nelaimės, tokios kaip uraganas Kotryna. Tuomet bankas „Gelbėtojų Armijai“ skyrė 200 tūkst. kortelių, kad būtų suteikta pagalba katastrofos aukoms. Ši patirtis buvo pritaikyta kuriant naująją paslaugą.

Korteles galima bus naudoti pačiose įvairiausiose situacijose. Pavyzdžiui, naudojant ribojimo kodus galima sukurti programas blokuojančias kortelę, kai jos lėšos naudojamos netinkamai. Kortelę taip pat galima pritaikyti konkrečiam žmogui. Savininkas pats reguliuoja pinigų limitą, taip pat galima užsisakyti „tuščias korteles“, kurias galima aktyvuoti ir papildyti pagal iš anksto numatytą planą.

Veikiant šiai sistemai, kuri yra laikoma naujove, kortelių numeriai, gavėjų vardai ir numatytos pinigų sumos bus saugomos elektroninėje banko laikmenoje, kurią prireikus galima bus aktyvuoti. Klientas galės kiekvieną mėnesį atnaujinti informaciją, kad būtų garantuotas jos tikslumas ir galimybė greitai aktyvuoti sistemą.

Šaltinis: www.bankir.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Elektroniniai mokėjimai Lietuvoje: dabartis ir ateitis

Jei kažką ir gąsdino banko mokamoji kortelė, tai buvo prieš dešimtmetį, kai Lietuvoje išdygo pirmieji bankomatai. Šiandien mažytis plastiko gabaliukas vartotojui atskleidžia neribotų galimybių. Kokios jos?.. skaityti »

EMV standarto perspektyvos Europoje

Iki 2005 m. pradžios daugelyje pasaulio šalių numatoma pereiti išskirtinai mikroprocesorinių mokėjimo kortelių naudojimo ir bendro EMV standarto. Daugiau apie šio projekto reikšmę... skaityti »

Bankų plėšikai įžūlėja

Australijoje vagiami bankomatai, Švedijoje sprogdinami seifai...Kaip išvengti vagysčių ir sukčiavimų? skaityti »

Vidurio ir Rytų Europoje – milijonas „Visa“ lustinių kortelių

Bankai, „Visa International“ sistemos nariai, Latvijoje, Lietuvoje, Estijoje, Čekijoje Lenkijoje, Slovakijoje, Vengrijoje, Rusijoje ir Kazachstane išdavė pirmąjį milijoną „Visa“ lustinių kortelių. skaityti »

Bankinės srities specialistai svarstė saugumo klausimus

Spalio 13-14 d. Londone vyko Tarptautinės bankomatų asociacijos konferencija-paroda. Tarp pasaulio bankinių technologijų specialistų – ir Lietuvos bendrovė. skaityti »

Pirmoji tarptautinius standartus atitinkanti lustinė kortelė

Lietuvos „Hansabankas“ pristatė naują produktą – tarptautinę lustinę kortelę „Visa Electron“. Tarptautinius standartus atitinkanti lustinė kortelė pradėjo naują etapą Lietuvos mokėjimo korttelių rinkoje. skaityti »

Pasirašyta sutartis su Latvijos banku „Unibanka“

„Penkių kontinentų“ bankinės technologijos (BS/2) 2003 metų liepos mėnesį su Latvijos banku „Unibanka“ pasirašė „Wincor Nixdorf“ programinės įrangos („ProCash DDC“ ir „ProChip EMV“) perdavimo sutartį. skaityti »

Lietuviai vis labiau vertina atsiskaitymą mokėjimo kortelėmis

„Visa International“ paskelbti šių metų kovo pabaigos duomenys rodo, kad atsiskaitymai mokėjimo kortelėmis palyginti su praėjusių metų kovo pabaiga, išaugo 90 proc. skaityti »

„Visa“ ir „Datacard“ lustinių kortelių personalizavimo paketai

„Visa“ ir „Datacard“ pristato visiškai išbaigtus lustinių kortelių personalizavimo paketus skaityti »

Kada turėsime saugias daugiafunkcines mikroprocesorines korteles?

Apie magnetinių kortelių keitimą mikroprocesorinėmis Lietuvoje, Azerbaidžane ir iš užsieniečių patirties. skaityti »