EUA konferencijoje pristatyta VGTU mobilumo patirtis

Publikuota: 2012 m. rugsėjo 15 d. šeštadienis

Rugsėjo pradžioje Osle vyko baigiamoji MAUNIMO (Mapping University Mobility of Staff and Students) projekto konferencija, į kurią Europos universitetų asociacija (EUA) savo patirtimi pasidalinti pakvietė ir Vilniaus Gedimino technikos universitetą (VGTU).

Konferencijoje pranešimą skaitė ir gerąją VGTU mobilumo patirtį pristatė Užsienio ryšių direkcijos (URD) tarptautinių studijų programų koordinatorė Lilija Gončarovienė.

VGTU URD praeitą pavasarį sėkmingai dalyvavo EUA kartu su keturiomis institucijos narėmis organizuotame projekte MAUNIMO, kurio tikslas buvo išsiaiškinti Europos politikos įtaką universitetų mobilumo strategijoms ir jų veiksmams.

VGTU bendruomenė – dėstytojai, studentai, doktorantai – aktyviai pildė projekto klausimynus, skirtus aukštųjų mokyklų savianalizei. Gauti atsakymai padėjo įvertinti bendruomenės žinias apie mobilumą, su mobilumo susijusių sąvokų vartojimą, universiteto kuriamą tarptautiškumo strategiją. URD sulaukė apie 160 universiteto bendruomenės narių atsakymų – tai, pasak URD Tarptautinių studijų programos koordinatorės Lilijos Gončarovienės, geriausias projekto rezultatas.

Konferencijoje dalyvavo ir Europos Komisijos Švietimo ir kultūros generalinio direktorato, Norvegijos ir kelių kitų Europos šalių Švietimo ministerijų atstovų.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kiekvienoje Vilniaus mokykloje – atviros mikrokompiuterių erdvės

Kovo 20 d. sostinės savivaldybės Jaunimo informacijos centre „Genio“ progimnazijos penktokai mikrokompiuteriais matavo patalpos temperatūrą, kūrė šviesoforo algoritmą ir eksperimentavo. skaityti »

Ateitis priklausys miestuose gyvenantiems kūrybingiems žmonėms

Pasak R. Dargio, į darbo rinką jau ateina naujos kartos darbuotojai, kurių prioritetai skiriasi nuo rinkos senbuvių. skaityti »

Skelbiamas 2017 metų Kalbos premijos konkursas

Seimo Lituanistikos tradicijų ir paveldo įprasminimo komisija, vadovaudamasi 2016 m. gruodžio 22 d. Seimo nutarimu Nr. XI-186, skelbia 2017 metų Kalbos premijos konkursą. skaityti »

Švietimo ir mokslo komitetas nagrinėjo tarptautinių švietimo tyrimų rezultatus

Švietimo ir mokslo komitetas kovo 15 d. posėdyje išklausė Švietimo ir mokslo ministerijos pranešimą apie 2015 metų tarptautinių švietimo tyrimų – Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos PISA ir Švietimo pasiekimų vertinimo tarptautinės asociacijos TIMSS rezultatus. skaityti »

Ar buhalteriai išnyks kaip dinozaurai?

Sparčiai vystantis technologijoms, vis dažniau viešojoje erdvėje pasigirsta nuogąstavimų, kad buhalteriai yra viena iš tų profesijų, kurios poreikis artimiausiu dešimtmečiu smarkiai sumažės. skaityti »

Lietuviškas vadovėlis – geriausia mokymosi priemonė pasaulyje

Ekonomikos vadovėlis „Ekonomika per 31 valandą”, kurį parengė ir išleido Lietuvos laisvosios rinkos institutas paskelbtas geriausia edukacine priemone pasaulyje. skaityti »

Ateities IT: programavimo įgūdžių nebepakaks

Ateities IT specialistams, kurie tikisi ne tik atlikti paskirtas užduotis, bet ir kurti IT sprendimus, reikės papildomų kompetencijų. skaityti »

Bibliotekomis naudojasi daugiau nei milijonas Lietuvos gyventojų

Lietuvos bibliotekų durys 2016 m. buvo atvertos 22,8 milijono kartų. skaityti »

Ar IT specialistui būtinas diplomas?

Bendraujant su moksleiviais ar žmonėmis, ieškančiais naujo karjeros kelio, dažnai tenka išgirsti abejonę, kam tas universitetas, jei galima iš karto pradėti savo verslą. skaityti »

VU komunikacijos kampanija „Belaukiant Nobelio” – geriausia Baltijos šalyse

Vilniaus universiteto komunikacijos kampanija „Belaukiant Nobelio”, kurios metu buvo pristatyta VU Gyvybės mokslų centro profesoriaus Virginijaus Šikšnio atrasta genomo redagavimo technologija CRISPR-Cas9 – „DNR žirklės” – buvo įvertinta kaip geriausia viešojo sektoriaus įvaizdinė kampanija Baltijos šalyse konkurse „Mi:t&links. Baltic Communication Awards 2017”. skaityti »