„Visa“ savininkai galės patys susikurti kortelių dizainą

Publikuota: 2004 m. birželio 7 d. pirmadienis

„Visa“ savininkai galės patys susikurti kortelių dizainą

„Visa International“, bendradarbiaudama su programinės įrangos ir paslaugų kompanija „Severside Graphics Ltd.“, paskelbė apie galimybę bankams, „Visa“ sistemos nariams, pasiūlyti savo klientams patiems sukurti įsigytos mokėjimo kortelės dizainą.

Nauja „Serverside Graphic“ technologija leidžia „Visa“ kortelių savininkams patiems apipavidalinti savo mokėjimo korteles. Netrukus „Visa“ planuoja pasiūlyti šią programą įdiegti bankams, „Visa“ sistemos nariams, tačiau detalių kol kas neatskleidžia.

Bankams įdiegus naują technologiją, kortelių savininkai galės patys sukurti savo „Visa“ kreditinių, debetinių, išankstinio apmokėjimo ar dovanų kortelių dizainą, panaudodami savo pačių fotografijas ar dailės darbus – nuo šeimos ir naminių gyvūnėlių fotografijų iki vaikų piešinių.

„Šia nauja programa „Visa“ kortelių savininkai galės nesudėtingai ir saugiai naudotis internete, savo banko tinklapyje“, — sakė John Elkins, „Visa International Glogal Brand and Marketing“ vice prezidentas

Kortelės savininkui pageidaujant įsigyti būtent jam pritaikytą mokėjimo kortelę, banko tarnautojas jam nurodys internetinį puslapį. „Serverside“ redagavimo programa leidžia kortelės savininkui patalpinti norimą vaizdą internetiniame puslapyje, o po to – ir ant kortelės šablono. Patikrinus, ar toks paveikslėlis yra tinkamas naudoti šioje programoje, jis atspausdinamas ant „Visa“ kortelės ir ši nusiunčiama kortelės savininkui.

Tam, kad kortelės savininkas galėtų naudotis šia sistema, jam suteikiamas privatumą garantuojantis unikalus identifikacijos kodas. Sistema nereikalauja jokių asmeninių kortelės savininko duomenų.

Šaltinis: „Infoteka“
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis skaičius ženkliai auga

Tyrimų bendrovės RBR duomenimis, 2015 m. atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis skaičius pasaulyje išaugo 15 proc. ir pasiekė 270 mlrd. skaityti »

Japonai nori vietoj banko kortelių atsiskaitymams naudoti veidų skenavimo sistemą

Japonų finansinė grupė „Sumitomo Mitsui Financial Group“ paskelbė, kad aktyviai analizuoja galimybę įdiegti veidų skenavimo sistemą atsiskaitymams vietoj bankinių kortelių. skaityti »

Anglijoje sparčiai daugėja mokėjimo kortelių

Didžiojoje Britanijoje naudojamų debetinių kortelių skaičius pusantro karto didesnis už šalies gyventojų skaičių. skaityti »

Prekybininkai turi galimybę pagerinti mokėjimo kortelių priėmimo sąlygas

Šalies prekybos ir paslaugų įmonių atstovai supažindinti su naujomis galimybėmis, kurių atsirado dėl palankesnės teisinės aplinkos. Susitikimo pateikta informacija ir apie bekontaktes mokėjimo korteles, kurios mūsų rinkoje atsiras dar šiais metais. skaityti »

Kinai turi po 4 mokėjimo korteles

Nacionalinio Kinijos banko duomenimis, iš viso Kinijoje naudojama 5,65 mlrd. kreditinių ir debetinių kortelių. skaityti »

Mokėjimo kortelių skaičius pasaulyje išaugo

Per 2015 m. pasaulyje mokėjimo kortelių skaičius išaugo 716,3 mln., o jomis atliktų operacijų – 18 proc. skaityti »

SEB: trečdalis atsiskaitymų kortele tenka 25-34 metų gyventojams

Pernai mokėjimo kortelėmis už pirkinius dažniau atsiskaitė gyventojai visose Baltijos šalyse. SEB banko duomenys rodo, kad dažniausiai korteles naudoja 25–34 metų gyventojai. skaityti »

Britai mėgsta atsiskaityti senais būdais

Didžiojoje Britanijoje atliktas tyrimas parodė, kad jaunimas nelinkęs atsisakyti grynųjų pinigų, kaip buvo manoma iki šiol. skaityti »

Europos festivaliuose populiarėja mokėjimo kortelės

„Festipay“ prognozuoja, kad 2016 m. negrynųjų pinigų operacijų skaičius festivaliuose pasieks 7 mln., t. y. keturgubai daugiau nei pernai. skaityti »

Kinijoje banko kortelių 5 kartus daugiau nei gyventojų

Kinijos IT įmonės „Emperor“ viceprezidentas Zheng Song pranešė, kad 2015 metais šalyje buvo 5,4 mlrd. bankinių kortelių. skaityti »