„ISM moksleivių universitete“ mokysis verslo vadybos

Publikuota: 2011 m. lapkričio 3 d. ketvirtadienis

Šią savaitę ISM Vadybos ir ekonomikos universitete Vilniuje ir Kaune prasideda nemokamų paskaitų ciklas moksleiviams „ISM moksleivių universitetas“. Į paskaitas, šiemet skirtas verslo vadybos sričiai, abiejuose miestuose užsirašė per 900 moksleivių.

„Praėjusiais metais mokiniams parengėme trumpą ekonomikos įvadą. Šiemet juos norime supažindinti su tuo, kas slepiasi po verslo vadyba. Moksleiviai uoliai domisi šiomis paskaitomis ir yra suinteresuoti gauti kuo daugiau naudingų žinių“,  sako ISM studijų dekanė prof. Viltė Auruškevičienė.

Moksleiviams ISM lektoriai dėstys rinkodaros, finansų, personalo vadybos bei organizacijų psichologijos paskaitas. Į paskaitas Vilniuje atvyks mokiniai iš Vilniaus, Elektrėnų, Kupiškio, Utenos, Varėnos, Trakų, Panevėžio ir kt. mokyklų. Kauno ISM susirinks Kauno mokyklų, Birštono, Jonavos, Kėdainių, Raseinių, Vilkaviškio ir kt. miestų moksleiviai.

„Vadybos mokslas lavina asmens gebėjimą organizuoti ir valdyti organizacijos veiklą taip, kad nustatyti tikslai būtų pasiekiami efektyviausiu įmanomu būdu. Verslo sėkmę rinkoje nulemia įvairūs veiksniai. Dalis jų visiškai nepriklauso nuo mūsų valios, kitus, atvirkščiai, tikslingai formuojame, siekdami strateginių tikslų. Visų šių veiksnių akivaizdoje matome, kad vienos įmonės sugeba veikti sėkmingiau nei kitos. Tokie gebėjimai – tai profesionalios vadybos rezultatas“, – akcentuoja prof. V. Auruškevičienė

„ISM moksleivių universiteto“ paskaitos vyks lapkričio–sausio mėn.

Norėdami sužinoti daugiau apie „ISM moksleivių universitetą“, spauskite čia.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto durys atviros moksleiviams

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas jau penktus metus kviečia vyresnių klasių moksleivius dalyvauti seminarų cikle „ISM Moksleivių universitetas“. skaityti »

Populiariausi straipsniai

Vilniaus universiteto mokslininkams – apdovanojimai už nuopelnus Vilniaus miestui

Jau devynioliktąjį kartą įteikti garbingiausi Vilniaus miesto apdovanojimai – Šv. Kristoforo statulėlės, teikiamos už nuopelnus švietimo, mokslo, kultūros, meno bei kitus darbus. skaityti »

KTU ir LSMU sukūrė unikalią technologiją vestibulinės funkcijos sutrikimams tirti

Kauno technologijos (KTU) ir Lietuvos sveikatos mokslų (LSMU) universitetai apjungė jėgas bendram tikslui – vestibulinio aparato sutrikimams tirti ir jų diagnostikai tobulinti. skaityti »

Tarptautinėje jaunių gamtos mokslų olimpiadoje Lietuvos mokiniai iškovojo sidabro ir bronzos medalius

Tarptautinėje jaunių gamtos mokslų olimpiadoje, gruodžio 2–11 dienomis vykusioje Indonezijoje, Balyje, sidabro medalius pelnė Ignas Šakuro ir Ernestas Ramanauskas. skaityti »

LEU IF prof. Benediktas Šetkus lankėsi Nursultano Nazarbajevo intelektinėje mokykloje Almatoje

Lietuvos edukologijos universiteto Istorijos fakulteto (LEU IF) prof. Benediktas Šetkus lankėsi Nursultano Nazarbajevo intelektinėje mokykloje Almatoje (Kazachstanas). skaityti »

„Mokslo pusryčiai“ – kaip mokslas gali kurti pridėtinę vertę verslui?

Antradienį Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros organizuotoje konferencijoje „Mokslo pusryčiai“ pristatyta nauja iniciatyva – „Mokslo ir tyrimų atvira prieiga“, kuri, kaip planuojama, padės mokslininkams pritraukti daugiau verslo užsakymų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. skaityti »

VU studentai pateko į pasaulinės programavimo olimpiados finalą

Pasaulinės studentų programavimo olimpiados Šiaurės Rytų Europos regiono atrankos turnyre Vilniaus universitetui atstovaujanti Matematikos ir informatikos fakulteto (MIF) studentų komanda užėmė 10 vietą iš 228 ir pirmą kartą VU istorijoje iškovojo kelialapį į finalą. skaityti »

VU tyrėjus pripažinę CERN specialistai Lietuvoje ieškos naujų idėjų pasaulinio mokslo pažangai

Gruodžio 13–14 d. mokslinėse dirbtuvėse „CERN CMS Computing and Technology Workshop“ Vilniaus universiteto ir Europos branduolinių tyrimų organizacijos Kompaktiškojo miuonų solenoido (CMS) mokslininkai aptars aktualiausius iššūkius, su kuriais susiduria geriausi pasaulio tyrėjai. skaityti »

VGTU mokslininkai rado praktišką būdą, kaip panaudoti avių vilnos atliekas

Lietuvoje šiuo metu auginama daugiau nei 180 tūkst. avių. Iš jų vilnos gaminant verpalus susidaro itin daug vilnos atliekų, kurios yra netinkamos pakartotinei verpalų gamybai. skaityti »

Prevencines programas įgyvendino daugiau nei 60 proc. Lietuvos mokyklų

2015–2016 m. m. bent vieną prevencinę programą įgyvendino 730 bendrojo ugdymo mokyklų, tai sudaro 62,8 proc. visų šalies mokyklų. skaityti »

Vilniaus universitetas bendradarbiaus su Generaline prokuratūra

Vilniaus universitetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos Respublikos generaline prokuratūra. Šią sutartį inicijavo VU Filosofijos fakultetas. skaityti »