Jaunieji lietuvių dizaineriai ir iliustratoriai prisistatys Londono dizaino festivalyje

Publikuota: 2015 m. rugsėjo 18 d. penktadienis

Š. m. rugsėjo 24– 27 dienomis trys konkurso „Jaunojo dizainerio prizas 2015“ laureatės ir trys jaunosios kartos iliustratoriai bei grafiniai dizaineriai prisistatys Londono dizaino festivalyje.

Londono dizaino festivalyje bus pristatyti trys produkto dizaino objektai: inovatyvios garso kolonėlės MOOD MOON, sukurtos Dominykos Barkauskaitės, antrinių žaliavų rūšiavimo sprendimas „Spider bin“, sukurtas Urtės Šmitaitės, ir lietuviškų medžių indų kolekcija GIRIA, sukurta Evelinos Kudabaitės. Visos tris dizainerės yra konkurso „Jaunojo dizainerio prizas 2015“, organizuojamo Vilniaus dailės akademijos Dizaino inovacijų centro, laimėtojos ir laureatės.

Kartu su jaunosiomis dizainerėmis Londone savo kūrybą eksponuos trys jaunosios kartos lietuvių iliustratoriai bei grafiniai dizaineriai, kurių darbai išsiskiria savo originalumu ir savitu stiliumi. Tai Vilniaus dailės akademijoje grafikos studijas baigusios Aistė Papartytė bei Lina Itagaki ir grafinio dizaino absolventas Rimantas Juškaitis.

Kasmet vykstančiame Londono dizaino festivalyje jaunieji lietuvių kūrėjai dalyvaus antrą kartą. Šiais metais jų ekspozicijas bus galima išvysti platformoje „TENT London“, kuri yra viena svarbiausių festivalio ekspozicinių erdvių. Šioje platformoje prisistato dizaino kūrėjai iš viso pasaulio, o ekspozicijas apsilanko apie 25 tūkstančių lankytojų.

Ekspozicijas platformoje „TENT London“ organizuoja Vilniaus dailės akademijos Dizaino inovacijų centras. Projekto partneris – Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje. Ekspozicijos Londono dizaino festivalyje finansuojamos Lietuvos kultūros tarybos lėšomis.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »