KTU investuotojų akademija „YES“ kviečia sužinoti, kaip auginami pinigai

Publikuota: 2013 m. vasario 5 d. antradienis

KTU Ekonomikos ir vadybos fakulteto dėstytojų ir studentų iniciatyva įkurta investuotojų akademija „YES“ kviečia prisijungti studentus prie organizacijos veiklos. Vieno iš įkūrėjų, lektoriaus Evaldo Račicko teigimu, Investuotojų akademija suteiks galimybę nariams įgyti finansinių žinių, ugdyti finansinį intelektą ir analitinį mąstymą.

E. Račickas pastebėjo, kad studentai vis labiau domisi, kaip efektyviau valdyti savo finansus ir išnaudoti visas esamas ir prieinamas investavimo galimybes, praktiškai tai išbandyti.

„Studentams dėstau apie finansų rinkas. Vedant paskaitas pamačiau, jog jaunuoliai domisi investavimu pasaulinėse finansų rinkose, o susipažinę su finansų rinkų analizės instrumentais per praktinius užsiėmimus, jie vis sėkmingiau prognozuodavo tolesnius akcijų rinkos pokyčius. Jaučiant vis didesnį studentų susidomėjimą šia sritimi kilo idėja įsteigti investuotojų akademiją „YES“, – pasakojo dėstytojas.

Anot lektoriaus, akademijoje bus siekiama skatinti Lietuvos jaunimo domėjimąsi finansais bei lavinti jų investavimo įgūdžius per taikomąją, mokslinę ir švietėjišką veiklą.

Investuotojų akademija organizuos švietėjiškus seminarus, kuriuos studentams ves įvairių finansinių institucijų praktika, taip pat nariai periodiškai turės atlikti finansų rinkų analizes ir taip išmokti taikyti įgytas žinias, lavinti savo įgūdžius.

„Sieksime, jog organizacijoje savo vietą rastų ir tas, kuris jau turi nemažai žinių apie finansų rinkas ir norėtų toliau tobulėti investavimo srityje, ir tas, kuris dar tik pradeda domėtis finansų valdymu ir investavimu“, – tvirtino E. Račickas.

Pasak lektoriaus, norintys save realizuoti mokslinėje veikloje, taip pat kviečiami prisijungti prie kuriamos Investuotojų akademijos.

„Atliktų Lietuvos gyventojų finansinės elgsenos tyrimų bei finansų rinkų ir atskirų pramonės sektoriaus įmonių analizės pagrindu nariai galės rengti mokslinius straipsnius, pranešimus konferencijoms“.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Vilniaus universiteto mokslininkams – apdovanojimai už nuopelnus Vilniaus miestui

Jau devynioliktąjį kartą įteikti garbingiausi Vilniaus miesto apdovanojimai – Šv. Kristoforo statulėlės, teikiamos už nuopelnus švietimo, mokslo, kultūros, meno bei kitus darbus. skaityti »

KTU ir LSMU sukūrė unikalią technologiją vestibulinės funkcijos sutrikimams tirti

Kauno technologijos (KTU) ir Lietuvos sveikatos mokslų (LSMU) universitetai apjungė jėgas bendram tikslui – vestibulinio aparato sutrikimams tirti ir jų diagnostikai tobulinti. skaityti »

Tarptautinėje jaunių gamtos mokslų olimpiadoje Lietuvos mokiniai iškovojo sidabro ir bronzos medalius

Tarptautinėje jaunių gamtos mokslų olimpiadoje, gruodžio 2–11 dienomis vykusioje Indonezijoje, Balyje, sidabro medalius pelnė Ignas Šakuro ir Ernestas Ramanauskas. skaityti »

LEU IF prof. Benediktas Šetkus lankėsi Nursultano Nazarbajevo intelektinėje mokykloje Almatoje

Lietuvos edukologijos universiteto Istorijos fakulteto (LEU IF) prof. Benediktas Šetkus lankėsi Nursultano Nazarbajevo intelektinėje mokykloje Almatoje (Kazachstanas). skaityti »

„Mokslo pusryčiai“ – kaip mokslas gali kurti pridėtinę vertę verslui?

Antradienį Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros organizuotoje konferencijoje „Mokslo pusryčiai“ pristatyta nauja iniciatyva – „Mokslo ir tyrimų atvira prieiga“, kuri, kaip planuojama, padės mokslininkams pritraukti daugiau verslo užsakymų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. skaityti »

VU studentai pateko į pasaulinės programavimo olimpiados finalą

Pasaulinės studentų programavimo olimpiados Šiaurės Rytų Europos regiono atrankos turnyre Vilniaus universitetui atstovaujanti Matematikos ir informatikos fakulteto (MIF) studentų komanda užėmė 10 vietą iš 228 ir pirmą kartą VU istorijoje iškovojo kelialapį į finalą. skaityti »

VU tyrėjus pripažinę CERN specialistai Lietuvoje ieškos naujų idėjų pasaulinio mokslo pažangai

Gruodžio 13–14 d. mokslinėse dirbtuvėse „CERN CMS Computing and Technology Workshop“ Vilniaus universiteto ir Europos branduolinių tyrimų organizacijos Kompaktiškojo miuonų solenoido (CMS) mokslininkai aptars aktualiausius iššūkius, su kuriais susiduria geriausi pasaulio tyrėjai. skaityti »

VGTU mokslininkai rado praktišką būdą, kaip panaudoti avių vilnos atliekas

Lietuvoje šiuo metu auginama daugiau nei 180 tūkst. avių. Iš jų vilnos gaminant verpalus susidaro itin daug vilnos atliekų, kurios yra netinkamos pakartotinei verpalų gamybai. skaityti »

Prevencines programas įgyvendino daugiau nei 60 proc. Lietuvos mokyklų

2015–2016 m. m. bent vieną prevencinę programą įgyvendino 730 bendrojo ugdymo mokyklų, tai sudaro 62,8 proc. visų šalies mokyklų. skaityti »

Vilniaus universitetas bendradarbiaus su Generaline prokuratūra

Vilniaus universitetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos Respublikos generaline prokuratūra. Šią sutartį inicijavo VU Filosofijos fakultetas. skaityti »