Inovacijų iššūkiai ir galimybės pristatyti Panevėžio mokslo ir technologijų parke

Publikuota: 2011 m. birželio 10 d. penktadienis

UAB „SimpleLook“ vaikinai, šiai vasarai įsikūrę Panevėžio mokslo ir technologijų parke, dar mokydamiesi mokyklos suole sugeba vystyti inovatyvų verslą – reklamų kūrimą socialiniuose tinklalapiuose. Elektrinio motorolerio kūrimo komanda – studentai su PMTP bei rėmėjų pagalba įgyvendinantys ekologiškos transporto priemonės idėją. Tai tik dalis  2011 m. birželio 8 d. Panevėžio mokslo ir technologijų parke vykusio tarptautinio projekto „BSR INNOREG – Baltijos jūros regiono inovacijų stiprinimas per tarptautinį bendradarbiavimą“ seminaro „Inovacijų politika. Iššūkiai ir galimybės“ pranešėjų. 

Seminare sveikinimo žodį sakė Panevėžio miesto mero pavaduotojas P. Narkevičius. Pranešėjas Dr. A. Jakubavičius (Všį „Lietuvos inovacijų centras) seminaro dalyvius privertė susimąstyti apie partnerystės svarbą inovacijų diegimo procese ir optimistinio požiūrio svarbą gyvenime. Taip pat vyko BSR INNOREG Baltijos inovacijų politikos memorandumo pristatymas su projekto koordinatore, Panevėžio miesto savivaldybės administracijos investicijų skyriaus vedėja D. Bajorūne preišakyje.

VŠĮ „Mes darom“ Panevėžio filialo vadovas K. Sargūnas pasidalino idėjomis kaip galima, remiantis gerais norais, iniciatyva ir minimaliu finansavimu, gražinti savo miestą Panevėžį. Seminarą užbaigė Kauno technologijos universiteto Doc. Dr. A. Česnulevičius savo parnešimą apie Robotus studijų procese, pramonėje ir kasdieniniame gyvenime perkėlęs į KTU robotų laboratoriją.

Tarptautinio projekto „BSR INNOREG – Baltijos jūros regiono inovacijų stiprinimas per tarptautinį bendradarbiavimą“ pagrindiniai tikslai – sukurti politinį pagrindą smulkių ir vidutinių įmonių inovacijų paramai plėtoti. Suteikti verslo paramos organizacijoms gebėjimų inovacijų plėtojimo srityje. Sustiprinti inovacijų kultūrą smulkių ir vidutinių įmonių sektoriuje.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kiekvienoje Vilniaus mokykloje – atviros mikrokompiuterių erdvės

Kovo 20 d. sostinės savivaldybės Jaunimo informacijos centre „Genio“ progimnazijos penktokai mikrokompiuteriais matavo patalpos temperatūrą, kūrė šviesoforo algoritmą ir eksperimentavo. skaityti »

Ateitis priklausys miestuose gyvenantiems kūrybingiems žmonėms

Pasak R. Dargio, į darbo rinką jau ateina naujos kartos darbuotojai, kurių prioritetai skiriasi nuo rinkos senbuvių. skaityti »

Skelbiamas 2017 metų Kalbos premijos konkursas

Seimo Lituanistikos tradicijų ir paveldo įprasminimo komisija, vadovaudamasi 2016 m. gruodžio 22 d. Seimo nutarimu Nr. XI-186, skelbia 2017 metų Kalbos premijos konkursą. skaityti »

Švietimo ir mokslo komitetas nagrinėjo tarptautinių švietimo tyrimų rezultatus

Švietimo ir mokslo komitetas kovo 15 d. posėdyje išklausė Švietimo ir mokslo ministerijos pranešimą apie 2015 metų tarptautinių švietimo tyrimų – Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos PISA ir Švietimo pasiekimų vertinimo tarptautinės asociacijos TIMSS rezultatus. skaityti »

Ar buhalteriai išnyks kaip dinozaurai?

Sparčiai vystantis technologijoms, vis dažniau viešojoje erdvėje pasigirsta nuogąstavimų, kad buhalteriai yra viena iš tų profesijų, kurios poreikis artimiausiu dešimtmečiu smarkiai sumažės. skaityti »

Lietuviškas vadovėlis – geriausia mokymosi priemonė pasaulyje

Ekonomikos vadovėlis „Ekonomika per 31 valandą”, kurį parengė ir išleido Lietuvos laisvosios rinkos institutas paskelbtas geriausia edukacine priemone pasaulyje. skaityti »

Ateities IT: programavimo įgūdžių nebepakaks

Ateities IT specialistams, kurie tikisi ne tik atlikti paskirtas užduotis, bet ir kurti IT sprendimus, reikės papildomų kompetencijų. skaityti »

Bibliotekomis naudojasi daugiau nei milijonas Lietuvos gyventojų

Lietuvos bibliotekų durys 2016 m. buvo atvertos 22,8 milijono kartų. skaityti »

Ar IT specialistui būtinas diplomas?

Bendraujant su moksleiviais ar žmonėmis, ieškančiais naujo karjeros kelio, dažnai tenka išgirsti abejonę, kam tas universitetas, jei galima iš karto pradėti savo verslą. skaityti »

VU komunikacijos kampanija „Belaukiant Nobelio” – geriausia Baltijos šalyse

Vilniaus universiteto komunikacijos kampanija „Belaukiant Nobelio”, kurios metu buvo pristatyta VU Gyvybės mokslų centro profesoriaus Virginijaus Šikšnio atrasta genomo redagavimo technologija CRISPR-Cas9 – „DNR žirklės” – buvo įvertinta kaip geriausia viešojo sektoriaus įvaizdinė kampanija Baltijos šalyse konkurse „Mi:t&links. Baltic Communication Awards 2017”. skaityti »