Garbės konsulo vizito metu aptartos bendradarbiavimo galimybės

Publikuota: 2012 m. rugsėjo 1 d. šeštadienis

Rugpjūčio 28 d. Kauno technologijos universitete (KTU) viešėjo Garbės konsulas Jungtinėje Karalystėje (Velse) John Anthony Packer.

Garbus svečias domėjosi Kauno technologijos universiteto veiklos sritimis, vykstančiais pokyčiais, mokslo plėtra ir studijų sritimis.

Neformaliame pokalbyje su KTU rektoriumi prof. Petru Baršausku ir mokslo prorektore prof. Asta Pundziene J. A. Packer užsiminė apie bendradarbiavimo galimybes su Swansea universitetu.

Prieš šį vizitą garbus svečias susitiko su KTU gimnazijos direktoriumi Bronislovu Burgiu, lankėsi gimnazijoje, aptarė bendradarbiavimo su Stanwell‘o mokykla perspektyvas.

Kaip teigė KTU gimnazijos direktorius, konkrečių veiksmų Garbės konsulo Jungtinėje Karalystėje (Velse) J. A. Packer‘io vizito metu kol kas nebuvo imtasi, tačiau tikimasi ateityje keistis mokytojais arba mokiniais.

„Norisi, kad bendradarbiavimas iš tikrųjų būtų naudingas ir mūsų gimnazijai, ir Stanwell‘o mokyklai, kad būtų daromi konkretūs žingsniai. Neturint kokios nors europinės struktūros paramos šiuo metu tai padaryti sunku, – teigė doc. Bronislovas Burgis. – Kadangi nesu labai susipažinęs su Stanwell‘o mokyklos specifika, nežinau, kokie galėtų būti mūsų sąlyčio taškai, vis dėlto esu pasirengęs diskutuoti ir toliau palaikyti užmegztus ryšius tiek su Garbės konsulu, tiek su Velso mokyklos administracija.“

Direktorius taip pat pabrėžė, kad šiuo metu viena geriausių Lietuvoje pripažįstama KTU gimnazija ir toliau nori išlaikyti europinį mokymo lygį, tad jiems rūpi lygiuotis taip pat į geriausias užsienio mokyklas, domėtis, kaip ten mokomasi, ko mokomasi.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kiekvienoje Vilniaus mokykloje – atviros mikrokompiuterių erdvės

Kovo 20 d. sostinės savivaldybės Jaunimo informacijos centre „Genio“ progimnazijos penktokai mikrokompiuteriais matavo patalpos temperatūrą, kūrė šviesoforo algoritmą ir eksperimentavo. skaityti »

Ateitis priklausys miestuose gyvenantiems kūrybingiems žmonėms

Pasak R. Dargio, į darbo rinką jau ateina naujos kartos darbuotojai, kurių prioritetai skiriasi nuo rinkos senbuvių. skaityti »

Skelbiamas 2017 metų Kalbos premijos konkursas

Seimo Lituanistikos tradicijų ir paveldo įprasminimo komisija, vadovaudamasi 2016 m. gruodžio 22 d. Seimo nutarimu Nr. XI-186, skelbia 2017 metų Kalbos premijos konkursą. skaityti »

Švietimo ir mokslo komitetas nagrinėjo tarptautinių švietimo tyrimų rezultatus

Švietimo ir mokslo komitetas kovo 15 d. posėdyje išklausė Švietimo ir mokslo ministerijos pranešimą apie 2015 metų tarptautinių švietimo tyrimų – Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos PISA ir Švietimo pasiekimų vertinimo tarptautinės asociacijos TIMSS rezultatus. skaityti »

Ar buhalteriai išnyks kaip dinozaurai?

Sparčiai vystantis technologijoms, vis dažniau viešojoje erdvėje pasigirsta nuogąstavimų, kad buhalteriai yra viena iš tų profesijų, kurios poreikis artimiausiu dešimtmečiu smarkiai sumažės. skaityti »

Lietuviškas vadovėlis – geriausia mokymosi priemonė pasaulyje

Ekonomikos vadovėlis „Ekonomika per 31 valandą”, kurį parengė ir išleido Lietuvos laisvosios rinkos institutas paskelbtas geriausia edukacine priemone pasaulyje. skaityti »

Ateities IT: programavimo įgūdžių nebepakaks

Ateities IT specialistams, kurie tikisi ne tik atlikti paskirtas užduotis, bet ir kurti IT sprendimus, reikės papildomų kompetencijų. skaityti »

Bibliotekomis naudojasi daugiau nei milijonas Lietuvos gyventojų

Lietuvos bibliotekų durys 2016 m. buvo atvertos 22,8 milijono kartų. skaityti »

Ar IT specialistui būtinas diplomas?

Bendraujant su moksleiviais ar žmonėmis, ieškančiais naujo karjeros kelio, dažnai tenka išgirsti abejonę, kam tas universitetas, jei galima iš karto pradėti savo verslą. skaityti »

VU komunikacijos kampanija „Belaukiant Nobelio” – geriausia Baltijos šalyse

Vilniaus universiteto komunikacijos kampanija „Belaukiant Nobelio”, kurios metu buvo pristatyta VU Gyvybės mokslų centro profesoriaus Virginijaus Šikšnio atrasta genomo redagavimo technologija CRISPR-Cas9 – „DNR žirklės” – buvo įvertinta kaip geriausia viešojo sektoriaus įvaizdinė kampanija Baltijos šalyse konkurse „Mi:t&links. Baltic Communication Awards 2017”. skaityti »