KTU investuotojų akademija „YES“ kviečia sužinoti, kaip auginami pinigai

Publikuota: 2013 m. vasario 5 d. antradienis

KTU Ekonomikos ir vadybos fakulteto dėstytojų ir studentų iniciatyva įkurta investuotojų akademija „YES“ kviečia prisijungti studentus prie organizacijos veiklos. Vieno iš įkūrėjų, lektoriaus Evaldo Račicko teigimu, Investuotojų akademija suteiks galimybę nariams įgyti finansinių žinių, ugdyti finansinį intelektą ir analitinį mąstymą.

E. Račickas pastebėjo, kad studentai vis labiau domisi, kaip efektyviau valdyti savo finansus ir išnaudoti visas esamas ir prieinamas investavimo galimybes, praktiškai tai išbandyti.

„Studentams dėstau apie finansų rinkas. Vedant paskaitas pamačiau, jog jaunuoliai domisi investavimu pasaulinėse finansų rinkose, o susipažinę su finansų rinkų analizės instrumentais per praktinius užsiėmimus, jie vis sėkmingiau prognozuodavo tolesnius akcijų rinkos pokyčius. Jaučiant vis didesnį studentų susidomėjimą šia sritimi kilo idėja įsteigti investuotojų akademiją „YES“, – pasakojo dėstytojas.

Anot lektoriaus, akademijoje bus siekiama skatinti Lietuvos jaunimo domėjimąsi finansais bei lavinti jų investavimo įgūdžius per taikomąją, mokslinę ir švietėjišką veiklą.

Investuotojų akademija organizuos švietėjiškus seminarus, kuriuos studentams ves įvairių finansinių institucijų praktika, taip pat nariai periodiškai turės atlikti finansų rinkų analizes ir taip išmokti taikyti įgytas žinias, lavinti savo įgūdžius.

„Sieksime, jog organizacijoje savo vietą rastų ir tas, kuris jau turi nemažai žinių apie finansų rinkas ir norėtų toliau tobulėti investavimo srityje, ir tas, kuris dar tik pradeda domėtis finansų valdymu ir investavimu“, – tvirtino E. Račickas.

Pasak lektoriaus, norintys save realizuoti mokslinėje veikloje, taip pat kviečiami prisijungti prie kuriamos Investuotojų akademijos.

„Atliktų Lietuvos gyventojų finansinės elgsenos tyrimų bei finansų rinkų ir atskirų pramonės sektoriaus įmonių analizės pagrindu nariai galės rengti mokslinius straipsnius, pranešimus konferencijoms“.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Šiuolaikinio mokslininko portretas: griūvantys stereotipai ir galia nulemti ateitį

Šiuolaikinis mokslininkas, norėdamas sėkmingai konkuruoti savo srityje, privalo būti kūrybiškas, socialus ir nuolat ieškoti savo veiklos realizavimo galimybių. skaityti »

Tarp 50 geriausių regiono universitetų – dvi Lietuvos aukštosios mokyklos

Vėlyvą pirmadienio vakarą tarptautinio universitetų reitingo „QS World University Rankings“ sudarytojai paskelbė „Emerging Europe and Central Asia 2018“ universitetų reitingą. skaityti »

Robotai ir virtuali realybė: galimybės ar pavojus mokytojo profesijai?

Prognozuojama, kad jau netolimoje ateityje mokymosi procesas stipriai pasikeis, mat pedagogų vietą mokyklose žada pakeisti ne kas kitas, o robotai. skaityti »

Metų knygos rinkimai: skelbiami išskirtiniausių kūrinių penketukai

Akcija „Metų knygos rinkimai“ jau 13 kartą kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. skaityti »

Šiuolaikinis švietimas: kaip vaikus ugdo inovatyvios pasaulio mokyklos?

Kaip turėtų atrodyti šiuolaikinė mokykla? Pasidairius po pasaulį panašu, kad mokyklose nuo tradicinių mokymosi įrankių, tokių kaip knyga ir sąsiuvinis, pereinama prie skaitmeninių mokymosi metodų. skaityti »

Ar Lietuvoje vyrai dirba pradinukų mokytojais?

Neįprastą pradinio ugdymo specialybę pasirinkęs vaikinas šiemet mokys pirmaklasius mokslo paslapčių. skaityti »

Lietuvoje kuriamas pirmasis Baltijos regione informacinių technologijų kompetencijų centras

IKT kompetencijų centre, kuris vienys lietuvių ir švedų tyrėjus ir institucijas bus vystomos inovacijos daiktų interneto kibernetinio saugumo, sveikatos technologijų srityje. skaityti »

Kokios savybės padės neužleisti vietos robotui?

Retas įsivaizduojame savo darbo dieną be kompiuterio ar išmanaus telefono, tačiau ateityje technologijų įtaka didės dar labiau. skaityti »

Lietuvos vaikų finansinis raštingumas žemas

Nors finansinis raštingumas padeda užtikrinti sėkmingą ekonominį gyvenimą, tyrimų rezultatai rodo, jog Lietuvoje vaikų ir paauglių iki 15 m. finansinio raštingumo lygis yra gerokai žemesnis nei kitose šalyse. skaityti »

Gabiems magistrantams iš užsienio – parama studijoms Lietuvoje

Siekiant didinti studijų tarptautiškumą ir pritraukti į Lietuvą studijuoti gabius jaunuolius iš užsienio, valstybė skiria paramą užsieniečių magistrantūros studijoms. skaityti »