Daugiau nei 100 įmonių ir verslo atstovų padės studentams pradėti karjerą

Publikuota: 2013 m. kovo 18 d. pirmadienis

Kovo 18 dieną Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) prasidės pirmasis Lietuvoje „Karjeros festivalis“, kuris taps platforma jaunimui užmegzti kontaktus su verslo atstovais, rasti praktikos arba darbo vietą. Renginyje, truksiančiame 2 mėnesius, planuoja apsilankyti per 3 tūkst. studentų. Daugiau nei 100 įmonių bei verslo atstovų sieks supažindinti jaunimą su darbo rinka, mokys ieškoti darbo ir padės dalyviams pradėti savo karjerą jau renginio metu.

 „Dalyvaudamas panašaus tipo renginiuose aš visada matydavau degančias studentų akis, susidomėjimą ir dėl šios priežasties manau, kad tai tikrai yra galimybė užmegzti pirmuosius kontaktus, o paskui viskas rieda savaime. Savo kolektyve esame turėję ne vieną praktikantą ir jie sėkmingai darydavo karjerą“, – teigė SEB banko prezidento patarėjas, „Karjeros festivalio“ pranešėjas Gitanas Nausėda.

Verslo sektoriaus bei studentų bendradarbiavimo svarbą akcentavo ir VGTU Integracijos ir karjeros direkcijos direktorė Vilma Navikienė: „Verslo sektorius yra suinteresuotas turėti gerus, jaunus, motyvuotus darbuotojus ir kuo daugiau bus aktyvių bei žingeidžių, išsilavinusių ir plačiai mąstančių žmonių, tuo verslui bus geriau. Visų įmonių pagrindinis resursas, kuris varo verslą į priekį, yra žmogiškieji ištekliai. Mes mokome studentus tam, kad savo pasirinktame kelyje jie būtų naudingi visuomenei, valstybei. Būtų laimingi savo gyvenime“.

Tai pirmasis toks „Karjeros festivalis“ Lietuvoje, kuris nuo tradicinių „Karjeros dienų“ bei „mugių“ skiriasi ne tik pavadinimu, bet ir koncepcija bei požiūriu į renginį. „Karjeros festivalio“ idėją ir renginį lydintį šūkį „Nustebink mamą – dirbk pagal specialybę“ pasiūlė Kūrybinių industrijų trečio kurso studentai, kuriems šis renginys tapo dalimi studijų. Studentai įtraukiami į visą renginio organizavimo procesą ir už įgyvendintą projektą jiems bus skirti akademiniai įvertimai.

Kovo mėnesį renginys bus pasiskirstys į dvi intensyvias savaites. Pirmąją savaitę vyks atviros paskaitos ir pranešimus skaitys: AB „Kauno grūdai“ komercijos direktorius Darius Samuolis, SEB banko prezidento patarėjas Gitanas Nausėda, UAB „EMP recycling“ generalinis direktorius Almontas Kybartas, VšĮ „Investuok Lietuvoje“ bei VšĮ „Versli Lietuva“ vadovai ir kitos įkvepiančios asmenybės. Antrąją savaitę bendradarbiaujant su darbo paieškos kompanijomis, studentams bus vedami simuliaciniai darbo pokalbiai, mokymai, kaip parašyti kokybišką CV, bus vedamos teisingo elgesio pirmajame savo darbo pokalbyje pamokos. Visą balandį studentai lankysis įmonėse, stebės gamybos procesus ir bus supažindinami su verslo bendrovių veikimo principais iš vidaus.

Daugiau informacijos apie VGTU „Karjeros festivalį“ rasite Integracijos ir karjeros direkcijos tinklalapyje adresu: http://www.karjera.vgtu.lt/vgtu-karjeros-festivalis-2013/

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Prezidentė Suomijoje domėsis aukštojo mokslo reforma

Tęsdama oficialų vizitą Suomijoje Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį, spalio 19 dieną, lankysis Alto universitete, kur domėsis šios šalies patirtimi pertvarkant aukštojo mokslo sistemą. skaityti »

Anglijos ir Lietuvos vidurinių mokyklų skirtumai

Tai, kas mūsų šalyje pristatoma kaip švietimo naujovė, daugelyje šalių tai yra nusistovėjusi sistema. skaityti »

M. Mažvydo biblioteka Europos Parlamente pristatys virtualiosios realybės biblioteką

Spalio 18–19 dienomis Europos Parlamente Briuselyje vyks tarptautinė bibliotekų paroda „Generation Code: Born at the Library“. skaityti »

Kinijos universitetai atveria naujas galimybes VGTU

Pekine vyko Kinijos ir Vidurio bei Rytų Europos šalių universitetų konsorciumo partnerių susitikimas, kuriame dalyvavo ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) strateginės partnerystės prorektorė Asta Radzevičienė. skaityti »

Moksliniams tyrimams iš verslo skirta per 1 mln. eurų

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) skyrė daugiau kaip 1 mln. eurų mokslo ir studijų institucijoms už užsakomųjų darbų pagal verslo poreikius atlikimą. skaityti »

Lietuvos žurnalistikos centras atnaujino žiniasklaidos ir ryšių su visuomene studijų programas

Lietuvos žurnalistikos centras (LŽC) 2016-2017 mokslo metų sezoną pasitinka atnaujinęs pagrindines studijų programas ir sustiprinęs vadovų bei lektorių komandą. skaityti »

Mokslininkai diskutuoja apie teisinės pagalbos kokybę

Lietuvos teisės instituto mokslininkė Agnė Limantė kartu su bendraautoriumi Manfredu Limantu Vilniaus Universiteto Teisės fakulteto mokslo žurnale „Teisė“ publikavo mokslo straipsnį „Teisė į teisinę pagalbą Europoje“. skaityti »

VU Teisės fakultetas pasitinka 375 metų jubiliejų

Spalio 11 d. Vilniaus universiteto Teisės fakultetas mini 375-ąsias įsteigimo metines. skaityti »

Nobelio premija pagerbta sutarčių teorija

Šiemet Nobelio ekonomikos mokslų premija skirta Oliveriui Hartui iš Harvardo universiteto ir Bengtui Holmströmui iš Masačusetso technologijos instituto už indėlį į sutarčių teoriją. skaityti »

MRU įvyko Korėjietiškos abėcėlės diena

Spalio 10 d. Karaliaus Sedžiongo institutas kvietė studentus ir akademinę bendruomenę kartu švęsti Hanguel (Korėjietiškos abėcėlės dieną) ir 2-ąjį instituto gimtadienį. skaityti »